Improvizuoti pasakų skaitymai šeimyniškoje šeštadienio popietėje


2012 02 17 | Autorius: Kino pasaka

Improvizuoti pasakų skaitymai šeimyniškoje šeštadienio popietėje

Vasario 18 dieną, 15 val. kino teatras „Pasaka“ pakvies visus vaikus ir jų tėvelius praleisti šeštadienio popietę kartu su ikimokyklinio ugdymo įstaiga „Vaikystės sodas“ ir nuostabiu filmu „Bebriuko nuotykiai“, pasakojančiu istoriją apie laukinės gamtos gyvenimą.

Kūrybinių dirbtuvėlių metu, kurias ves „Vaikystės sodas“, vaikų ir jų tėvelių lauks teatralizuotas klasikinių pasakų skaitymas bei improvizuotas naujų pasakaičių kūrimas, į kurį bus įtraukti visi renginio dalyviai. Projekto „Savaitgalis su pasaka“ bendradarbiai - „Vaikystės sodas” – jau antrus metus skatina šeimyninių skaitymų tradicijas kino teatre.

Po valandos trukmės kūrybinių dirbtuvėlių, dalyviai žiūrės filmą „Berbriuko nuotykiai“ apie mažą, bet drąsų ir ryžtingą bebriuką, vardu Baltakuodis. Jis su Mama Bebre ir Mažyle Sesute gyveno prie užtvankos didelėje upėje. Tačiau kartą bebrų slėptuvė sugriuvo ir srovė mažąjį Baltakuodį nunešė toli nuo šeimos. Bebriuko laukia pavojinga kelionė, netikėtos pažintys ir, žinoma, susitikimas su artimaisiais. Visi filmo veikėjai - „Saguenay" draustinio, esančio ant Saint Jean ežero kranto Kanadoje, gyventojai.

Daugiau informacijos apie renginį.