Dizaineris kuria keisčiausių pokalbių su vaikais iliustracijas


2013 12 11 | Autorius: Mama.lt

Dizaineris kuria keisčiausių pokalbių su vaikais iliustracijas

Visi savo vaikams kartais pasakome kažką keisto. Nes vaikai nuolat pridaro keistų dalykų. Vienas tėtis nusprendė keisčiausias savo paties pasakytas frazes paversti smagiais piešiniais. Kviečiame pasižiūrėti ir pasijuokti, o kartu ir prisiminti, ką keisto teko ištarti jums.

Nathanas Rippergeris yra dizaineris bei video prodiuseris iš JAV auginantis net keturias atžalas. Vyras pats sakosi visad nustebdavęs, kokių keistų, juokingų ir absoliučiai netikėtų dalykų jam tenka pasakyti savo vaikams, tad vyriškis nusprendė juos gražiai apipavidalinti, norėdamas pats juos prisiminti ir vėliau parodyti paaugusiems vaikams. Plakatai ėmė netikėtai populiarėti ir plisti internete, tad vyriškis sumanė juos pardavinėti etsy.com.

„Man atrodo, kad visi tėvai patiria tokių momentų, kai pamąstai „Oho, negi tai rimtai išssprūdo man iš burnos“. Man pasirodė gan logiška visas tas frazes paversti plakatais. Juos dariau sau, tiek ir prisiminimui, tiek ir norėdamas kūrybos, kuri nėra tiesiogiai susijusi su mano darbu - video projektais ir grafiniu dizainu. Aš tiesiog negalėjau patikėti, kad žmonės taip stipriai sureaguos - vadinasi, jie save taip pat mato tose situacijose arba yra patyrę kažką panašaus,“ - komentavo N. Rippergeris.

Nelaižyk man rankos. Tai daro keisti vaikai.

 

Ar tu pripylei medaus broliui ant galvos?

 

Nusiimk nuo galvos tualeto dangtį. Dabar!

 

Baik! Bažnyčioje negalima statyti forto!

 

Aš su tavim nesikalbėsiu kol neužsidėsi apatinių.

 

Jis tavo brolis, o ne žaisliukas su virvute.

 

Ką tu darai? Aa, daužai katės dureles su vamzdeliu nardymui.

 

Baik jodinėti ant jo pingvino. Mes išeinam.

 

Ne, nykštukas liks mano kišenėje.

 

Aha, kardas tikrai šlapias.