Konkursai > Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs
 

Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs


Kiekvienas žino, kad sveikame kūne - sveika siela. O jei tai daro visa šeima - Jūsų laukia stulbinantys geros savijautos rezultatai!

Atsiųskite savo nuotrauką, kurioje šeimos nariai užsiima sportu, aktyviomis laisvalaikio pramogomis ar kita, kūną lavinančia ir sveikatą gerinančia, veikla, bei laimėkite 200 dovanų čekį sporto klube "Impuls".

 

 

Impuls“ treneriai įkvėps kiekvieną suprasti, kad sveikas kūnas – raktas į pilnavertį gyvenimą. Ir nesvarbu kokie esames – jie padės sukurti save.


Vadovaudamiesi šia misija ir šūkiu „Sukurk save!“, „Impuls“ nuolat aktyviai dalyvauja sporto ir sveikos gyvensenos propagavimo projektuose, diskusijose, siekia įtvirtinti aktyvaus gyvenimo būdo principus kiekvieno Lietuvos piliečio gyvenime, kasdieniu darbu ir inovacinėmis iniciatyvomis skatina verslo visuomenę bei politines jėgas prisidėti prie dirbančiųjų sveikatinimo, vaikų ir jaunimo fizinio ugdymo, suteikia galimybę aktyviai gyventi vyresnio amžiaus žmonėms.
 

Impuls“ – didžiausias sporto ir pramogų parkų tinklas Lietuvoje. Šiuo metu tinklą sudaro 9 sporto ir pramogų parkai: 5 iš jų yra Vilniuje – keturi „Impuls“ sporto ir pramogų parkai ir didžiausias parkas Baltijos šalyse „Impuls Plius“; „Impuls“ sporto ir pramogų parkas Kaune, pramogų ir laisvalaikio centre „Oazė“, „Impuls“ sporto ir pramogų parkai Šiauliuose, Panevėžyje. 2008 m. rugpjūtį duris atvėrė „Impuls“ Klaipėdoje.
 

Konkurso taisyklės:

Nuotraukos siunčiamos nuo 2009-12-09 iki 2009-12-29.

Nuotraukose turi matytis sportuojanti ar aktyviai laisvalaikį leidžiantį šeima. Neatitinkančios konkurso sąlygų nuotraukos bus šalinamos be perspėjimo.

Mama.lt ir "Impuls" komisija iš atsiųstų nuotraukų atrenka 54, už kurias bus galima balsuoti.

Balsavimas trunka nuo 2010-01-04 iki 2010-01-10.

Balsuoti galima registruotiems ir neregistruotiems nariams. Balsuoti galima kasdien už vieną nuotrauką. Dėmesio: balsuojant yra fiksuojamas jūsų IP adresas, vadinasi, iš to paties kompiuterio galima balsuoti tik vieną kartą.

Nugalėtojai skelbiami 2010-01-11.

Esant būtinybei, organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles.

 

Konkurso prizai:

Trys daugiausiai balsų surinkusių nuotraukų autoriai apdovanojami 200 litų vertės dovanų čekiais, kuriais galima atsiskaityti sporto klube "Impuls".

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sportuoju nuo pat vaikystės

Autorius: ernesr

balsų: 280
balsų: 6

O kur močiutė dingo?!

Autorius: Agata

balsų: 1
balsų: 5
balsų: 10

Mano stipruolis

Autorius: Doriuks

balsų: 17

GAL PAZAISKIM:)))

Autorius: rencius

balsų: 3

Drąsūs jūros platybėse

Autorius: mindi

balsų: 444

Nebijau nardyti!

Autorius: Vitlija

balsų: 22
1

 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (198)
Akvilė