Lieknėjimas: apsieisime be dietų ir mankštos


2014 03 29 | Šaltinis: Edieta.lt

Lieknėjimas: apsieisime be dietų ir mankštos

Jeigu jūs nesate nėščia arba, juo labiau, jeigu jūs esate vyras (nors pirmajam, pasiryžusiam pagimdyti kūdikį, gresia Nobelio premija), o atsistoję profiliu į veidrodį pastebite pilvuką arba visą pilvą, laikas kažko griebtis. Suraskite minutėlę sau.

Vyrai, kovodami su pilvu, gana dažnai naudojasi raumenų stimuliatoriais – juostomis su elektrodais, prijungtais prie impulsų generatoriaus. Šie prietaisai priverčia dirbti raumenis be mūsų pastangų. Idėja nėra bloga: elektrodai, tvirtinami pilvo srityje, priverčia dirbti visų grupių raumenis, sugrąžina jiems pirmykštę išvaizdą, o tuo pačiu jums nereikia įdėti jokių pastangų, tai yra papildomai neapkraunama širdis. Palaipsniui poodinis riebalinis audinys pradeda mažėti.

Rezultatai labiausiai priklauso nuo teisingo elektrodų prijungimo, režimo pasirinkimo, todėl namų sąlygomis atliekama elektromiostimuliacija, kaip fizioterapinė procedūra, yra mažai efektyvi ir netgi kenksminga. Geriausia tuo užsiimti kontroliuojant specialistui.

Dar vienas povandeninis akmuo – tai pasyvumas atliekant tokias procedūras net ir salono sąlygomis. Gulint pasikeičia kraujo apytaka, pablogėja diafragminis kvėpavimas. Be to, atlikus tik vieną pasyvią miostimuliaciją sulieknėti nepavyks.

Teisingiausia miostimuliaciją derinti su gimnastika – nesudėtingais pratimais, ėjimu procedūros metu. Tam sukurti specialūs pratimų kompleksai. Kiekvieną dieną pusantros valandos užsiėmimai – po 2 – 3 savaičių pilvas dingsta ir , beje, visiems laikams. Būtų gerai tokią stimuliaciją papildyti įvyniojimais į purvą, limfodrenažinėmis procedūromis, masažu ir hidromasažu – įdėtos pastangos ir priemonės atsipirks su kaupu.

Įvyniojimų kursas padės atsikratyti nereikalingų skysčių, toksinų ir organizme susikaupusių riebalų, pagerins nervų ir endokrininės sistemų, nuo kurių priklauso lipolizės (riebalų skaidymo) ir lipogenezės (riebalų susidarymo ir kaupimo) procesų balansas, būklę.

Hidromasažas padės išspręsti daugelį problemų. Stiprios srovės turi hidromasažinį efektą, stimuliuoja ir pagerina audinių bei raumenų tonusą, išplečia odos ir viso organizmo kraujagysles, todėl pagerėja kraujotaka, medžiagų apykaita, greičiau krenta svoris.