Konkursai > Linksmiausias pokštas
 

Linksmiausias pokštas


Papasakokite linksmiausią balandžio 1-osios pokštą ir dovanų gaukite puikią knygelę lietuvių-anglų kalba „Ožka melagė“!

 

 

Konkurso sąlygos:

Istorijos keliamos nuo 2011-03-22 iki 2011-04-03 (imtinai).

Neatitinkančios konkurso sąlygų ir necenzūrinės istorijos bus šalinamos be perspėjimo.

Istorijas gali siųsti ir neregistruoti Mama.lt nariai.

Už visas konkurse dalyvaujančias istorijas bus galima balsuoti.

Balsavimas vyksta nuo 2011-04-04 iki 2011-04-10 (imtinai).

Kasdien galima balsuoti už vieną istoriją vieną kartą. Balsuoti gali tik registruoti Mama.lt nariai. Jei yra aptinkamas techninis balsavimo sukčiavimas, dalyviai diskvalifikuojami be išankstinio perspėjimo.

Nugalėtojai skelbiami 2011-04-11.

Esant būtinybei, organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso sąlygas.

 

 

 

Konkurso prizai:

Dešimt autorių, kurių istorijos surinks daugiausiai palaikymo balsų, gaus pasakų knygeles lietuvių-anglų kalba „Ožka melagė

 

 

Knygelės iškeliauja šiems pasakoriams:

Neringai Vaidilienei: Dukros pokštas balandžio 1-ąją

Gabijai Beglecovaitei: kaledos

Editai Aleksandravičienei: LIZDAS ANT SAMANŲ

Aušrai Belousovai: Ech, ir vaikai myli pinigus...:)

Reginai Račkauskienei: Ir prikibo žuvelių - didelių ir mažų...

Gintarei Petraškaitei: Aplinkos tvarkymas

Violetai Šaltenytei: gimtadienis

Monikai Ratomskytei: gimtadienis

Viktorijai Žiobakaitei: Daugiau nebemeluosiu :)

Živilei Gibiežaitei-Bagdonienei: Nesumeluota žinia per melagių dieną
 

Su nugalėtojais Mama.lt redakcija susisieks asmeniškai, nurodytu el. paštu.

 

 

Pasakos „Vilko bajorystės dokumentai“ ir „Ožka melagė“


Greičiausiai sunkiai rastume lietuvį, nežinantį pasakų „Katinėlis ir gaidelis“, „Jaučio trobelė“, „Sesuo kvailutė“ ir pan. Prieš Jūsų akis – dvi populiarios, laiko patikrintos lietuvių pasakos „Ožka melagė“ ir „Vilko bajorystės dokumentai“. Juk prisimenate jas? O ar norite sužinoti kaip jos skambėtų angliškai? Dabar turite puikią galimybę – knygelės ne tik naujai, meniškai iliustruotos, bet ir tekstas jose pateiktas dviem – lietuvių ir anglų – kalbomis. O jei nežinotumėte kokio sudėtingesnio ar rečiau vartojamo žodžio, visada pagelbės trumpas, knygelių pabaigoje esantis žodynėlis.

 

Dvikalbės pasakos „Ožka melagė“ ir „Vilko bajorystės dokumentai“ tai:

• paskata bei įdomi ir nesudėtinga medžiaga mokytis kalbos;

• paprastas būdas praturtinti tiek lietuvių, tiek anglų kalbos žodyną;

• kūrybiškumo ir fantazijos ugdymo priemonė (nematytos, meniškos iliustracijos);

• pagalba lietuvių emigrantų vaikams nenutolti nuo savo šaknų ir sužinoti, kokių pasakų klausydavo jų tėvai ir seneliai;

• lengviausias būdas supažindinti užsienio svečius su lietuvių tautosaka.

 

Patrauklios, daugiaprasmės iliustracijos, sklandūs tekstai pateikti taip, kad patiktų ir vaikams, ir jų tėveliams, ir pirmą kartą šias pasakas girdintiems, ir su jomis užaugusiems. „Vilko bajorystės dokumentai“ ir „Ožka melagė“ yra gera anglų kalbos užklasinio skaitymo priemonė jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, miela dovana vaikučių turintiems šių dienų lietuvių emigrantams ar tiesiog Lietuva, jos kultūra bei tautosaka besidomintiems užsieniečiams. Skaitykite, džiaukitės, dovanokite!

