Madinga nėštukė. Stilisto patarimai būsimoms mamoms


2010 12 29 | Šaltinis: Pagal Myjane.ru, Nicolematernitywholesale nuotr.

Madinga nėštukė. Stilisto patarimai būsimoms mamoms

Ką apsirengti? Milijonai moterų visame pasaulyje Naujųjų išvakarėse vėl užduos sau šį klausimą. Būsimosioms mamoms jis dar aktualesnis. Ne tik per šventes.

 

Sakoma, kad labiausiai moterį puošia pats nėštumas: ji tampa dar moteriškesnė ir seksualesnė. Taigi svarbiausia užduotis – visas šias savybes išmaningai pabrėžti!

 

Pirmuosius keletą nėštumo mėnesių garderobas dar nesikeičia. Tačiau įžengus į antrąjį trimestrą, kai pilvukas ima ryškėti, moteriai tenka atnaujinti savo įvaizdį. Ne bet kaip, o taip, kad būsimoji mama jaustųsi žavi ir nepakartojama. Juk teigiamos emocijos jai dabar reikalingos kaip niekada! Kaip parinkti garderobą būsimai mamai?

 

Rūbai: žaiskite spalvomis ir aksesuarais

 

Ne visos moterys taip lengvai susitaiko su talijos praradimu ir apvalėjančiu pilvuku. Kai kurioms nėštukės rūbų pirkimas tampa tikru stresu. Šių moterų sąmonėje paprastai būna tvirtai įsišaknijęs supratimas apie nėščiosios rūbus kaip apie Karlsono kombinezoną.

 

Bet juk tai tikrai neatitinka realybės, jūsų ypatinga padėtis siūlo jums daugybę įmantrių stiliaus sprendimų! Rūbai gali žaviai išryškinti apvalų pilvuką (jei to norite) arba subtiliai maskuoti pakitusias kūno formas.

 

Taip, nėštukėms siluetų pasirinkimas šiek tiek ribotas, bet juk galima tiek daug varijuoti spalvomis! Rinkitės ryškias, sodrias spalvas. O jei pasirinksite tamsių spalvų eleganciją – puoškitės ryškiaspalvėmis detalėmis ir priedais: švarkeliu, tunika, įvairiais aksesuarais.

 

Deja, aukštakulnius teks pamiršti. Pasilikite juos tik tikrai ypatingoms progoms, bet jokiu būdu neavėkite kasdien. Nėštukių stuburui ir taip tenka didžiulis krūvis, o aukštakulniai jį dar padidina. Vietoje jų rinkitės ryškiaspalvius, įdomaus dizaino batelius žema pakulne, minkšto zamšo ar odos batus.

 

Jei pasirinkote neutralų stilių – jį efektingai pagyvins ryškūs, išraiškingi aksesuarai: rankinė, batai, bižuterija.

 

Kol pilvuko dar beveik nesimato, galite puoštis savo įprastais rūbais, tik venkite įliemenuotų suknelių, rūbų su diržais, aptemptų džinsų. Labiausiai tiks tiesaus kirpimo linijos, minkšti natūralūs audiniai.

 

Kai pilvukas jau pūpso, būtų puiku įsigyti keletą porų kelnių nėščiosioms. Šiam pirkiniui geriau netaupykite – jis tikrai labai praktiškas. Prie kelnių bus galima derinti ir visai nebrangias tunikas, marškinėlius, švarkelius: visada atrodysite naujai, pasitempusi ir pasipuošusi.

 

Net ir ne specializuotose parduotuvėse galite įsigyti į apačią platėjančių marškinėlių, tunikų, suknelių. Sukneles galima derinti su timpėmis arba nėštukės kelnėmis.

 

Savotiška nėštukių stiliaus klasika – suknelės paaukštintu juosmeniu. Jos anaiptol ne tokios atgyvenusios ir nuobodžios, kaip daugeliui atrodo. Jei tik mokėsite rinktis – suknelė gali būti pribloškiamai graži. Jos koziriais gali tapti puiki medžiaga (pvz. šilkas), įdomi apdaila, audinio spalva ir raštai.

 

Jei dievinate sijonus – nėštumo pradžioje galite juos rinktis pažemintu juosmeniu, o antroje pusėje – su elastingu reguliuojamu juosmeniu.

 

Šukuosena: ne nauja, bet išpuoselėta

 

Pamirškite močiučių prietarus, esą nėštumo metu negalima nei kirptis, nei dažytis plaukų. Galima ir reikia! Madingas dailus kirpimas pakels nuotaiką, o tai – tik į naudą jums ir jūsų kūdikiui.

 

BET! Dažus plaukams svarbu rinktis maksimaliai tausojančius. Ir eikite į kuo geresnį grožio saloną, kur aplinka jauki, užtikrinamos geros emocijos ir, žinoma, nepriekaištingai laikomasi higienos normų.

 

Tiesa, nėštumo metu neverta kardinaliai keisti plaukų kirpimo ir spalvos – juk ne paslaptis, kad nėštukės ypač jautrios, tad nevykęs sprendimas gali ilgam sugadinti nuotaiką. Be to, nėštumo metu neretai keičiasi ne tik kūno, bet ir veido formos. Tad tai, kas jums tinka šiandien, gali visai netikti po mėnesio ar dviejų.

 

Makiažas: mažiau, bet žaviau

 

Nėštumas – hormoninių pakitimų metas, ir ne visos būsimosios mamos gali pasigirti idealia odos būkle šiuo periodu. Be to, šiuo metu neretai bloškiamasi į kraštutinumus: vienos tepa dar storesnį grimo sluoksnį, nei buvo įpratę iki nėštumo, o kitos apskritai atsisako makiažo ir geriau nė nežiūri į veidrodį. Abu šie sprendimai neteisingi.

 

Makiažas būsimai mamai reikalingas. Bet jis turėtų būti lengvas, minimalus – tik suteikiantis pasitikėjimo savimi ir paryškinantis jūsų žavesį. Spuogeliai užtušuojami plonais maskuojamojo pieštuko potėpiais, oda išlyginama biria pudra, pieštuku ir blakstienų tušu paryškinamos akys, lengvai padažomos lūpos.

 

Sudėtingo ir pilno daugiasluoksnio makiažo vis dėlto geriau atsisakyti. Geriausias pasirinkimas – lengvas, beveik nepastebimas dieninis makiažas.

 

Kaip matote, nėštumas – visai ne priežastis atsisakyti gražių rūbų ir išpuoselėtos išvaizdos. Šiuo metu jums suteikta proga atrasti naujų galimybių, „prisimatuoti“ naują, galbūt iki šiol neįprastą įvaizdį. Nepraleiskite jos ir būkite gražios – ne tik šventinę naktį, bet ir visus metus!