Konkursai > Konkursas "Laiškas Kalėdų seneliui"
 

Konkursas "Laiškas Kalėdų seneliui"


"Mielas seneli! Negaliu sulaukti, kada vėl galėsiu pamatyti tavo snieguotas pėdas ant grindų, o po eglutę manęs vėl lauks - maišas dovanų! Ir jos bus tos, kurių aš tiek laukiau... Net nežinau, kaip tu atspėji, ko aš noriu iš tikrųjų, bet labai norėčiau tave stipriai stipriai apkabinti už tai!"

 

Ar primena vaikystę? Parašykite laišką Kalėdų seneliui ir gaukite dovanų!!!

 

Konkurso sąlygos:

Laiškus gali rašyti ir registruoti, ir neregistruoti nariai.

Laiškai rašomi nuo 2011-11-29 iki 2011-12-15.

Nugalėtojai skelbiami 2011-12-16 šiame puslapyje.

Necenzūriniai, neetiški pasisakymai bus šalinami be perspėjimo.

Organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso sąlygas.

 

Konkurso prizai:

5 dalyviai, kuriuos išrinks Mama.lt redakcija, bus apdovanoti Ericos Jennings - Didžiulis knyga "Mano gyvūnai | My animals"

3 dalyviams, kuriuos išrinks "Geradariai", bus parašyti TIKRO Kalėdų senelio laiškai norimam adresatui.

 

 

Laiškus laimėjo: 

IEVA

Slaptas laiškas Kalėdų Seneliui!

Sveikas, Kalėdų Seneli,

Aš taip džiaugiuosi, kad pagaliau galiu rašyti Tau laišką. Šios galimybės laukiau jau seniai. Labai noriu su Tavimi susitikti, tik gaila, kad esi toli, labai toli... Bet nenukrypkime nuo temos, norėjau paklausti, kaip Tau ten su elniais sekasi? Su malonumu atvažiuočiau pas Tave. O Tu ar norėtum? Būčiau gera padėjėja :). Labai norėčiau pamatyti Sniego Karalienę :). Ar su Sniego Karaliene pagaminai žaislu??? Ar daug??? Žinok, kad aš jokių dovanų nenoriu... Tik noriu pasigirti, kad buvau paklusni, gera ir iš pianino atsiskaitymo gavau 10! Žinok, kad aš per klaidą negavau dovanų :(. Ir man buvo labai liūdna. O šios Kalėdos norėčiau, kad būtų įdomios ir norėčiau sužinoti ar iš tiesų Tu esi :)

LAUKIU ATSAKYMO!!!

IKI!!!!

IEVA

 

Viktorija

Senuoliui
Labas kalėdų seneli:)
Na kaip gi tu gyveni? ar viskas gerai? kaip nuotaika? Ir man seniuk iškilo toks klausimukas, gal Tu sergi?:( Ir dėl to mums sniego neatneši mmmm? nu jeigu sergi išgerk pertusino, paglulėk lovytėj ir prašau nepašikštėk sniegelio bent per šventes. Dabar lauke kaip pavasarį tiurlė piurlė...net nepanašu kad žiema:)Žinai nenoriu atrodyt skundikė, bet man atrodo Tavo numylėtasis Rudolfiukas susirado meile, mačiau kaip anądien vaikščiojo maxsimoj:)Ir žinai aš dėl to labai bijau:( ar tik šiemet neliksim mes be dovanų, kaip ir griečiausiai be sniego:( Jeigu Rudolfiukas susirado drauge, tai turbut ir negyvena pas Tave, tai vadinasi ir neatitrauks Taves su dovanom pas mus????
Na o db apie save noriu papasakot apie tai kokia gera mergaite buvau šiais metais:)nesimušiau, nesikeikiau, nemelavau, nevogiau, neskriaudziau katino, tiktais klausiau mamos, tėčio, sesės, brolio. Į universitetą neveluodavau, nesipykau su dėstytojais,padėjau grupiokams (net ir tokiems kurie yra savanaudžiai). Na aš čia jau ir užsiplepėjau:( Na dabar prie reikalo noriu aš labai šiais metais gauti po eglute tikra Harį Poterį:) Ir viskas tik tiek:) Ir gal tu jo nepakuok dar vargšelis uždus tiesiog taip užrišk kaspiną ir užrašyk, kad Vikulencijai. Poto dar kas pavogs mano dovaną:) Na o jei kartais nerastum Hario poterio tada noriu tonos drugelių ir avokado drožlių:) Iš anksto labai ačiū brangusis numylėtasis seneli, ir iki kitų metų.