 

 

Konkursas baigėsi.

Ech, ir vaikai myli pinigus...:)

Mano brangutis, mokesčiuose išgirdo, kad Mamytei gražins pinigėlių, ir jis užsiprašė savo dalies:)Juokais jam pritariau , kad atsiųs paštu..
Balandžio pirmosios rytą, sakau kelkis mažuti, greit bėk iki pašto dėžutės, gavau žinutę, kad yra pinigėliai... Jis šoksta iš lovos, užsimeta chalata nubėga, randa voką.. atplėšęs perskaito:SU MELAGIŲ DIENA :)
Ausra, 2011-04-03 19:37 Komentarai (1)
balsų: 16

Ech, ir vaikai myli pinigus...:)

Mano brangutis, mokesčiuose išgirdo, kad Mamytei gražins pinigėlių, ir jis užsiprašė savo dalies:)Juokais jam pritariau , kad atsiųs paštu..
Balandžio pirmosios rytą, sakau kelkis mažuti, greit bėk iki pašto dėžutės, gavau žinutę, kad yra pinigėliai... Jis šoksta iš lovos, užsimeta chalata nubėga, randa voką.. atplėšęs perskaito:SU MELAGIŲ DIENA :)
Ausra, 2011-04-03 19:37 Komentuoti
balsų: 0

Apgavau

Per balandžio pirmą,kai mane apgavo,pasijutau nesmagiai ir galvojau,kaip čia man ką nors apgauti.Paskambinau sūnui ir kalbu kaip niekur nieko apie einamiausius įvykius.Paskui sakau,kad valgau skanų tortą Sūnus sako,mat kaip yra.Tuomet sakau,kad tai pokštas.Man pasisekė,aš džiaugiausi.
vasara13, 2011-04-03 10:07 Komentuoti
balsų: 0

Žiema

Tą dieną aš buvau nusiteiksi rimtai ir visai negalvojau,kad diena kažkuo išskirtinė,kad tai melagių diena.telefonu kalbėjau su sūnum ir pasakojau apie nekokį orą.Sakia,kad pas ms lyja,dangs apsiniaukęs,o ,tuo tarpu,sūnus sako,kad Vilniuje sninga ir yra tikra žiema.Aš ,aišku,net negalvoja suabejoti,kad taip nėra ir visko tikėjau.Netgi stebėjausi,kad tai gali būti.pasirodo,tai buvo smagus pokštas.
vasara13, 2011-04-03 09:57 Komentuoti
balsų: 0

Dukros pokštas balandžio 1-ąją

Iki šiol negaliu pamiršti, kaip man jau prieš kelerius metus balandžio 1-ąją" papokštavo"tuomet 7-erių metų dukra . Tą vakarą kaip visada padėjau jai išsimaudyti, išplauti galvą, nes labai ilgi plaukai. Ji, kaip ir visi vaikai, mėgsta pabūti vonioje ilgiau, išplovusi galvą, visada išeinu, o ji lieka žaisti. Gaminau vakarienę virtuvėje ir paklausiau dukros, ar jai atnešti į vonią pavalgyti. Niekas neatsiliepė, darkart paklausiau, tylu. Atidariau vonios duris ir sustingau: mano mergaitė plūduriavo vandenyje. Akimirką suakmenėjau, bet tuoj čiupau už plaukų traukti ant grindų, kad galėčiau padaryti dirbtinį kvėpavimą. O ji kad pradėjo šaukti: su Balandžio 1- ąja! Be diržo už tokį pokštą neapsiėjau, nes visą vakarą dar rankos drebėjo iš išgąsčio, o dukra, šniurkčiodama nosimi, sakė, kad aš visai nesuprantu juokų...
neringavaid, 2011-04-02 09:25 Komentarai (3)
balsų: 30

