Spanguolių, vynuogių ir greipfrutų kaukė nuo senėjimo


2014 06 20 | Autorius: Mama.lt

Spanguolių, vynuogių ir greipfrutų kaukė nuo senėjimo

Liūdna pripažinti, tačiau mūsų oda palaipsniui senti pradeda jau nuo 25-30 metų. Oda sausėja, praranda elastingumą, pradeda formuotis raukšlės. Visos žinome, kiek kainuoja kremai nuo raukšlių, o gerokai patuštinus piniginę norimas rezultatas nevisada pasiekiamas... Siūlome išbandyti paprastą, gardžiai kvepiančią ir lengvai pagaminamą 4 ingredientų veido kaukę nuo senėjimo.

Spanguolėse, vynuogėse bei greipfrutuose esančios rūgštys išvalo veido odą, sutraukia poras, kovoja su uždegimais, spuogeliais. Šioje kaukėse taip pat gausu vitaminų A ir C, kurie reikalingi kolageno, atsakingo už mūsų odos elastingumą ir jaunatvišką išvaizdą, gamybai. Šiuose vaisiuose bei uogose esantys antioksidantai kovoja su laisvaisiais radikalais, kurie blogina mūsų veido odos būklę ir sveikatą.

Jums reikės:
1 puodelio šviežių spanguolių;
1 puodelio besėklių raudonųjų vynuogių;
2 šaukštelių greipfrutų sulčių (geriau natūralių, šviežiai išspaustų iš vaisiaus);
1 šaukštelio želatinos.

Visus ingredientus sutrinkinte elektriniu smulkintuvu ar virtuviniu kombainu. Sudėkite į indą, uždenkite jį ir padėkite į šaldytuvą 30-40 minučių - tiek laiko pakaks masei sutirštėti.

Ištraukite masę iš šaldytuvo ir palaikykite kambario temperatūroje apie 10 minučių. Kol masė šiek tiek sušils, švariai nusiplaukite veidą, pašalinkite visus makiažo likučius.

Užsitepkite kaukę ant veido bei kaklo srities ir palaikykite apie 15 minučių. Nuplaukite.

Kauke pasilepinkite kas dvi savaites.