Nerūpestinga vaikų vasara mylinčios mamos akimis


2014 09 07 | Autorius: Mama.lt

Nerūpestinga vaikų vasara mylinčios mamos akimis

Profesionalių fotografų kadrai neretai būna tikrai įspūdingos, itin kokybiškos, atskleidžiančios ypatingą užfiksuotų akimirkų grožį, tačiau tik mamoms pavyksta sukurti tiek daug meilės savyje talpinančias nuotraukas.

Pasigrožėkite lenkų fotografės ir dviejų vaikučių mamos Izabelos Urbaniak sūnelių nuotraukomis iš vaikų atostogų mažyčiame Lugowiska kaimenyje, Lenkijoje. Pati mama pasakoja norėjusi užfiksuoti nerūpestingą vaikystę, kasdienybės laimę ir džiaugsmą, gamtos idilę ir žaidžiančius vaikus.

„Nuotraukų seriją įkvėpė mano pačios vaikystė, kuomet vasarą ir atostogas leisdavau pas močiutę kaime. Dabar man labai patinka stebėti žaidžiančius vaikus - mano jaunėlis Antek mielai žaidžia su pusbroliais ir pusseserėmis Jas, Maja ir Julia. Žinoma, dar yra mano miela Džeko Raselo terjerė Tosia ir kaimynų katė bei šuniukai,“ - pasakoja fotografė.

Daugiau Izabelos nuotraukų: Facebook ir Izabela Urbaniak.

Šios nuotabios nuotraukos ir jų skleidžiama šiluma primena kitų, savo atžalas fotografuojančių mamų darbus. Siūlome prisiminti magiškas Elenos Šurmilovos sūnelių ir labai jautrias Holly Spring dukros nuotraukas.