Mažylis gimė amniono maišelyje


2015 03 14 | Autorius: Mama.lt

Mažylis gimė amniono maišelyje

Mažyliai vystosi skysčio pilname amniono maišelyje, kuris, gimdymui prasidėjus suplyšta, nubėga vandenys ir pasaulį išvysta kūdikis, tačiau Silo gimimas buvo unikalus - berniukas gimė amniono maišelyje.

Berniuko mamos Chelsea Phillips nėštumas buvo komplikuotas, pajutusi skausmus ji atvyko į ligoninę, kurioje gydytojai nusprendė atlitki Cezario pjūvį ir leisti berniukui pasaulį išvysti 3 mėnesiais anksčiau. Medikai nustebo, kad vaikelis liko amniono maišelyje - tokie gimimai pasitaiko tik 1 kartą iš 80000.

„Tą akimirką, nors tai ir skamba lyg klišė, mes tikrai visi sulaikėme kvėpavimą. Atrodė, kad laikas sulėtėjo, tačiau iš tiesų viskas tetruko 10 sekundžių, reikėjo vaikelį išimti iš maišelio ir padėti jam pradėti savarankiškai kvėpuoti“, - apie neįprasčiausią vaiko priėmimą savo karjeroje pasakojo medikas Williamas Binderis.

Berniuko mama Chelsea Phillips apie jo unikalų gimimą sužinojo tik atsigavusi po Cezario pjūvio, personalas jai parodė nuotrauką, kurią užfiksavo vienas iš gimdyme dalyvavusių medikų.

Medikų teigimu berniukas yra sveikas ir jaučiasi pakankamai gerai, tačiau dėl pernelyg ankstyvo gimimo jam dar teks kurį laiką stiprėti ir augti ligoninėje.