Forumas > Namai > Buitis > Padėkite išsirinkti...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2012-01-28 10:44

kristulka26 2012 01 03    

Vaikiskiems ciuzinukams neperslampamu paklodziu as pirkau Kotrynos parduotuveje, "Vaiku mieste " yra kur vaikiskos ,kudikiu prekes ten paklauskite turi buti. 

Del dormeo turim pagalves negaliu miegoti ant ju, galva plysta ryte, kelias naktis pabandziau ir padeta i sona, bet vyrui tinka jis patenkintas.

Aš ten irgi pirkau vaiko lovai o tempure pirkau savo ir vyro lovai, kad maziukas guledamas musiskej avariju nepadarytu :) )) tikrai geras ir praktiskas dalykas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2012-01-30 09:40

Taip, lateksas kiek žinau nėra tinkamas tiems, kas yra linkę prakaituoti. Be to, tokį čiužinį būtina dėti ne ant plokštės, o ant grotelių.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2012-01-30 09:47

Kaip ir minėjau, mes patys miegame ant "Lono" čiužinio  ir esame labai patenkinti. Matyt renkantis reikia ir geros konsultacijos, ir atviro atsakymo apie miegojimo įpročius ir asmens fiziologiją. Aš nesu linkusi prakaituoti, tai ant lateksinio čiužinio išsimiegu puikiai, net ir vasarą.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2012-02-02 10:28

alanteja 2012 01 27     kristulka26 2012 01 03    

Vaikiskiems ciuzinukams neperslampamu paklodziu as pirkau Kotrynos parduotuveje, "Vaiku mieste " yra kur vaikiskos ,kudikiu prekes ten paklauskite turi buti. 

Del dormeo turim pagalves negaliu miegoti ant ju, galva plysta ryte, kelias naktis pabandziau ir padeta i sona, bet vyrui tinka jis patenkintas.

tai viena pagalvė ir negali visiems tikti - pažiūrėkit, vien per Maxima akciją Dormeo kelias skirtingas pagalves parduoda - http://www.dormeo.lt/maxima. Jau senai supratau, kad nebūtinai gaminys yra blogas, tiesiog jis man netinka ir viskas. Kitam gali tikti puikiai - kaip ir jūsų su vyru atveju. Pamėginkit pagal aprašymus ar į Dormeo paskambinę pasitarkit, kuri jums pagalvė būtų patogiausia pagal jus - pagal mėgstamą minkštumą/kietumą, miego pozą ir pan.

tikrai galima tinkančią Dormeo pagalvę išsirinkti parduotuvėje apsičiupinėjus ir įvertinus savo įpročius. plius ir sutaupyti galima, nes iki vasario 5 d. ta akcija pratęsta, kai už lipdukus per pusę pigiau Dormeo gaminių galima įsigyti. paskui jau teks pilną kainą mokėti

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2012-02-11 10:39

už surinktus lipdukus pirkom dvigulį čiužinį,kolkas esam juo patenkinti.o kadangi man rekomenduota dormeo pagalvė,jau du saviškius įkalbėjau ant tokių pagalvių miegoti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2012-02-13 10:44

Kai neisbandom nieko geresnio,tai ir atrodo,kad Dormeo "stebuklas",kuris labai greitai baigesi :) kas daugiausia reklamuojama tai ir jokios naudos nebuna.Geras daiktas visada kainuoja daugiau,tokia yra tiesa jau,skupus moka du kartus.Tad sumokejus siek tiek daugiau esu ziauriai patenkinta,"TEMPUR" man atradimas pasaulinis,puse jau mano draugu miega ant siu ciuziniu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-03-05 13:28

Na dormeo tai tikrai perdaug isreklamuotas....o Tempur tai per brangus. Mes tai radome tikrai kokybiskus ciuzinius RIPOSO. Kaip mums aiskinno konsultante, tai yra naujas gaminys ir apie ji mazai kas zino.  Mes nusipirkome ir esame labai patenkinti, dar gavome dovanu pagalve Rekomenduoju visiems  http://www.viskassveikatai.lt/riposo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2012-03-05 13:43

sveikute...

