Dalyvauk ir laimėk bilietus į Raganiukės teatrą!


2009 11 02 | Autorius: Mama.lt, Raganiukės teatras

Dalyvauk ir laimėk bilietus į Raganiukės teatrą!

Nuo šiol kiekvienam Mama.lt Savaitės mažyliui dovanojami du bilietai į Raganiukės teatrą!

 

„Raganiukės teatras“ – tai profesionalus teatras vaikams, turintis didžiausią repertuarą Lietuvoje, skirtą mažiesiems žiūrovams. ,,Raganiukės teatras” siekia rodyti profesionalius, aukštos kokybės ir skirtingų žanrų spektaklius vaikams iki 13 metų. Iš jų išsiskiria keli originalūs spektakliai – žaidimai, ugdantys vaikų fantaziją ir vaizduotę, atveriantys vartus į magišką teatro pasaulį, nes į spektaklio kūrimą yra įtraukiami ir mažieji teatro žiūrovus bei jų tėveliai. Taip pat teatras dalyvauja įvairiuose projektuose. Teatro spektaklius kuria režisieriai ir aktoriai iš Lietuvos bei užsienio.

 

„Raganiukės teatras” labai mėgstamas Lietuvos vaikų. Kiekvieną savaitgalį vaikai ir jų tėveliai iš įvairiausių Lietuvos kampelių lankosi teatre. Kiekviena diena, praleista „Raganiukės teatre”, yra tarsi mažas nuotykis, mat Raganiukę ir jos draugus, pasaulio pasakų personažus, galima išvysti ne tik scenoje, bet ir teatro fojė, žaidžiančius ir išdykaujančius kartu su vaikais. Teatras palaiko atvirą ryšį su savo auditorija, suteikia galimybę bendrauti su spektaklių herojais, kasdienybę paversdamas stebuklu.

 

Prieš spektaklį vaikus ir tėvelius pasitinka Raganiukė-Niukė ir teatro pasakų personažai. Visi patenką į išpuoštą Raganiukės teatro pasakų pasaulį. Vaikai kartui su personažais dalyvauja spalvinimo konkursuose, lenktyniauja ant supamų arkliukų, rašo atminimus Raganiukei-Niukei, žaidžia Raganiukės stalo žaidimą arba tiesiog žiūri savo mėgstamą multiplikacinį filmuką.

 

Spektakliai rodomi kiekvieną savaitgalį 12, 14.30 ir 16 val. Vilniuje, S.Stanevičiaus g. 24, Vilnius.

 

Savaitės mažylio dalyvavimo taisykles rasite čia.

 

Visus savaitės mažylius galite išvysti Mama.lt galerijoje

Mama.lt ir Raganiukės teatro akcijos taisyklės:

 • Nuo 2009-11-02 dalyvaujantys akcijoje portale Mama.lt Savaitės mažyliai laimi du bilietus į Raganiukes teatro spektaklį.
   
 • Su laimėtojais susisiekia Mama.lt redakcija.
   
 • Bilietai rezervuojami Raganiukės teatre į norimą einamo mėnesio spektaklį.
   
 • Jei laimėtojas bilieto neatsiima per mėnesį laiko, laimėjimas yra anuliuojamas.
   
 • Akcija vyks iki atskiro pranešimo.