TOP 5 Kalėdiniai filmai


2013 12 24 | Autorius: Klaudija J.

 TOP 5 Kalėdiniai filmaiJau drąsiai žengiame į pirmąjį žiemos mėnesį ir, nors sniego danguje dar nematyti, kalėdinės nuotaikos pamažu pradeda belstis į namų duris. Ruošdami žaisliukus eglutėms, pateikiame jums penketuką geriausių visų laikų kalėdinių filmų, kuriuos labai rekomenduojame su visa šeima peržiūrėti dar iki šios magiškos šventės!

5. Gremlinai / Gremlins (1984)

Jokio vandens, jokio maisto po vidurnakčio ir jokios ryškios šviesos - pažeidus šias taisykles, žavus švelnus augintinis tampa mažu viską niokojančiu piktu siaubūnu. O dar labiau - nebuvo galima net įsivaizduoti, kad šis egzotiškas sutvėrimas viso miesto gyvenimą pavers košmaru. Tarp žmonių ir Gremlinų užverda kova. Kas nugalės?..

4. Elfas / Elf (2003)

Kartą per Kūčias į Kalėdų Senelio dovanų maišą slapčia ir visai netyčia įšliaužia našlaitis kūdikis. Senelis jį išsiveža į Šiaurės ašigalį, kur elfų šeimoje tris kartus visus praaugęs Badis suvokia, kad jo vieta - ne Šiaurės ašigalyje. Čia Badis leidžiasi tikrojo tėčio ieškoti į Niujorką...

3. Šeimos galva / The Family Man (2000)

Kalėdų rytą Džeko vos neištinka širdies smūgis - jis akis pramerkia buvusios koledžo laikų draugės, kurią iškeitė į karjerą, Kate lovoje. Aplink krykštauja du mažyliai ir slampinėja mielas šunelis. Išsipildė baisiausias Džeko košmaras! Nieko nelaukdamas jis sprunka iš lovos ir skuodžia į savo „tikruosius namus“ - prabangius turtingo viengungio apratamentus miesto centre.

Pasitvirtina blogiausia - Džeko ankstesnysis gyvenimas tiesiog nebeegzistuoja. Dabar jis turi galimybę savo kailiu patirti, kas būtų buvę, jei prieš daugelį metų jis nebūtų palikęs Kate. Džekui tenka ramiai grįžti pas žmoną ir vaikus. Tačiau tai - tik istorijos pradžia...

2. Kalėdų pasaka / A Christmas Story (1983)

Filmas - šmaikštus žvilgsnis į 1940-ųjų Kalėdas, kurių proga devynmetis Ralfas nori tik Red Rider BB šautuvo. Tėvai tokios dovanos savo atžalai pirkti nenori, bijodami, jog jų atžala susižalos. Tačiau Ralfas nepasiduoda ir greibiasi įvairiausių priemonių savo tikslui - Red Rider BB šautuvui - pasiekti.

1. Vienas namuose / Home Alone (1990)

Legendinis filmas, be kurio nevalia švęsti Kalėdų!

Kai visa šeimyna išskrido į Paryžių švęsti Kalėdų, aštuonmetis Kevinas pabudęs supranta, jog yra paliktas vienui vienas. O ką daryti, jei kaip tik tuo metu namą nusižiūrėjo pikti vagys? Nepabūgti ir vyriškai ginti savo namus!