Projekte „Vaikų balsas 2011“ prasideda geriausių dainų kovos!


2011 04 12 | Autorius: TV3

Projekte „Vaikų balsas 2011“ prasideda geriausių dainų kovos!

Iki TV3 projekto „Vaikų balsas 2011“ superfinalo liko du penktadieniai ir dvi laidos. Jose – dešimt vaikų pasiūlytų dainų. Keturios iš jų keliaus į balandžio 25-ąją vyksiantį superfinalą ir apdovanojimų ceremoniją.

 

Pirmajame dainų penketuke dėl žiūrovų simpatijų varžysis: Atlanta su daina „Niekas nebaisu“, Nojus Bartaška-Bartas ir „eurovizinis“ jo hitas „Oki doki“, „Studentės“ su daina „Sudegė meilė“, „Amberlife“ su „Laivai išplauks“ ir Lauris Reiniks su „Bėgu bėgu“.

 

Šį kartą vaikų komisija turės tik patariamąjį balsą. Balsuoti ir nuspręsti dainų likimą galės tik TV3 žiūrovai.

 

Tiesiogiai iš „Siemens arenos“ per TV3 transliuojamame superfinale bus išdalintos aštuonios „Vaikų balso“ statulėlės. Dėl geriausios vaikų grupės susirungs – Bjelle ir „Peru“, „Kvinta“, „Šampaninis“ choras su Raigardu Tautkumi. Geriausiu atlikėju pretenduoja tapti – Marijus Mikutavičius, Nojus Bartaška – Bartas ir Lauris Reiniks.

 

Vaikų metų renginyje paaiškės ir mylimiausia dainininkė. Mia, Eglė Jurgaitytė, Lina Joy – viena iš jų gaus apdovanojimą. O dėl geriausio šokėjo titulo varžysis: Gaudrė Kazlauskaitė, Augustė ir Matas, „Justas ir Justas“.

 

Mylimiausia TV žvaigžde pretenduoja tapti: projektų „Chorų karai“ ir „Šok su manimi“ vedėja Jurgita Jurkutė, „Simsonų“ balsas ir „Lietuvos talentų“ vedėjas Džiugas Siaurusaitis ir projekto „Tu gali šokti“ teisėjas Jurijus Smoriginas.

 

Dėl „Metų filmo“ varžosi: „Haris Poteris ir mirties relikvijos“, „Bjaurusis aš“, „Alisa stebuklų šalyje“, o geriausia vaikų knyga pretenduoja tapti: J.K. Rowling „Haris Poteris“, Kristinos Gudonytės „Blogos mergaitės dienoraštis“ ir Rimanto Černiausko „Vaikai ir vaiduokliai“.

 

Nugalėtojus superfinale taip pat nulems tik žiūrovų balsai, o pats balsavimas bus nekomercinis.

 

„Superfinale išvysite pramogų verslo žvaigždyną, todėl klysta tie, kurie mano, kad „Vaikų balsas“ skirtas tik vaikams. Tai renginys visai šeimai. Pavyzdžiui, M. Mikutavičius turi gerbėjų įvairiose amžiaus grupėse, o tai, kad projekte balsuoja ir žvaigždes vertina vaikai, manau, tik įdomiau“, – įsitikinęs projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

 

Viena iš superfinalo staigmenų – nauja lietuviška latvio L. Reiniks daina. Tad kova dėl metų atlikėjo titulo įgis ir nacionalinį atspalvį – kas geresnis – latvis ar lietuviai Marijus ir Bartas?


„Vaikų balsas 2011“ – penktadieniais 19.10 val. per TV3.
„Vaikų balsas 2011“ superfinalas – balandžio 25 dieną 19.00 val. tiesiogiai per TV3.