Velykų kiaušinių marginimo idėjos


2013 03 26 | Autorius: Mama.lt, flickr.com nuotr.

Velykų kiaušinių marginimo idėjos

Lizdelis. Grįžkite prie natūralumo: toks paukščių lizdelis ne tik sukurs jaukumą namuose, bet ir papuoš jūsų velykinį stalą.

Pavasario gėlės. Pastelinės spalvos puikiai derės prie popierinių puošiančių gėlyčių trafaretų. Padengdami visą kiaušinį tokiomis gėlytėmis sukursite įmantrų dizainą.

Mokyklos lenta. Prisiminkite mokyklos laikus! Nudažykite kiaušinius juodai, o norimus vardus galite užrašyti kreida: į krepšelį taip galite „sutupdyti“ visą klasę.

Įmantrusis. Paprastas ir mielas, šio įmantrus dizaino margutis papuoš Velykų stalą. Išties paprasta: reikės tik aplikacijos ir prilipinamos žėrinčios akutės.

Dekoracija. Šis darbelis paruošiamas yra lengviau nei kad atrodo. Išpūskite kiaušinių turinį, nuplaukite, nuspalvinkite norimais ornamentais ir taip papuoškite savo namus. O kiaušinio turinio išmesti nereikia – jį galite panaudoti kepdami pyragus!

Blizgūs margučiai. Jums nepatinka virti kiaušiniai? Panaudokite plastmasinius: nudažykite juos blizgiais klijais ir leiskite nudžiūti prieš puošiant stalą.

Link natūralumo. Šiam marginimo būdui tikrai rasite ingredientų savo virtuvėje – tai įvairios kruopos: ryžiai, avižos, pupos, grikiai, įvairios sėklos ir pan. Tereikia jūsų fantazijos dekoruojant!

Paskaityk apie tai. Papuoškite kiaušinius tuo, ką skaitote kiekvieną dieną. Taip puošti kiaušiniai primins jums, kas per metus įvyko.

Kreidelių menas. Tai vienas mėgstamiausių mažylių dailinimo būdų: išvirkite kietai kiaušinius ir duokite vaikams vaškines kreideles. Beje, taip išdailintus margučius galima dar įmerkti ir į maistinius dažus – gausite netikėtą spalvų žaismą.

Pasteliniai atspalviai. Tai klasikiniai margučiai, kai užklijuojami trafaretai ir kiaušinis įmerkiamas į dažus. Klasika – amžina!

Sodo grožybės. Pažvelkite į gėles ant savo palangių, sode ar šiltnamyje – pasisemkite iš jų idėjų, kaip marginti Velykų margučius.