Atsikratyk pilvuko po gimdymo


2009 04 25 | Šaltinis: Pagal Thesun.co.uk, Jupiterimages nuotr.

Atsikratyk pilvuko po gimdymo

Dauguma žvaigždžių iškart po gimdymo, tarsi mostelėjus burtų lazdele, atgauna savo „mergautines“ kūno linijas. Bet ne viskas taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ypač paprastoms mirtingosioms.

 
Paprasta mama neturi asmeninio trenerio ir dietinį maistą ruošiančio virtuvės virtuozo, taigi kai kurios iškart po gimdymo skuba griebtis tikrai drastiškų lieknėjimo priemonių: ima kurti planus, kaip pasidarys plastinę operaciją arba pradeda laikytis spartietiškos dietos – vien tam, kad prilygtų ikonoms nuo žurnalų viršelių.
 
Portalas „TheSun“ išspausdino ką tik iškeptoms mamoms fitneso trenerės Millie Dobie patarimus, kaip kuo greičiau susigrąžinti nėštumo metu prarastas kūno linijas.
 
„Susigrąžinti savo figūrą natūraliai – pasiekiamas tikslas, tačiau dėl jo teks padirbėti“, - sako trenerė. Ji rekomenduoja kasdienį treniruočių režimą: pusvalandis darbo su treniruokliu ir pusvalandis – pasipriešinimo pratimų, orientuotų pilvo presui.
 
O štai ir kita Millie Dobie lieknėjimo išmintis:
 
  1. Prieš pradėdama sportuoti pasikonsultuok su savo gydytoju ir tik jam leidus kibk į treniruotes.
 
  1. Geriausia, jei sportuoti pradėsi dar prieš pastodama. Kuo geresnės formos būsi prieš nėštumą, tuo lengviau bus ją susigrąžinti po gimdymo.
 
  1. Nepamiršk lengvos mankštos viso nėštumo metu. Geriausias pasirinkimas – Pilateso treniruotės.
 
  1. Pasistenk nėštumo metu priaugti tiek, kiek rekomenduojama, bet ne daugiau. Nesilaikyk dietos, bet ir nevalgyk už du. Tereikia savo valgiaraštį papildyti 200 papildomų kilokalorijų kasdien, ir tai tik antrame ir trečiame trimestruose.
 
  1. Po gimdymo užsisek korsetą, kad pernelyg nenukartų pilvo raumenys. Šį korsetą dėvėk ir sportuodama.
 
  1. Po gimdymo gali ir vėl grįžti prie intensyvesnių treniruočių. Labiausiai tiks statiški judesiai, orientuoti į raumenų pasipriešinimą.
 
  1. Treniruoklis dar nereiškia treniruotės. Būtina pamankštinti įvairesnes raumenų grupes. Mankštintis patogu ne tik sporto salėje, bet ir namuose, kai kūdikis miega.
 
  1. Atlikdama pratimus pilvo presui įtrauk pilvo raumenis, kad pilvas ne išsipūstų, o suplokštėtų.
 
  1. Nesigraužk dėl išsitampiusios odos pilvo srityje. Jei viską darysi teisingai, ji savaime susitrauks. Be to, jei vis dar maitini krūtimi, kūdikiui gali pristigti maistingųjų medžiagų.
 
  1. Nepasikliauk vien dieta. Sumažinus kalorijų kiekį ims trauktis raumenų audinys, nuo to svoris kris, tačiau kūno linijos netaps dailesnės.