Atsigaivink stilingai


2010 12 08 | Autorius: SIGG

Atsigaivink stilingai

Sportuodami, leisdami vaiką į mokyklą, pramogaudami gamtoje kartais pasigendame vandens troškuliui numalšinti. Pasaulyje jau išpopuliarėjo daugkartinio naudojimo gertuvės, o Lietuvoje tai dar naujiena. Madinga naujiena.

 

Stilingos daugkartinio naudojimo gertuvės iš Šveicarijos SIGG – paprastas sprendimas pasiimti vandens ar vėsios arbatos su savimi bei pasirūpinti savo vaikais. SIGG gertuvės išskirtinės savo stiliumi: įvairios spalvos, raštai, kiekvienais metais atnaujinamas dizainas. SIGG gertuves kurias garsūs dizaineriai, tokie kaip Kate Haring ar Wivienne Westwood.

 

Maža to, pagamintos iš aliuminio, SIGG gertuvės yra 100 proc. perdirbamos. SIGG taip pat skatina atsisakyti plastikinės butelių pakuotės ir rinkits ekologišką gyvenimo būdą. Ar žinojote, kad plastikas gamtoje suyra mažiausiai per 1 000 metų, o Europoje išmetama dešimtys milijonų plastiko butelių? Kiekvieną dieną...

 

Artėjant šventėms SIGG – tai puiki dovana. Ne tik originalu, netikėta ir stilinga, bet ir atsakinga. SIGG smagu įteikti draugams ar artimiesiems, kolegoms ir partneriams pagal charakterį, mėgstamas spalvas ar laisvalaikio pomėgius.

 

SIGG – tai ne tik funkcionali ir ilgaamžė daugkartinio naudojimo gertuvė aktyviems, stilingiems ir netradicinio požiūrio žmonėms, bet ir ekologiškas gyvenimo būdas.