 

Kristina

Mielas Kalėdų Seneli,
Šiandien į žemė leidosi lengvutės snaigės... Pačios pirmos šiais metais! Aš pasikviečiau dukrelę, jai dabar be penkių minučių šešeri ir papasakojau gražią istoriją. Apie tai, kaip tu Kalėdų Seneli, gyveni Šiaurės ašigalyje, ant aukšto kalno, su būriu mažų nykštukų, šaunią Kalėdų bobute ir žmonių kalba šnekančiais gyvūnėliais. Pasakojau, jog nykštukai visus metus krupščiai dirba įvairiausius žaislus, kad tą stebuklingąją Kūčių naktį- galėtų nuskristi į žemę ir apdovanoti visus: mažus ir didelis, turtingus ir vargšus, berniukus ir mergaites, mamytes ir tėvelius, močiutes ir senelius. Visus visus! Taip mums bekalbant, ant lango stiklo nutūpė maža, baltutė snaigė. Toks tobulas kristalo gabaliukas-suspindo ir ištirpo... Mažylei pasidarė labai gaila snaigutės, todėl aš išdaviau jai msų paslaptį, tą, kurią man pakuždėjai prieš daugiau, nei dvidešimt metų. Tikiuosi tu nepyksti? Tiesiog neišmaniau kaip dar galėčiau sustabdyti lietų jos dangaus žydrumo akyse... Pameni, vieną Kalėdų naktį, kai tu nusileidai pro kaminą į mano senelių namus, o aš kantriia budėjau prie eglutės, kad įteikčiau dovaną tau, mielasis Kalėdų Seneli? Buvau maža, bet sumani mergaitė, kuri suprato, jog tas, kuris neša dovanas visiems, galop pats lieka be dovanų. Todėl aš panorėjau tau pradžiuginti širdelę, kad tos Kalėdos būtų ypatingos tuo, jog visi pasaulio žmonės gautų dovanų. Net ir pats Kalėdų Senelis. Ar pameni kokia maža tuomet aš buvau? Ir kokia juokinga... Su zuikučių šlepetėmis, bei naktiniais marškiniais, margintais eglučių raštais... Tada priėjai prie manęs ir paklausei, ką gi aš turiu rankose? Ten buvo tiek mažai, o kartu ir taip daug, tai buvo mano gražiausias piešinys. Tu sakei, jog gražesnės dovanos niekada nesi gavęs ir smagiai nusikvatojai :) Aš labai nedrąsiai paklausiau, Seneli, o iš kur tu sužinai, kada vaikai buvo geri, o kada neklausė? Tada ir atskleidei man snaigučių paslaptį ;) Vos tik iškrenta pirmasis gruodžio sniegas, vėjas jį neša nuo aukšto kalno, esančio Šiaurės ašigalyje. Ant kiekvienos iš tų snaigučių, kaip į baltą, krištolinį automobiliuka-įlipa mažas nykštukas-žvalgas. Jis pasisiaučia mažyti nematomą apsiaustą, pasiima mažytę užrašų knygutę, dar mažesnį rašiklį ir išsiruošia į Žemę. Skraido aplink namų, mokyklų, darželių langus, miestuose, gatvėse, aikštėse, net miškuose ir stropiai užsirašinėja, ką gero ar blogo žmonės nuveikia. Kokius darbus padaro, ar gražiai elgiasi, ar gerai mokinasi, ar stipriai Kalėdų laukia.
Taigi dukrytė nusišluostė ašarėles ir paklausė: mamyte, o kodėl snaigutė prilipo prie lango? Todėl, kad čia buvo mažas nykštukas, su akinukais, jis iš toli nemato, todėl priskrido arčiau, prisiplojo nosytę prie pat lango ir užsirašinėja ką mes veikiame. O kadangi jis su nematomu apsiaustėliu, tai mes jo išlipančio iš krištolinio automobiliukonematome, mums atrodo, kad snaigės tirpsta ir tiek.
Mielas Kalėdų Seneli, nuo šiol tai bus mūsų trijų paslaptis, gerai?
O šioms Kalėdoms, aš norėčiau paprašyti kelių dalykų: mano mažąjai princesei-sveikatėlės, nes kosulys įsigudrino apsigyventi nekviestas, sumanumo, nes skaičiai ir raidės kartais pabėga, kantrybės, nes labai jau greitai lupytė ima virpėti ir kojelės trepsėti. Mano Meilei-pasisekimo, nes rašto darbai, nėra jo stipriausioji pusė, atidumo, pastebėti kokios šaunios jo mergaitės ir kaip stipriai jį myli, įžvalgos, atrasti aukso šulinį, kurį mokėtų laiku ir vietoje išnaudoti, bei sutarimo su aplinkiniais. Mano šeimai- artumo, bei šilumos, nes kartu-mums gera. Sveikatos, nes tai turtas, kurio per daug niekada nebūna. Draugams-pasisekimo visuose jų darbuose, papildomos valandos jų gyvenimuose, kad rastų laiko sau, šaunių minčių, kaip pakeisti tai ką gali pakeisti ir kaip priimti tai, ko pakeisti neišeina. Na, o sau norėčiau tik tiek, kad išsipildytų mano Didysis Planas. Tu juk žinai kas tai yra, tiesa? Tuomet išsispręstų daugybė dalykų, pakeisiančių mano ir mano mylimų žmonių gyvenimus. Žaislų mums nereikia, geriau padovanok juos tiems, kurie šiandien gyvena blogiau, nei mes.
Myliu tave Kalėdų Seneli ir labai labai laukiu...
P.S.: Mano mažylė turi tau dovaną, nepamirš per šias Kalėdas atvykti jos pasiimti ;)