LIZDAS ANT SAMANŲ

Nepamenu kiek tiksliai man tada buvo metų, bet kažkur 9 – 11. Buvo pavasariškai šilta balandžio 1 – osios diena, tad visa šeima laiką leidome sode. Visi darbavosi skirtinguose sodo galuose, o aš ir mama tvarkėme gėlynėlį. Nebūtume moterys, jei su mama nebūtume sugalvojusios apgauti tėtį balandžio pirmosios proga. Taigi, gėlynėlyje jau žaliavo samanos, kurios augo tarsi kuokšteliais – lizdeliais. Kadangi tėvai augino vištas, tai nulėkusios į ūkinį pastatą paėmėm kelis mažiausius vištų kiaušinius ir gražiai įkomponavome į „lizdą“ samanose. Tada abi su mama nulėkėm pas tėtį šaukdamos: „kiaušinių radom gėlyne!“. Tėtis ateina ir romiu balsu sako: „vargšai paukšteliai, nu bet sugalvok tu man lizdą tokioje vietoje susukti“. Jeeee – jis patikėjo!!! O mes juokėmės tikrai ilgai ir skaniai.
Smagu su tais vyrais, kartais jie ne tik samanų nuo lizdo neatskiria...
edicike, 2011-04-01 15:54 Komentuoti
balsų: 25

gimtadienis

Balandžio 1d draugė šventė Jubiliejų ir visiems pranešė, kad važiuosime į Šveicariją. Mes apsidžiaugėm, kad savaitgalis bus įdomus, susėdom į mašiną ir pajudėjom į išsvajotas kalnuotas vietoves. Bet kada vairuotojas sustojo kažkokiam kaime ir pasakė, kad atvykome, mes visi tada supratome, kad esam apgauti, nors tas kaimas iš tikto Jonavos raj. vadinosi "Šveicarija". Oras buvo prastokas, prie vandens telkinio pasikepėm šašlykų, pasigrožėjom gamta ir taip atšventėm besijuokdami.
Violeta, 2011-04-01 10:47 Komentuoti
balsų: 11

Aplinkos tvarkymas

Pamenu buvo balandzio 1. Auklėtojas padare kaip yprasta klases valandele ir apart visokios kitokios informacijos mums pasake dziugiausia naujiena, kad sekancia diena nebus pamoku, o bus organizuojama aplinkos tvarkymo talka. Mes nenustebome, nes aplinkos tvarkymas buvo nuolat organizuojamas, tik si syki ji mums buvo labai dziugi, nes tai darysim pamoku metu. Pasake, kad renkames 10 val. prie stadijono, apsirengimo apranga laisva (i pamokas eidavome su uniformomis) apsiauti guminiais batais, jei galime, pasiimame is namu tvarkymo irankiu:grebliu ir pan. Pasiimame sumustiniu ir termusa arbatos... Mes ir susirinkom...
O,kad musu nebuvo pamokose,tai aukletojui teko aiskintis direktoriui..
gintarep, 2011-03-31 22:58 Komentuoti
balsų: 11

Nesumeluota žinia per melagių dieną

Tai buvo 2008-aisiais metais vasario mėnuo, kuomet su vyru sužinojome jog laukiamės pirmagymio. Vis galvojome, kada šią džiugią žinią pranešti tėvams. Kažkodėl man toptelėjo mintis tai padaryti balandžio pirmąją dieną...
Na štai, ir atėjo ta diena. Įsivaizduokit, šią žinią, kurią turėtume pranešti akis į akį, pranešėme telefonu. Spėkit ar patikėjo - tikrai ne! Paskutinis sakinys, kurį pasakiau: "po keletą mėnesių sužinosite - tai buvo teisybė ar ne"... :) Taip ir liko tėvai nežinioje. Sekančia dieną po balandžio pirmosios mano mama vėl man skambina ir klausia: "Tai tu laukiesi, ar čia pokštas?".... Kai sužinojo, jog tai teisybė, tai tuomet mama apsidžiaugė, bet pasakė, jog pasielgiau labai negražiai :D O mums buvo juokinga :)
zivile24, 2011-03-31 20:28 Komentuoti
balsų: 1

kaledos

Per kaledas mes kiekvenam dovanojome po duovana vienas berniukas vardu paulius buvo labai geras pokštininkas atejo jo eile paduovanoti mano draugei gretai dovana jis atidare duovana ir visi vaikai isigando ten buvo varle visi laipome juokais ir dabar tai atsimenu...
gabija , 2011-03-30 21:19 Komentarai (2)
balsų: 26
1

 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (185)
Samanta