Skirtingos odos spalvos dvynukės


2015 03 07 | Autorius: Mama.lt

Skirtingos odos spalvos dvynukės

Dvynukai mėgsta pajuokauti ir klaidinti aplinkinius apsimesdami vienas kitu, sukelia mielą nuostabą vienodai apsirengdami, o savo panašumu gali net ir pasinaudoti, pavyzdžiui, mokykloje nuėję atsakinėti vietoje prasčiau pasiruošusio broliuko ar sesutės. Dvynukės Lucy ir Maria Aylmer to niekada nepatyrė - merginų veido bruožai, plaukai ir net odos spalva skiriasi!

Lucy yra blyškiaveidė raudonplaukė, o jos sesuo Maria turi juodus, garbanotus plaukus ir tamsią odą, tad, nors merginos nevengia apsirengti ypač panašaus stiliaus drabužiais, jas sieja ypač tvirtas seseriškas ryšys, retas sutiktasis patiki, kad jos yra dvynės.

„Žmonės netiki, kad mes dvynės, nes aš esu baltaodė, o mano sesuo Maria - juodaodė. Vienodai apsirengusios nė neatrodome, kaip seserys, ką jau kalbėti apie dvynes. Norėdamos įtikinti draugus, kad esame dvynės net turėjome parodyti savo gimimo liudijimus“, - pasakojo Lucy.

Moksliškai šią gamtos išdaigą paaiškinti nesunku - dvyniais laikomi vaikučiai, kurie buvo išnešioti vieno nėštumo metu, tačiau jie gali vystytis tiek iš vienos apvaisintos kiaušialąstės (monozigotiniai, identiški dvyniai), tiek iš dviejų apvaisintų kiaušialąsčių (dizigotiniai, skirtingi dvyniai). Seserys Lucy ir Maria yra dizigotinės dvynukės, gimusios skirtingų rasių tėvams - mergyčių tėtis Vince yra baltaodis, o jų jamaikietiško kraujo turinčios mamos Donnos odos spalva yra tamsi.

Dvynukės vaikystėje

Visa Aylmer šeima

Mama Donna su suaugusiais vaikais