Tėčio ir dukrelės meilė mamai (foto)


2014 04 13 | Autorius: Mama.lt, pagal Today.com

Tėčio ir dukrelės meilė mamai (foto)

Norėdami prisiminti nuo plaučių vėžio mirusią, vos 31-erių sulaukusią pradinukų mokytoją Ali Nunery jos vyras Benas ir dabar jau trejų sulaukusi dukrelė Olivia drauge atkūrė vyro ir jo žmonos tuoktuvių nuotraukas.

Po mamos mirties tėveliui ir tuomet vos vienerių mergytei buvo labai sunku ne tik pradėti kabintis į gyvenimą, bet ir atsisveikinti su namu, kurį Benas ir Ali įsigijo likus dienai iki vestuvių - didelė dalis jų vestuvinių nuotraukų buvo padarytos tuomet dar tuščiame, nebaigtame įrengti name. Dabartiniai kadrai, kuriuose Benas įsiamžino su dukrele, taip pat užfiksuoti ištuštėjusiame šeimos name - tėtis su mergyte galiausiai apsisprendė persikraustyti, tikėdamiesi, kad šitaip bus lengviau.

„Iškart sukilo pirmo apsilankymo čia prisiminimai. Tai gražūs prisiminimai, branginu juos ir noriu išsaugoti. Darant nuotraukas su Olivia lyg jaučiau, kad ir Ali čia, pajaučiau artumą su jomis abiem,“ - pasakojo vyras.

Vyras pasakojo, kad šiuo projektu, kurio nuotraukas padarė jo paties sesuo, nusprendęs pasidalinti norėdamas parodyti artimųjų netekusiems žmonės, kad reikia gyventi toliau, stengtis dėl tų, kurie yra su jumis, kaip kad mažoji Beno dukrelė, tačiau nepamiršti išėjusių brangiausiųjų: „Aš tikiuosi, kad tos nuotraukos bus, kaip įrodymas, jog mano ir Ali meilė tebėra stipri ir gili, meilė visad tęsiasi ir niekada nemiršta.“

Nuotraukų serija pavadinta „Išsikraustymas be mamos“. Benas teigė, kad išsikraustyti nebuvo taip sunku, tiesiog norėjosi prisiminti šviesias ten patirtas akimirkas, nuotraukas vėliau parodyti dukrai.
„Juk Ali gyvena mūsų širdyse, o ne name,“ - kalbėjo vyras.