Dvimetė rengiama lyg stilinga jauna moteris (foto)


2014 10 08 | Autorius: Mama.lt, instagram.com nuotr.

Dvimetė rengiama lyg stilinga jauna moteris (foto)

Mažylei Olivia Mia Garibay tik dveji, tačiau ji galėtų drąsiai varžytis su dešimt kartų vyresnėmis merginomis - mielą mergytę mama rengia tarsi tikrą stiliaus ikoną, nužengusią iš madingiausių žurnalų puslapių.

Kalifornijoje gyvenančios mergytės drabužių derinius mama kelia į socialinį tinklą instagram.com, kuriame Olivia Mia turi jau beveik 3000 sekėjų. Mažylė sulaukė ne tik žiniasklaidos ir visuomenės liaupsių dėl savo neprieškaištingo stiliaus, bet ir kritikos dėl jo tinkamumo tokio amžiaus vaikui - vaiko mama peikiama ne tik dėl aprangos parinkimo, bet ir dėl perdėm koketiškų, visai nevaikiškų pozų.

Mergytės mama Karina Garibay teigia, kad ji niekuomet neverčia savo dukros daryti to, kas jai nepatinka, fotosesijos ir persirenginėjimas mažylei tėra dar viena žaidimo forma: „Savaime suprantama, kad jai patinka lėlės ir ji labai džiaugiasi naujais žaislais, tačiau gavusi naują drabužėlį ji skuba persirengti ir iškart bėga pasistaipyti priešais veidrodį. Tikra mažoji diva“, - apie dukros meilę madai kalbėjo mama.

Daugiau mažosios Olivia Mia derinių: http://instagram.com/_olivia_mia

Ką apie tokią aprangą ir mamos bei dukros pomėgį kurti madingus įvaizdžius manote jūs?