Oksana Pikul - Jasaitienė: „Galvojau, kad mes negalėsime turėti vaikelio“


2015 02 23 | Autorius: LNK televizijos informacija, Facebook.com nuotr.

Oksana Pikul - Jasaitienė: „Galvojau, kad mes negalėsime turėti vaikelio“

Oksana Pikul - Jasaitienė ir krepšininkas Simas Jasaitis vestuves atšoko prieš pusantrų metų - tiek pat laiko garsi pora bandė susilaukti kūdikio. Oksana pagaliau laukiasi ir išdrįsta prabilti apie sunkumus pastojant, pasikeitusį gyvenimo ritmą bei gyvenimą su populiariu sportininku.

 

„Puikiai suvokiu, kad nėščia moteris negali ant scenos staipytis aprengusi tokiais drabužėliais, kurie tapo mūsų grupės skiriamuoju ženklu“, - atvirai sako Oksana. Be to, iš savo vyro ji jau seniai girdėdavo priekaištus dėl pernelyg seksualių sceninių drabužėlių, todėl Simas, sužinojęs apie žmonos sprendimą bent trumpam pasitraukti nuo scenos, labai apsidžiaugė.

Oksana Pikul nebijo pasakoti apie sunkumus, su kuriais susidūrė norėdama susilaukti pirmagimio. „Buvo momentų, kai tikrai galvojau, jog kažkas negerai, kad galbūt mes negalėsime turėti vaikelio. Abu netgi nuėjome pasidaryti specialių tyrimų, tikėjomės išsiaiškinti, kodėl mums niekaip nepavyksta", - pasakojo moteris.

Pirmadienio vakarą LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ Oksana papasakojo, ką jai patarė medikai. Nors moteris tvirtina, kad Simas bus nuostabus tėtis, dar visai neseniai žiniasklaidoje pasirodė kalbų, kad krepšininkas beveik nebendrauja su sūnumi iš pirmosios santuokos su Vaida Klizaite.

„Daugelis moterų svajoja tapti krepšininkų širdies draugėmis ir žmonomis. Joms atrodo, kad su jais gyvenimas rožėmis klotas - juk šalia sportiškas vyras, turintis didžiulę sąskaitą banke, populiarus. Tačiau ne visos pagalvoja, kad ištekėti už krepšininko reiškia atsisakyti savęs“, - sako Oksana Pikul, kuriai iki šiol pavyko suderinti karjerą ir santuokinį gyvenimą, tačiau ji pripažįsta, kad vaiko atsiradimas gali daug ką pakeisti.