 

Knygas laimėjo: 

Jūratė Markūnienė

Ramunė Ružienė

Lina Baušienė

Laima Rapalavičienė

Lina Ražanauskaitė

 

 

 

 

Konkursas baigėsi.

Mielas kalėdų seneli,

Sveikas, Kalėdų Seneli,

Smagu ir vėl Tau rašyti laišką. Gera žinoti, kad Kalėdos jau čia pat...
Čia aš, Teodora, šiemet man jau 12 metų. Mokausi Gegužių progimnazijoje, 7C klasėje. Pagal horoskopą aš ožiaragė. Ir, manau, kad turiu bent kiek panašių charakterio bruožų, kokių turi ir Tavo elniukai. Beje, mėgstu rašyti rašinius, kurti eiles, dalyvauju lietuvių kalbos konkursuose (esu pasiekusi ir aukštų įvertinimų juose), patinka dainuoti savos kūrybos dainas. Apsilankau ir bažnyčioje, nes giedu jaunimo chore. Ten taip pat jau dvelkia Kalėdų dvasia, juk greitai ir Jėzus atgims. Dar labai mėgstu svajoti. Kartais prisisvajoju tokių dalykų, kokių niekada nebūna realiame gyvenime! Pavyzdžiui, aš skrajoju padebesiais! Na, taip ir gyvenu ! Galbūt jau ir per daug apie save…
Įdomu, kaip sekasi Tau šiemet? Galiu įsivaizduoti mintyse, ką Tu veiki dabar, prieš Kalėdas: esi užkrautas vaikų laiškais, rūpiniesi ir suki galvą, kuo pradžiuginsi kiekvieną vaiką, klimpsti per purų sniegą, tempdamas sunkų raudoną maišą (nes leidi kartais ir elniams pailsinti kojeles), o kol dar išdalinsi visiems vaikams dovanas… Bet gal randi laisvą minutėlę atsikvėpti, ištiesti kojas ant kėdutės priešais židinį ir atsigerti karštos arbatos, aptarti su elfais ir fėjomis planus kitai žiemai?..
Jau ir parduotuvės išpuoštos šiai šventei. Ir dovanas žmonės tiesiog ,,šluoja” nuo lentynų.
O aš už viską labiausiai laukiu to momento, kai kartu su savo šeima įžiebsime namuose Kalėdų eglutę, žalią ir kvepiančią miško gaiva… O po ja pūpsos ir Tavo paslapčia palikta dovanėlė man…

