Automobilio plovimas vietoj aerobikos


2010 06 22 | Autorius: autoledi.lt, užs.spauda

Automobilio plovimas vietoj aerobikos

Pažvelkite į savo automobilį. Ar jis švarus? Ar jis blizga? O gal jau pats laikas pasirūpinti jo išvaizda?

Dėmesio: jei skirsite 60 minučių automobilio plovimui ir blizginimui, sudeginsite 300 kcal.

Turite laisvo laiko, pirmyn: Apsirenkite tinkamą aprangą, pasiimkite su savimi storas pirštines ar specialias plovimui pritaikytas puspirštines, specialų šampūną bei rankšluosčių automobiliui nusausinti. Automobilio blizginimui geriausia mikropluošto šluostė.

Jei neturite savo kiemo ar nejauku plauti automobilį daugiabučių kieme nešiojant kibirą vandens, jums pats geriausias sprendimas – savitarnos plovykla.

Plaudamos automobilį 30 minučių jūs sudeginsite 131 kcal

Automobiliui plauti reikėtų naudoti tam skirtą šampūną. Svarbu nepamiršti, kad plaudamos automobilį tik srove, gerai jo nenuplausite. Labai svarbu patrinti, kad pasišalintų visi nešvarumai. Automobilį plaukite iš viršaus į apačią: pradėkite nuo stogo, tada plaukite langus, variklio dangtį, bagažinę, šonus ir ratus. Plaukite specialia kempine ar šluoste. Plovimui patogiausios ir patvariausios plovimo puspirštinės. Nusausinimui naudokite specialius  nusausinimo rankšluosčius.

Blizgindamos automobilį 30 minučių jūs sudeginsite 168 kcal.  Nuplautą automobilį gerai nusausinkite bei nublizginkite specialia mikropluošto šluoste.

Taip plušėdamos prie automobilio valandą, sudeginsite 300 kalorijų.Jei daug laiko praleidžiate prie savo automobilio, pažiūrėkite, kuri veikla padeda sudeginti papildomas kalorijas:  Automobilio plovimas:  30 min  131 kcal; Automobilio blizginimas:  30 min  168 kcal; Automobilio taisymas:  30 min  109, 8 kcal; Automobilio vairavimas:  30 min  54 kcal.

www.autoledi.lt