Kad riebaliukai negadintų nuotaikos


2009 10 20 | Autorius: Eli.lt

Kad riebaliukai negadintų nuotaikos

Tikriausiai nemažai merginų ir moterų žvarbiais rudens vakarais vis dažniau leidžia sau pasmaguriauti. Nieko baisaus! Juk suvalgius šokolado ar gabalėlį pyrago kaip mat užplūsta palaimos būsena, o to ir reikia, kad nuvytumėte niūrią nuotaiką. Nieko tokio, jeigu jums skanauti pavyksta su saiku. O taip būna gana retai... Kas tada?

O tada gali: pradėti didėti svoris, galite jaustis mieguista, tapti dirgli, greitai pavargstanti, gali pradėti kilti spuogai, užkietėti viduriai, pūsti pilvą ir kt. Jeigu jau dabar jaučiate šiuos simptomus, tai jums puikiai gali padėti iškrovos dienos. Jų yra pačių įvairiausių. Šį kartą siūlome jums išbandyti skatinančią medžiagų apykaitą ir gerinančią nuotaiką iškovos dienas.

Skatinanti medžiagų apykaitą

Visą dieną mėgaukitės vien egzotiniais vaisiais. Juose esantys mineralai ir vaisių rūgštys spartina riebalų deginimą. Papajos gerina virškinimą, ananasai ir greipfrutai eikvoja riebalų atsargas.

Kaip laikytis?

Ryte tik atsikėlusi išgerkite stiklinę šviežiai spaustų vandeniu skiestų vaisių sulčių, pavyzdžiui, vynuogių ar citrinų.

Dienos norma: 500 g ananasų, 150 g kivių (3 vaisiai), 60 g mangų, 1 papaja (ar kitas egzotinis vaisius) ir didelis greipfrutas.Vaisius suskirstykite į penkias porcijas, galite pasigaminti jų salotų.

Būtina tarp valgymų išgurkšnoti po stiklinę negazuoto mineralinio vandens.

Gerinanti nuotaiką

Dietos dieną valgykite suderintus produktus. Pamiršite, ką reiškia pilvo pūtimas ir sunkumas skrandyje, o taip pat išgaruos ir slogi jūsų nuotaika.

Kaip laikytis?

Rytą išgerkite stiklinę vandens su pusės citrinos sultimis ir leduku.

Pusryčiai: maža riekelė neskaldytų grūdų duonos (25g) su liesu varškės sūriu (50g), apteptu puse šaukštelio medaus. Arba pusė stiklinės lieso kefyro su riekele neskaldytų grūdų duonos (25g), 1 pomidoru ir žalumynais.

Pietūs: 100 g be riebalų ruoštos viščiuko krūtinėlės supjaustykite ir sumaišykite su 50 g virtų ryžių.

Vakarienė: užkandėlė iš 50 g makaronų, 50 g tuno savo sultyse ir 3 šaukštelių aliejaus. Galite patiekti su mažu agurkėliu.

Dietologų teigimu, vienos iškrovos dienos dieta – tai vienas geriausių ir lengviausių būdų išsaugoti dailią figūrą. Per dieną galite netekti nuo 300 g iki 1 kilogramo svorio. Jos laikydamasi reguliariai, kartą per savaitę ar dvi, per mėnesį atsikratysite nuo 3 iki 5 kilogramų svorio. Iškrovos dieną produktus padalykite į keletą porcijų. Gėrimus gurkšnokite po nedaug, bet dažnai. Iš viso išgerkite iki 3 litrų skysčių.