Tave mylinti Teodora,
7C klasė
Teodora, 2011-12-15 23:01 Komentarai (1)
balsų: 0

Laiškas kalėdų seneliui :)

Labas kalėdų seneli , Aš rašiau tau laiškus bet mama neperduodavo tau :) man jau 11 metu esu pakankamai didelė :) mano svajone labai keista turėti fotoparata :) aš ji svajoju turėti jau seniai bet jo negaunu nei per vienas kalėdas :) man Kalėdos milimiausė šventė per ja buna papuošta eglutė ir namai papuošti aš ta švente myliuu :))
Gintaute, 2011-12-15 14:37 Komentarai (1)
balsų: 0

Mandarinais kvepiantis laiškas Kalėdų Seneliui :)

Labas mylimas Kalėdų Seneli!
Šis laiškutis bus keistokas, nes...
pati niekada nesu rašiusi Tau laiško (nors ir būdavau visada gera :) ), o šį kartą rašau sūnelio vardu. Mat, Karoliukui suėjo visai neseniai 2 metukai ir jis pats dar negali parašyti, o kai galės, net neabejoju, rašys ir rašys! :) jau dabar piešiame Tau piešinukus. Štai pridedu vieną iš jų, kad ir Tu galėtum pamatyti Karoliuko piešinuką skirtą TAU, Kalėdų Seneli!
Taigi, sūnelio vardu, tarsiu žodelį už jį patį, aš – Karoliuko mama :)
Taigi, Karoliukas sako:

Man Kalėdos – mylimiausia šventė, nes ji mylimiausia ir mano tėveliams, jie visada jos labai laukia, puošia namučius, pakuoja daug mažų ir didelių dėžučių į spalvotus, gražius popierius. O jei būna sniego, visada lipdo Sniego Senį :) Šiemet aš taip pat jį jau pats lipdysiu, tik reikia, kad Draugas Šiaurys, atpūstų mums sniegelio. Nors Tavo stebuklingoms rogėms ir nereikia sniego, bet kad Tau būtų linksmiau, norėčiau pastatyti Tau Sniego Senį su Besmegene :)

Šiais metais aš buvau tikriausiai geras, truputį išdykęs, tėveliai sako, kad labai judrus ir kartais iš už kažkokio kampo išlenda ožiukai, bet aš vistiek esu geras ir visus labai myliu! Jau pradėjau lankyti lopšelį darželį ir man ten labai patinka – linksma su vaikučiais ir geros auklytės.

Nors pernai, mama sakė, kad aš visus žaisliukus nuiminėdavau nuo eglutės ir visai nebijojau spygliukų, bet šiemet aš padėsiu papuošti eglutę, nes labai norėsiu, kad ir Tu pamatytum, koks aš jau didelis ir kaip padedu tėveliams.

