Festivalis Tylos! 9 d. Skelbia 5 laimingas minutes už 1 Lt!


2013 05 09 | Autorius: Mama.lt

Festivalis Tylos! 9 d. Skelbia 5 laimingas minutes už 1 Lt!

Gegužės 14–19 dienomis Vilniaus mažasis teatras kartu su Lietuvos muzikos ir teatro akademija sostinės publikai pristato penktąjį Tarptautinį teatro debiutų festivalį „Tylos!“. Šiais metais festivalis ne tik švenčia mažąjį jubiliejų, bet ir įprasmina garbingą LMTA 80 metų veiklos etapą. 2013 metais pristatydami Tarptautinį teatro debiutų festivalį organizatoriai ir dalyviai nori garsiai paskelbti „Tylos! ateina jaunieji teatro kūrėjai“.

Dėmesio! Vilniaus Mažasis teatras gegužės 9 d. ketvirtadienį 13 val. skelbia „5 laimingas minutes“. Visi patekę į VMT bilietų kasą, bilietą į bet kurį Tarptautinio teatro debiutų festivalio Tylos! spektaklį galės įsigyti už simbolinę 1 lito kainą! Bilietų kiekis neribojamas!

2008 metais pirmą kartą įvykęs, tuometinių Rimo Tumino režisierių kurso rengtas festivalis „Tylos!“ kasmet kinta. Šiemet pristatomi keturi LMTA vaidybos kursai, prie jų prisijungė ir Klaipėdos jaunimo teatras. Maskvos teatrinio meno universiteto GITIS ir J.Vachtangovo Pirmosios studijos veiklą pristatys šių metų premjeriniai spektakliai. Iš viso per šešias festivalio dienas bus parodyti net devyni spektakliai, du jaunų grupių koncertai, diskusijos aktualiomis šiuolaikiniam teatrui temomis ir atidaryta VDA scenografiją studijuojančių darbų paroda. Penkerius metus gyvuojantis festivalis plečiasi, stiprėja, tampa ypač svarbiu ir Vilniaus mažajam teatrui ir Lietuvos teatro ir muzikos akademijai.