pamaciau pazistama adresa, tai panorau parasyti  mes irgi cia pirkom ciuzini, bamboo...ir taip pat gavom dovanu pagalve labai dziaugiames kad nesusigundem su dormeo ar kitokiais ciuziniais...sutaupem pinigeliu tikrai miela malonu miegoti. Vyras dar tuo paciu man nupirko grozio pagalve...nesitikejau, bet labai patogu ant jos miegoti,,pasaka

Beja pristatymas labai greitas ir nemokamashttp://www.viskassveikatai.lt/riposo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2012-03-06 13:10

Sveiki,

jooo dabar tik rinkis,kiek visko yra,o ciuziniu tai aibes ir zinoma,kiekvienas pardavejas giria savo preke...

Mes jau senokai turime Tempura ir tikrai nepagailesiu pagyru tam stebuklui,neslepsiu ir to,kad priprast is kart nebuvo lengva,taciau tos nemiegotos naktys atsipirko su kaupu,ciuzinys nerealus. Teko girdet issireiskima,kad Tempuro ciuzinys tai uzlepta prabanga,sutinku pilnai  :D

O jums linkeciau netinget pavaiksciot ir pasidomet,kuo jie vienas nuo kito skiriasi,bandykit,matuokit,atraskit saves verta.

Tiesa,drauge minejo,kad Tempuras ir vel zada dalyvauti parodoj,ji nori nusipirkti ju plona ciuzinuka,bet laukia pavasariniu nuolaidu,tai puiki galimybe viska vienoj vietoj isciupineti ir  isbandyti.

Sekmes jums ir kantrybes :D  

2012-03-06 13:16

Neperslampamu paklodziu maziesiems jau ir Domuse Tempur skyriuje yra,kolegei lankynom ieskojom ir pirkom,sake,kad geros.

As turiu ju paklodes ant dvigules lovos,tikrai geros,tai maziukams kokybe bus dar geresne,beje yra ir uzvalkaliuku pagalvems,jei kas labai seilojates :D DD

2012-03-25 22:50

Klaudia,ziuriu esame Tempuro gerbejosjo be Tempuro nei dienos,tikras stebuklas ir gyvenimo atradimas :) kas nepabande nesupras musu,ka reiskia nakties miegas ant sio debeselio,o tos paklodes nerealios,visiskai nepraleidzia skysciu,beto yra ivairiausiu spalvu ryskiu-grozis tikras,tarnauja tikrai ilgai ir skalbiasi

2012-05-16 15:17

Klaudia,ar matei paskutines TEMPUR naujienas???Vakar uzejau i Akropolyje esanti salona ir radau tikras  radybas -Dviracio sedynes pagalvele ir Miego kaukepardaveja minejo ,kad pristatymo metu taikomos nuolaidos sioms prekems gaunasi vos ne puse kainos,tai as susigundziau,nes sergu TEMPURO lygair isigyjau dviracio sedynes pagalvele,nes su vyru megstame su dviraciais vazinetis tuo labiau orai tam jau idealus,tai daiktas vertas demesio uzpakaliukas mano nenutirpo sedejau kaip ant debesiukouch cia tai malonumas toki daikta tureti netgi pamasciau,kad jis tinka ant treniruoklio esancio mano namuose vienu zodziu vienu suviu du zuikeliai.Jega

