Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Žindymas: malonumas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 0

2008-09-04 13:23

Malonumas

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-09-09 11:54

pritariu

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2008-09-09 16:04

Žindymas - tikras malonumas, o štai pieno nusitraukinėjimas ir buteliukų virinimas jau baigia išvesti iš proto

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2008-09-09 23:36

is pradziu man buvo kancia,nes spenelius nugrauze,veliau tai malonumas

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-09-10 10:58

na as tai buteliuku nevirindavau kasdiena,paprasciausiai isplaudavau su druska ir karts nuo karto perpildavau virintu vandeniu,man taip patare ligoninej ir sake kad nereikia virinti nauju buteliuku irgi tik kokiame inde sudeti viska ir uzpilti verdanciu vandeniu ir siek tiek palaikyti

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 78

2008-09-11 18:03

pats maloniausias dalykas kai pridedi maziuka prie krutines. O MP sveikiausias ir pigiausias

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 22

2008-09-11 21:47

Tai be jokios abejones pats didziausias malonumas ir ne sekundei man tai nebuvo kancia. Pirmagime maitinau 10 menesiu ir verkiau, kai liepe nutraukti... Antraji zindziau 23 menesiukus ir mielai buciau tesusi...bet jis nutare, kad jau gana.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 18

2008-09-12 11:21

manau, kad nera nieko maloniau, kai kudykis svelniai piglunda prie kruties, po to saldziai uzmiega su likusiu laseliu ant lupytes krasto. galeciau ziureti ir ziureti....

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2008-09-22 14:02

O man buvo tikra kancia. Visus 6 men. kol maitinau, istisai atpylinejo ir kas 1,5 val. prasydavo valgyti, zodziu, gyvenau lovoje. Truko kanrybe ir pradejau maitinti misinuku, mazylei labai tiko ir patiko, pagaliau ir as islipau is lovos

Paskutinį kartą redagavo: koska (2008-09-22 14:03)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97

2008-09-23 17:00

pradzioj tai tikrai malonumas,bet dabar tai jau darosi kancia nes atpratint niekaip negaliu.o ir prie zmoniu plesia krutinia ir praso papo ir uzmigt be jo negali .dabar ne kiek jam to pienuko reikia kiek jau yprotis tapo ,oas uz soske dirbu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 22

2008-09-25 15:12

helena, o kokio amziaus tavo kliackas??

Tai nera tik iprotis...Vaikeliui M yra be galo svarbus daugeliu kitu atzvilgiu (ne tik nusiraminimo).

Bet tai jau paciu Mamu poziuris. :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 97

2008-09-27 12:39

mano papinukas 1metu5men. beveik manau,kad jau laikas butu atprasti

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-10-24 21:08

man tai patinka maitint, va tik kokios bedos paskutiniu metu prasidejo, maziukas kai valgo, o pas mane bega kaip ir krano, tai jei jis pasuka galva ir iskrenta jam isburnytes papukas mamos tai ciurksle aptasko visa veida, seniau jam dzin budavo, va o dabar tai labai supyksta ir verkt pradeda,tai nebenori imt vel valgyt, tada tenka paduot ciulptuka kad nusiramintu, kai nurimta vel duodu valgyt.... nu kartais tenka pasikankit, bet del savo vaiko negaila....

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 128

2008-10-25 09:35

Gvidutis 2008 10 24    

man tai patinka maitint, va tik kokios bedos paskutiniu metu prasidejo, maziukas kai valgo, o pas mane bega kaip ir krano, tai jei jis pasuka galva ir iskrenta jam isburnytes papukas mamos tai ciurksle aptasko visa veida, seniau jam dzin budavo, va o dabar tai labai supyksta ir verkt pradeda,tai nebenori imt vel valgyt, tada tenka paduot ciulptuka kad nusiramintu, kai nurimta vel duodu valgyt.... nu kartais tenka pasikankit, bet del savo vaiko negaila....

Truput i nutrauk pries maitinima. Mums taip pat budavo fontanas i veida tryksta, jei nenutraukdavau

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-10-25 11:55

koska 2008 10 25    

Truput i nutrauk pries maitinima. Mums taip pat budavo fontanas i veida tryksta, jei nenutraukdavau

zinok nepadeda, nes pradzioj nepurskia, tik kai jis jau nuvalgo ir prasideda ta normali tekme tai ir varo.... nu kartais nutraukiu, bet kol purskia tol ir taukiu tai ziuriu kad praktiskai visas pienas nusitraukia, tai ir pavalgo is buteliuko.... mano pienas po spaudimu varo :D   :D   :D   :D  

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2008-10-25 11:56

o man tai buvo tikra kancia,bijau ir pagalvoti jei taip bus su antru vaikeliu kurio laukiuos,taip kaip buvo su pirmu tai teks vel misinukais maitinti,kai dukryte gime labai smarkiai nugriauze krutine,negalejau net ranka priliesti skausmas buvo iki asaru,su dukrytes tuciu esame issiskyres o jis buvo tikras parazitas,kai gryzom is ligonines bandziau dukryte maitinti pati ir uzdaviau negero pieno,tai dukryte praklyke visa nakti ,negana to dar krutines uzsidege ir viskas nuo dideliu nervu nes su buvusiu neturejau nei minuteles ramybes pastoviai itemti nervai,tai nutraukiau piena ir misinukus daviau,dabar turiu nuostabu vyra ir laukiuos antro vaikelio,manau kad nebus taip kaip su pirmu vaikeliu buvo,atemiau tai kas vaikui svenciausia mamos piena

Sukurtos temos: 13   Diskusijose pasisake: 96

2008-11-18 19:57

Tikrai tikras malonumas

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-19 12:04

kai jo yra tada tikrai malonumas, bet kai nėra kančia, nes ir mama nervinasi ir vaikas.bėga vovs vos ir daryk ką tu nori su tuo maitinimu...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2008-11-19 12:58

pirmaji mazai maitinau bbuvo tikrai malonu, bet kaip isoperavo ji man ta pacia diena dingo pienas jam buvo tik 1,5 menesio, o su antruoju tai buvo kancia nemokejo traukti nugrauze iki krauju uzsigydziau ir vel tas pats kol galaiusiai dingo pienelis taip pat neilgai maitinau antraji

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2008-12-03 16:55

Nei malonumas, nei kančia - būdas pamaitinti vaiką.

O malonumas - masažuoti, žaisti, dūkti, mankštinti, šiaip glausti prie savęs...

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Žindymas: malonumas ar...

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Linas