Tiesa, pirmas savo Kalėdas aš pramiegojau, miegojau saldžiai supamojoje kėdutėje, šalia Kalėdinės eglutės ir ryte džiaugiausi mielomis Tavo dovanėlėmis - barškučiais, kadangi man buvo dar tik 2.5mėn. Antras savo Kalėdas sutikau taip pat miegodamas :) niekaip Tavęs nesulaukiu.... Ir nors šiais metais labai norėčiau, kad Tu man padovanotum knygutę apie paslapčių sodą, kamuoliuką ir dviratuką, bet dar labiau noriu, kad Tu ateitum anksčiau, kol aš dar nemiegosiu ir galėčiau Tave pamatyti, pamojuoti Tau ir pasakyti jau pagaliau išmoktą „ATCI“ (ačiū).

Dar noriu Tau palinkėti, kad nesušaltum, valgytum daug vitamino C, šiltai apsirengtum, susitiktum daug švelnių gerų mažų ir didelių vaikučių ir visada su savimi turėtum nors vieną mandariną, nes mama sako, kad be kitų daugybės stebuklų, Kalėdos visada kvepia mandarinais :)

Su meile, visada Tavęs laukiantys Karoliukas, Karoliuko mama ir tėtisKarolis

Iš Kauno, bet Kalėdas visada sutinku pas senelius, prie jūros..
Laima, 2011-12-15 00:17 Komentuoti
balsų: 0

Gerbemas kaledų seneli,

As esu Rasa man 13 metų lankau 7 klase ir gyvenu Raseiniuose.Mano bendraamziai netiki kad tu egzistuoji ir dėl to man labai liūdna,bet as tavimi tikiu.Kiekvienais metais džiugu kad mane aplankai ir mano broli.As siemet gerai mokiausi iš mokytojų daug pagirimu uz stopumą gavau.Padejau klasės auklėtojai ir savo klases bičiuliams.Nepraleidinejau pamoku.Lankiau meno mokyklą ir kultūros centro užsiemimus,lankiau bažnycia meldžiausi uz savo šeimą. Parasiau tau daug laisku su linkejimais , tikiuosi juos gavai.Norėjau paklausti kaip tu gyveni? Ar Laplandijoje nesušalai?Ar gera tau gyventi ir rūpintis vaikų svajonėmis?
Zinai seneli man dovanu nereikia ,geriau ju atnesk mano broliukui jis labai apsidžiaugs.O mamytei ir tėveliui padovanok daug sveikatos ir stiprybės.Nes jai yra sveikata tai atsiras ir laimė.
Bet labiausiai už viska as norėčiau tave apkabinti ir pasakyti kad tavęs laukiu kiekvienais metais ir stengiuosi daryti kuo daugiau geru darbų.Atsidėkodama už visa tavo geruma Paliksiu atu šilto pieno ir sausainiu šokoladiniu kuriuos taip megsti.ir salia dar ten rasi Kalėdinę kojnę su įvairiausiomis gėrybemis tai dovanos elfams ir tavo padejejems.Labai aciu tau už viką seneli.Tavo apsilankymas ir kalėdų dvasia kurią tu atnesi yra visada laukiami.
Su Didžiausia Pagarba,
Rasa.
Rasa, 2011-12-14 23:24 Komentuoti
balsų: 0

Slaptas laiškas Kalėdų Seneliui!

Sveikas, Kalėdų Seneli,

Aš taip džiaugiuosi, kad pagaliau galiu rašyti Tau laišką. Šios galimybės laukiau jau seniai. Labai noriu su Tavimi susitikti, tik gaila, kad esi toli, labai toli... Bet nenukrypkime nuo temos, norėjau paklausti, kaip Tau ten su elniais sekasi? Su malonumu atvažiuočiau pas Tave. O Tu ar norėtum? Būčiau gera padėjėja :). Labai norėčiau pamatyti Sniego Karalienę :). Ar su Sniego Karaliene pagaminai žaislu??? Ar daug??? Žinok, kad aš jokių dovanų nenoriu... Tik noriu pasigirti, kad buvau paklusni, gera ir iš pianino atsiskaitymo gavau 10! Žinok, kad aš per klaidą negavau dovanų :(. Ir man buvo labai liūdna. O šios Kalėdos norėčiau, kad būtų įdomios ir norėčiau sužinoti ar ištiesų Tu esi :)

LAUKIU ATSAKYMO!!!