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2012-05-20 11:23

miego kauke as sau pasiemiau, kadangi pas mus rytais saule plieskia tiesiai i veida, o kai vasara arteja, tai isvis pasidaro neimanoma, nesinori tamsiu ir masyviu uzuolaidu pirkti, kad kambary nebutu tamsu kaip rusy, o ryte vis tik malonu islipt saules prisildytam kambary, tai va kentejau rytinius saulytes ispuolius, kol suradau sita daikciuka :) idomiai atrodo, toks jausmas, kad puse veido uzdengia, bet labai smagus, o girdejau, kad ir ir nuo mimikos rauksliu apsaugo, gi buna ryte susiraukiu nuo saules, tai dabar prabundu susiraukus tik nuo zadintuvo :D DDD 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2012-05-28 16:31

ingule 2012 02 11    

už surinktus lipdukus pirkom dvigulį čiužinį,kolkas esam juo patenkinti.o kadangi man rekomenduota dormeo pagalvė,jau du saviškius įkalbėjau ant tokių pagalvių miegoti.

dabar mačiau kita Dormeo akcija yra - su Statoil lipdukais gali gaminių už pusę kainos nusipirkti. gal kažkas jau išbandėt, turit? kiek anksčiau buvo akcijos, tai patinko man Dormeo gaminiai ir jų kokybė naudojant

2012-06-28 12:29

Paskaitai ir susigundai.... be šį kart aš nusivyliau :(

Nusipirkau iš BETA Tempur kuponus,miego raiščiams ir dvyračio sėdynėms. Vyras miega,jam gerai,tačiau man tas raištis nepatiko,nežinau ar per daug storas ar per tamsiai uždengia??? matyt kartais ir savo dievinamu produktu tenka nusivilti

Va, Sandrutės rekomenduojamos, sėdynės prilipo :D  užsimoviau ją ant treniruoklio,vieną dovanojau draugei,dovana nebragi,bet superinė :D Nors abi naudojam ne visai pagal paskirtį, tačiau užpakaliukai lieka patenkinti :D :D :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2012-06-29 10:47

Klaudia 2012 06 28    

Paskaitai ir susigundai.... be šį kart aš nusivyliau :(

Nusipirkau iš BETA Tempur kuponus,miego raiščiams ir dvyračio sėdynėms. Vyras miega,jam gerai,tačiau man tas raištis nepatiko,nežinau ar per daug storas ar per tamsiai uždengia??? matyt kartais ir savo dievinamu produktu tenka nusivilti

Va, Sandrutės rekomenduojamos, sėdynės prilipo :D  užsimoviau ją ant treniruoklio,vieną dovanojau draugei,dovana nebragi,bet superinė :D Nors abi naudojam ne visai pagal paskirtį, tačiau užpakaliukai lieka patenkinti :D :D :D

nezinau, man tai akiu raistis labai patiko, matyt kiek zmoniu, tiek nuomoniu, o gal tiesiog priprasti reikia ;) ne visi iprate miegot su kaukem ant veido :D o man tai "prilipo" 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2013-01-22 15:25

Tikuosi bus naudinga 
KAIP IŠSIRINKTI ČIUŽINĮ

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 15

2013-03-30 14:26

Ieškau trijų metų sūnui dukrytei čiužinio.Ką naudojate? Ar geri atsiliepimai?

Radau straipsnį gerą su palyginimais ir pasimečiau  tarp svarstimų http://vz.lt/default.aspx?siteid=A6D7C221-9EDB-4B71-B83D-927285E773BB&publicationid=900B6895-9ED1-48C7-99CB-F771C38B2139  

Manau, jog geriausia būtų Jūsų paklausti vis tik patirtis savo...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2013-04-03 13:34

Mes su vyru nusipirkome Lono čiužinį, tai labai patiko, užsakėme vaikams irgi, kad atvežtų :) Šiaip daug info galima rasti http://www.lonas.lt/produktai/Ciuziniai/1/58/ šiame tinklapyje, tikrai nenusivylėm kokybe, o ir kaina buvo priimtina :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2013-04-03 16:17

Mus buvo ištikusi problemėlė, kaip pasirinkti tinkamą čiužinį, tai pačiu laikugavome patarimą, kad labai geri ir kokybiški yra čiužinukai šioje įmonėje :)  http://www.lonas.lt/produktai/Ciuziniai/1/58/

7

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Padėkite išsirinkti...

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Kamile