Kaip atrodytų į eilinę merginą panašesnė lėlė „Barbie“?


2013 07 03 | Autorius: Mama.lt

Kaip atrodytų į eilinę merginą panašesnė lėlė „Barbie“?

Ar kada bandėte pagalvoti, kaip turėtų atrodyti visų mergyčių mylima lėlė „Barbie“, jeigu ji būtų panašesnė į tikrą žmogų? JAV menininkas Nickolay Lamm nusprendė šią lėlę priartinti prie realybės.

Net nebūnant anatomijos specialistu galima pastebėti, kad šios lėlės kūno formos smarkiai nutolusios nuo gyvo žmogaus, tad menininkas Nickolay Lamm, naudodamasis internete rasta informacija, paskaičiavo vidutinės 19-metės, gyvenančios JAV, kūno apimtis, pagal gautuosius skaičius sukūrė 3D merginos modelį. Pastarąjį vyrukas nufotografafo šalia lėlės „Barbie“.

„Jeigu jau kritikuojame perdėm lieknus podiumo modelius ir jų mergaitėms daromą neigiamą įtaką, tai galbūt galėtume bent pasvarstyti, ar neigiamos įtakos nedaro ir „Barbie“. Noriu pabrėžti ir tai, kad realesnių kūno proporcijų lėlė taip pat atrodo puikiai! Jeigu yra bent menka galimybė, kad „Barbie“ lėlė daro neigiamą įtaką mergaitėms, ir jeigu realesnis jos variantas yra toks pats gražus, tai kodėl gamintojai nesiima pardavinėti tokių lėlių?“ - savo laiške žiniasklaidai svarsto menininkas.

O ką manote jūs? Ar realesnių proporcijų „Barbie“ jums atrodo tokia pat graži, kaip ir mums bei mūsų dukroms įprasta lėlė?