Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Žindymas: malonumas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-12-03 17:00

Oj kokia tu Laurencija - prisivalgius pipirų

Aš tai sakau, kad per kančias į žvaigždes :) Buvo sunku, kol išmokom, o paskui - vienas malonumas, kai leliukas žiūri savo didelėmis akimis, čiunkia čiunka ir užmiega.. arba čiunkia čiunkia ir nusišypso - ech... palaima :)

Specialiai skruostuką kutendavau, kad tik tą šypseną išgaučiau.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2008-12-03 17:14

Aha, čiunka, čiunka, o paskui tik KRIMST, kad mamai akys ant kaktos iššoka (čia man taip su sūnum kurį laiką būdavo, kai dantys prasikalė)

O šiaip... į nurimusį ir miegantį vaiką ar šiaip, ar taip žiūrėt malonu, bet tai juk nuo žindymo nepriklauso. Beje, lygiai taip pat palaimingai tie mazgiai ri su buteliuku užsnūsta. Vat kodėl ir neatkapstau - na kame tas žindymo malonumas? Man - tik žinojime, kad vaikas gauna sveikiausią įmanomą maistą ir kad nebus alkanas.

2008-12-03 17:31

O man smagu buvo is viskas mano vaikai nesikandžiojo - gerai išauklėti buvo

Nieko tu nesupranti - kokia tu motina!  

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2008-12-03 17:37

Tai tu kokia motina - nuosavi vaikai net dantis pasikasyt bijo

2008-12-03 17:48

va tokia aš motina - nėr čia ko kasytis

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2008-12-03 19:11

o man net labai patinka maitinti!! nerealus jausmas!!! as net uzmiegu!!!!

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2008-12-05 17:31

Malonumas , malonumas ir tik malonumas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2008-12-10 18:35

is pradziu apie sesis menesius buvo vien malonumas,dziaugiausi kad turiu tiek daug pieno ir kad sis fabrikelis visur su manim.Dabar tai jau nebeteikia malonumo,kai per naktis turiu keltis net iki penkiu kartu,vis praso papes nusiraminimui,bet vis sirdis neleidzia nustot maitint

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-12-10 21:06

na zinok cia taip daugumai mamyciu taip buna,asmeniskai man buvo toks periodas kada kelesi dukryte kas 10min. nes soskes neciulpe tai irgi tik nusiraminimui norejo o ne valgyt,net nujunkyt galvojau,bet kai reikejo neduot kruties ir dukryte graudziai verkt pradejo pagalvojau kokia as mama kad turedama pienuko nemaitinsiu savo vaiko,savaitgali vyras leido pailset ir sesuo i pagalba atvaziavo,pailsejau ir vel sekmingai maitinau su  didziuliu noru ir malonumu,linkiu kantrybes ir pailseti jei tik yra galimybe ir viskas vel sviesiom akim nusvis

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 86

2009-06-01 17:43

Na  manau, kad maitinimas tikrai malonumas, bet va padidejusi krutine neteikia jokio dziaugsmo. Ypac kai as smulki, o krutine kaip vaiko galva :D Labai tikiuosi, kad kai baigsiu maitinti ji sumazes, nes dabar labai kompleksuoju, jei reikia kur iseiti po maikutes... Kazkaip nemalonu... O gal kuriai taip buvo? Ar sumazejo krutine po to, kai nustojote zindyti?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-06-02 14:06

Tai naturalu, kad is pradziu krutine padideja, po to palaipsniui ji mazeja, ir kai baigi maitinti, pasidaro tokio dydzio, kokio buvo pries pastojant. Man didziausias nemalonumas yra dabar, kai jau virs metu prazindzius, pradejo krutine skaudeti ir pakilo temperatura 39. Nera guziuku, tik atrodo kaip sumusta kad butu, o kai valgo dukryte, tai ojojoi.... O jau savijauta, tai kaip po gero baliaus

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 102

2009-06-02 16:01

Sveikos noriu patarymo kaip atpratinti vaika nuo kruties,suneliui jau metukai.pavargstu labai nes diena migdyt reikia ir miega valanda prie kruties noriu padeti i lovyte tai pradeda verkti.iki metuku neblogai valge o pastaruoju metu beveik nieko nenori tik tai kruti duok geria is buteliuko ir is puoduko arbatites bet va piena atsisako gerti.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-02-22 16:04

man žindimas buvo malonumas kol neteko nutraukineti, o tai jau kannčia...bet džiaugiuos kad pieno yr ir pasiruošus nutraukyneti tiek kiek ievas duos, tikiuos kad kuo ilgiau

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2012-02-25 13:09

Sveikos mamytės :)  

šiuo metu rašau bakalauro darbą apie žindymo ir emocingumo ryšį. Būčiau labai dėkinga jei mamytės, kurios turite kūdikėlius iki 12 mėn., užpildytumėte trumpą anketą (truksite apie 10 min.). Anketa anoniminė. 

http://www.publika.lt/apklausa-15-4f48903406b11.html

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 85

2013-03-20 21:27

Laba diena. Žindymas ne tiek malonumas, kiek jis reikšmingas motinos ir vaiko sveikatai. Žinoma, žindymas turi savo pliusų ir minusų, tačiau minusai tikrai nublanksta prieš pliusus. Apie privalumus ir trukumus daugiau galima paskaityti cia: http://m-d.lt/straipsniai/maitinimas-krutimi-privalumai-ir-trukumai/ ir didziausias malonumas motinai, kai ji gali naturaliai maitinti kudiki savo pienu ir tuo budu uzmegzti glaudu rysi su vaiku, ko nebus pasiekta maitinant kudiki misineliais.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2015-04-13 13:53

Kaip kažkuri mamytė parašė, žindymui labai tinka posakis turbūt: per kančias į žvaigždes.  Bet ir tai kiek girdėjau pradžioje tik sunkoka būna. Pastaruoju metu viskuo domiuosi apie žindymą ir pnš. Labai tikiuosi, kad artėjantis mūsų su leliuku žindymas praeis sklandžiai.

2

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Žindymas: malonumas ar...

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Dominykas