„Gyvenimas pagal moteris“: H. Šumilaitės gyvenimo tragedija. Kodėl prarasti kilogramai ir vėl sugrįžo?


2010 05 25 | Autorius: LNK

Stebuklingos dietos, ypatingos medicinos procedūros ir, rodos, be jokio vargo krentantys nereikalingi kilogramai. Būtent  taip apie savo gražios išvaizdos paslaptį dažniausiai kalba garsiausios pramogų pasaulio žvaigždės. Tačiau jau šį antradienį 20.30 per LNK – kardinaliai priešinga istorija.  Pasakojimas, kuriame persipynę ir juokas, ir ašaros. 

Mat paskutinės savo gyvenimo naujienos garsioji kaunietė Hana Šumilaitė net ir labai norėdama nenuslėptų. Beveik trisdešimt per didžiausius vargus kadaise prarastų kilogramų – jau sugrįžo.  O iš spintos gilumos Hanai Šumilaitei vėl teko išsitraukti didelių dydžių drabužius. Taigi visai nenuostabu, kad kardinalios išvaizdos metamorfozės sulaukė įvairiausių vertinimų. Vieni ėmė kalbėti, kad griežta dieta humoristei kainavo sveikatą. Kiti šaipėsi, kad Hanos lieknėjimo receptai jai nebeaktualūs, nes baigėsi...  meilė. 

„Mano išvaizda – antiestetiška. Svarstyklių bijau labiau nei maro.  Tikrai numesiu penkiasdešimt kilogramų ir daugiau niekada nebebūsiu stora!“, - tokiais Hanos Šumilaitės pranešimais  prieš trejus metus mirgėjo spauda.  Tačiau dabar žinoma moteris atsiima savo žodžius, ir gyvenimo džiaugsmą vėl mokosi matuoti ne gramais ir kilogramais, o visai kitais dalykais... 

Neeilinė H.Šumilaitės gyvenimo istorija jau antradienį, 20.30 val., tik per LNK.

 

www.lnk.lt