Prieš ir po badavimo


2006 10 06 | Šaltinis: Edieta.lt

Laikotarpiai prieš badavimą ir po jo yra taip pat svarbūs, kaip ir pats badavimo procesas. Kai kuriems žmonėms būtina palaipsniui įeiti į šį procesą, kad išvengtų galimo virškinimo sistemos šoko.

Badavimas turi vykti tik prižiūrint specialistui, turinčiam patirtį šioje srityje.

Prieš pradedant badauti būtina išvalyti storąją žarną 4 – 6 praplovimais (klizma). Po to galima pradėti badauti, tęsiant darbą su žarnynu, nes tuo metu organizmas išmeta į jį toksines medžiagas. Badavimo metu didelis kenksmingų bakterijų, toksinių gleivių, nuodijančių cheminių ir kitų organizmo naudotų medžiagų kiekis išsiskiria iš raumenų, organų ir ląstelių į kraujo srautą, kuris galų gale patenka į žarnyną.

Tokiu būdu valymas leidžia išvengti organizmo toksikacijos, su kuo ne kartą susidūrė badavimo specialistai. Tokios krizės dažnai būna skausmingos ir visada nepatogios. Jos gamtiniu keliu išvalo Jūsų organizmą nuo toksinų – Jūsų ligų priežasčių. Toksinai palaipsniui išeina iš organizmo, kad būtų tęsiamas jo statybos procesas. Retais atvejais gamtinis valymas gali baigtis mirtimi.

Geriausias būdas išvesti toksines medžiagas, kad būtų išvengta krizės – kasdien arba kas antrą dieną, priklausomai nuo badavimo tipo, plauti žarnyną. Tai puiki žarnyno savybė – gebėjimas badavimo metu išvesti per jį toksinus iš organų, limfatinių mazgų, raumenų, ląstelių bei audinių.