Niekas neatėjo į berniuko autisto gimtadienį, bet jo mama netyčia sukūrė stebuklą (foto)


2015 02 24 | Autorius: Mama.lt, Facebook.com nuotr.

Niekas neatėjo į berniuko autisto gimtadienį, bet jo mama netyčia sukūrė stebuklą (foto)

Susidurdami su negalia ar net ir nedideliu sutrikimu neretai jaučiame baimę, nežinome, kaip reikėtų elgtis ir vengiame bendravimo nė nesusimąstydami apie kitam sukeliamą skausmą - būtent su tuo susidūrė epilepsija sergantis, autizmą turintis Glennas Burattis.

6-erių metų berniuko iš Floridos (JAV) mama Ashlee suorganizavo gimtadienio šventę namų kieme. Buvo pakviesta visa Glenno klasė, tačiau nė vienas iš jo mokslo draugų bei jų tėvelių nepasirodė.

Susijaudinusi ir pyktelėjusi mama savo nusivylimą išliejo brūkštelėdama keletą žodžių apylinkės gyventojų diskusijų grupėje socialiniame tinkle: „Suprantu, kad galbūt kvaila skųstis, bet mano širdis tiesiog plyšta dėl mano sūnaus. Suorganizavome jo 6-ąjį gimtadienį, pakvietėme visą jo klasę (16 vaikų). Nė vienas neatėjo.“

Žinutei pasklidus iškart atsiliepė 15 netoliese gyvenančių šeimų su vaikais, kurie pasiprašė leidimo sudalyvauti gimtadienyje ir asmeniškai pasveikinti Glenną.

Į skausmingą situaciją netruko sureguoti net specialiosios tarnybos - į berniuko gimtadienio šventę suplūdo dovanomis apsikrovę policijos pareigūnai bei gaisrininkai, kurie mielai aprodė savo automibilius, uniformas, pabendravo su vaikais. Virš vaikų galvų net praskrido netoliese budintis straigtasparnis, kurio pilotas nusileido taip žemai, kad galėtų pamojuoti švenčiantiems mažyliams!

Laimingi tėvai viešai dėkojo visai bendruomenei bei teigė, kad gimtadienis suteikė labai daug nuostabių emocijų tiek jų sūnui, tiek ir jiems patiems.