IKI!!!!

IEVA
Ieva, 2011-12-14 20:08 Komentarai (1)
balsų: 0

Laiskas tik Tau seneli

Seniai,seniai kai dar mazas buvau,laukdavau taves prie kamino,nu galvoju vis tiek pamatysiu,kada tu pas mane i svecius uzeini,bet buvai pasirodo labai gudrus,pamatydavai kai as uzmiegu,o tada patiliukais ieidavai ir padedavai dovaneles.Kadangi Kaledu seneli esi labai gudrus,siemet Taves lauksiu skaniai miegodamas ir galvodamas apie Tave.
Mantas, 2011-12-14 07:16 Komentuoti
balsų: 0

mes tawes laukiam seneli!

labas seneli;*)
Wisus metus laukiam kaledu nes juk wisada sulaukem kaledu senelio.taip pat ir siemet jau pradedam puosti eglute kabiname girliandas ant langu kad jos tau apswiestu kelia iki musu namu.kaledu nakti laukiam kada nuleisi pro kamina ir paliksi mum dowaneliu o mes tau uz taj atsidekodami paliksim silto pieno ir sausainiu.
Geru ir tau artejanciu swenciu seneli:*)
ingrida, 2011-12-13 23:29 Komentuoti
balsų: 0

Labai lauksiu

Mielas Kalėdų Seneli, kaip ir kiekvienais metais tavęs labai lauksiu. Nors man jau gerokai per trisdešimt, bet tikiu, kad manęs nepamiršai. Be to, tikiuosi ir mano sūnelius Martyną ir Jokūbą taip pat aplankysi. Bet dabar ne apie juos. Norėčiau būti šiek tiek savanaudiška ir šiemet paprašyti sau mergytės, kurią pavadinčiau Urte. Gal galėtum ką nors sugalvoti?!
Nekantriai lauksiu iš tavęs žinių!
Iš anksto dėkoju.
Lina, 2011-12-13 22:47 Komentuoti
balsų: 0

Mažutis kalėdų stebuklas

Labas, kalėdų seneli!
Turbūt kas aš esu - žinai, gi tu visus vaikučius visus ištisus metelius stebi,o aš gyvenu namuke ant kalno, tad mane pastebėti ypač lengva. Ar pastebėjai, kad šie metai man atnešė daugybe naujų draugų, naujų įspūdžių. Va ir vakar išmokau naują dainelę( bet nesakysiu kokią, noriu tave nustebint kai ateisi pas mane per KALĖDAS su maišu dovanų, kurių spėjau pasiprašyti per metus). Mamytė su tėtuku mane išmokino gražiai šokti, todėl tau tikrai bus linksma svečiuotis mano namučiuos. Tavo apsilankymas man visada yra tarsi mažutis kalėdų stebuklas. Labai laukiu taves.

Tavo Augustė
Augustė, 2011-12-13 21:44 Komentuoti
balsų: 0

Ei,Seneli!

Sveikas mano Mielas Kalėdų Seneli.Aš esu Martynas,ir nekantriai laukiu savo 9-ojo savo gimtadienio,kuris vyks iš kart po Kalėdų.Man labai patinka Kalėdos.Tai nuostabi šventė.Mano mamytė sako,kad tai šeimos šventė,gerumo ir susitaikymo metas.Aš tuo pačiu dabar ir liūdžiu,nes nėra mano mėgiamo sniegelio.Norėčiau išeiti į lauką ir statyti daug sniego senių.Taigi,Seneli.Einu prie laiko.Tikiuosi,kad nepyksti,jog šiais metais truputi išdykavau,bet kartais jug reikia,taip? Nejau tu taipat niekada nepaišdykauji su savo Elfais? Seneli,aš taves lauksiu,kaip dovanų žinoma.Iki,seneli!Gero kelio Tau.:))
lelkap, 2011-12-13 20:36 Komentuoti
balsų: 0
1

 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (175)
Oskaras