Forumas > Namai > Buitis > Padėkite išsirinkti...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-11-29 14:44

Perkame nauja guoli. Lova daug lengviau rinktis nei čiužinį Kiekvieno produkcija pati geriausia, bet kaip išsirinkti tikrai gerą? Gal galite pasidalinti patirtimi, kokie čiužiniai geriausi:spyruokliniai, lateksiniai, poroloniniai.Dar girdejau TEMPUR čiužinius. Pasidalinkite patirtimi.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-29 14:51

Mes pirkom is padvaisko ir ko, norejau lateksinio, bet teko is spyruokliniu geresni, kaina buvo virs 600 Lt, o poroloninio nepirkciau. Dabar jau metai ir vaikutis sisiuka padaro ant jo, kvapo jokio ner

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-29 15:00

O kaip ten tos spyruokles, ar linguoja lova kai guliesi? Mane kazkaip jos ir baugina. Kai sediesi tai dar lova paspirokliuoja?

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-29 15:14

Net nejuda ir neilinksti, jokio spyruokliavimo, nebent specialiai sokinetum
Sedi, kaip ant fotelio, truputi ilinksta, bet minimaliai, as esu patenkinta, aisku jei finansai butu leide buciau pirkus latekso ciuzini

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-01 21:47

As pati pirkausi tachta is Padvaisko, ciuzinys spyruoklinis. Nepatarciau pirkti poroloninio, nes jis labai greitai issiguli, jei pirksi spyruoklini geriau rinkis brangesnis, nes pigus labai greitai prades girgzdeti ir gali issiguleti. Lateksinis jeigu bus labai minkstas irgi nera geras, tad ir ji patarciau pirkti brangesni. Vienu zodziu vienas is pigesniu var. yra spyruoklinis ciuzinys. Ju yra gana daug ir ivairiu, gali rinktis, kad kiekviena spyruokle butu imauta i atskira maiseli, kiek zinau tokie ciuziniai yra priskiriami prie geresniu

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-02 03:12

Mus su vyru kamavo dideli nugaros skausmai, kol viena grazia diena nenuvaziavau ir nenupirkau naujo ciuzinio...dabar :lux skausmai dingo...
o uz latexso ciuzini nezinau, gersnio...jame nesirenka jokios bakterijos...kaip kituose...jis tinka net alergiskiems, patogu miegoti ir nera labai minkstas, jei neplonas, pav...20cm storio pats tas...vaiko sysiuko nesijaus...uzvalkalas nusiima ir gali ji isplauti...
As tai ir ant latexo pagalves spec. miegu bet daugeliui ji yra nepatogi, nes turi tuos visus islinkimus kaklui, cia jau pripratimo reikalas...
O spyruoklinis ciuzinys ilgiau 7 metu netarnaus, ji reikia keisti ir buna, kad negali miegoti ant abieju ciuzinio pusiu .t.y negali jo apversti......
O kokia firma prekiauja ciuziniais vilniuje?
Galvojau tevams jubiliejaus proga nauja lova ir ciuzini padovanoti...

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-02 11:37

San, zinau kad Padvaiskas ir ko" yra Vilniuje ir prekiauja tokiais ciuziniai, dar zinau "Gemega", bet ji is Siauliu, bet jie atveza i namus, galima butu pasidometi, manau apie juos yra informacijos internete, tai sios dvi imones is kuriu mano ankstesne imone pirkdavo ciuzinius, o is vienos ir as asmeniskai.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-02 11:44

Poroloninio tikrai nepatariu. Mes turėjom. Tai per 2 metus išsigulėjo. Paskui jau pirkom spyruoklinį. Norėjom lateksinio, bet finansai neleido. Bet šiaip geriau rinktis brangesnį. Ten priklausomai nuo spyruoklių skaičiaus ir dydžio. Mums perkant, tai patarė, kad mėnesį vartyti čiužinį, kad jis ilgiau tarnautų.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-02 20:47

Mes pirkom 190x210 cm, jei neklystu, tai tokio dydzio latekso kainavo virs 1000 Lt kazkur
http://www.padvaiskas.lt
http://www1.omnitel.net/gemega
paziurek cia, nes kainu nebeprisimenu, tuo labiau galima su jais ir emailu susirasyti, jie atsako

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-03 01:08

[quote=Roneta]Mes pirkom 190x210 cm, jei neklystu, tai tokio dydzio latekso kainavo virs 1000 Lt kazkur

http://www.padvaiskas.lt

http://www1.omnitel.net/gemega

paziurek cia, nes kainu nebeprisimenu, tuo labiau galima su jais ir emailu susirasyti, jie atsako [/quote]

Aciu paziurejau,tik keista, kad ir latex ciuzinys su kazkokiu remu...o pas mane tiesiog visas is latex ir apvertus ir pastacius :?

Kainos lietuvaiciam gan dideles... nes pas mus beveik tokios pat...kai ispardavimas

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-04 15:05

Mūsų vaikai miega ant latekso-kokoso čiužinių, taip pat iš Padvaisko

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-24 13:30

Mes taip pat užsisakėm naują lovą, čiužinys jau nupirktas, laukiam kad atvež pačią lovą, čiužinį pirkom iš "Lono".Štai čiužinio aprašymas (www.lonas.lt):Šiam ortopediniui čiužiniui iš latekso būdingas tamprumas ir formos stabilumas. Čiužinys susideda iš 5 anatominių zonų, kurios atitinka kūno masės pasiskirstymą gulint. Užvalkalas pasiūtas iš kokybiško elastingo audinio, perdygsniuoto iš abiejų pusių antialergišku poliesteriu. Tai labai patogus audinys, gerai sugeria drėgmę, antialergiškas. Dėl ortopedinių savybių latekso čiužiniai rekomenduojami žmonėms, kurie skundžiasi nugaros skausmais ir dėl ligos turi ilgą laiką gulėti lovoje. Užvalkalą galima skalbti 60 ° C temperatūroje

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-01 15:37

Na mes jau metai kai gulim ant lateksinio ciuzinio.Pirkom is gemegos. Esam labai patenkinti miego kokybe.

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-28 16:49

Ką galit pasakyti apie Dormeo orthopedic čiužinius?

Mama.lt

Mama.lt

2008-02-02 09:48

Na mes ir renkamės renkamės renkamės čiužinį, tiksliau ir lovą kartu, kaip laikiną lovą nusipirkom aukštą pripučiamą žiužinį ir kažkodėl sėkmingai, jau antras mėnuo nutraukėmė lovos ir čiužinio paieškas

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2008-09-25 22:54

Mes turim Dormeo ciuzini.I nieka nekeisciau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2008-09-26 08:12

na aš patarčiau pirkti tik Dormeo , na bet jis brangus velniškai 

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-03 17:23

O kuom jis geras? Tas Dormeo čiužinys?

Nes man tai kažkaip reklamuojamas daiktas iš karto atbaido nuo pirkimo. Ir kas yra brangu?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2008-10-03 21:31

Isigijau ciuzini,nes mane kamuoja alergija ir esu patenkinta pirkiniu..Alergija aprimo,nes tame ciuzinyje nesikaupia erkutes.Ir stuburui gerai.Taip pat pirkome ir Dormeo pagalves,jos kietos,bet labai patogios.

2008-10-03 21:33

pymske 2008 09 26    

na aš patarčiau pirkti tik Dormeo , na bet jis brangus velniškai 

Yra ir dar brangesniu,viena mano drauge isigijo uz tris tukstancius ciuzini,ir nieko ten mandraus nera.

1

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Padėkite išsirinkti...

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Gabija