Forumas > Ikimokyklinukas:... > 3-6 metai > Kieme - vienas vaikas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2007-04-26 17:37

mano vyresnieji tai jau kelinti metai kieme laksto vieni,gyvenam daugiabuty,tai su kiemo vaikais dažniausiai ir žaidžia.tai jau šiemet ir mažę su jais buvau išleidus,tai sekiau per langą,kad kur nepabėgtų,nes galvojau gal neklausys ir lėks kur nori.bet sau smėlio dėžėj prie vaikų bendrai prisijungė ir žaidė.

Mama.lt

Mama.lt

2007-10-21 17:42

Mano sūnus dar nepilnai 4 buvo, kai pradėjo prašyti vienas į lauką - gyvename Vilniuje, daugiabutyje, bet nedaug kiemų ir daugiau ar mažiau uždari.. dabar jau be laikrodžio leidžiu, tai laukia būna tol kol draugų yra, o jei nėra draugų, tai ir nenori būti...

Mama.lt

Mama.lt

2007-10-23 14:44

kadangi gyvenam nuosavam name, kiemas aptvertas aukšta tvora, tai Adomas vienas žaidžia nuo tada, kai pradėjo normaliai vaikščioti, o vasarą tai ryte atidarydavau duris ir kursuodavo jis visą dieną. kiemas vasarą buvo panašus į vaikų darželį pas mus - smėlio dėžė, sūpynės, dviratukas, kamuoliai, žaislai, palapinė

Mama.lt

Mama.lt

2008-05-14 15:57

pradėjau po truputį trumpam leist vieną. grįžtam po darbo namo, man valgyt noris, o jai į kiemą. bet dar nuobodu be manęs (nėr kas pasupa ), tai ant smėlio pasikapsto ir parlekia. bet vis pro langą pastebiu. gerai, kad vis tik ne miesto vidurys, pakankamai uždara, tai dar nieko. nors vis tiek tai pro langą pažiūriu, tai į lauką išeinu, jei ilgiau nepareina

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-27 16:27

Tiesa pasakius nežinau nuo kada, mums tik 3 metukai ir nežinau nuo kokio laiko galima vaika palikti viena, :(

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-09-30 16:45

nezinau nuo kiek metuku vaika leisti i lauka viena,manoji viena nebuna,jei as i kambari tai ir ji is paskos,nors gyvename name ne daugiabutyje bet ji nenori but viena jei butu vaiku gal ir zaistu

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-01 11:34

mano didžiąjai jau 3,5m bet tikrai vienos neleidžiu. dabar labai pavojinga dar kur dings ar kas pakalbinęs nusivęs. o ir kiemas pilnas visokių pacaniokų geriančių tai bonkom svaidosi tai šiaip kabinėjasi... dar kol kas maes kartu vaikštynėjam ir sesę vežime stumdom

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2009-04-14 20:18

Na aš savąjį nuo 3 metukų išleisdavau iš pradžių tik į smėlio dėžę ir aišku beveik visą laiką stebėdavau pro langą. Aišku būna visko pasitaiko tam kieme, nes jam dabar jau 5 metukai. Buvo, kad ir vergdamas grižo, kad vaikas pastūmė, buvo ir kad žaislus lauke paliko ar užkasė, bet dabar jau savarankiškas, turi daug draugų ir be baimės išleidžiu

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-04-14 20:25

didysis sūnus vienas kieme buvo nuo 4 metų, dabar jam 7,8 metai tai jau kieme kiauras dienas dūksta, sunku ir parginti, jiems futbolai, kvadratai ir t.t. mažajam dar toli gražu kol vienas keliaus

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-04-15 12:02

Čia nuo vaiko priklauso  -mano mergaitei labai patinka būti kieme, iš pradžių sunkiai sekėsi draugų susirasti, bet po truputuką, po truputuką. O dabar lauke iki išnaktų būna :)

O berniuką ir dabar stumiu pro duris tiesiogine ta žodžio prasme Už pakarpos ir metu pro duris :D

Tai vat... Mergaitė lauke viena nuo 4-5 metų laksto, bet tik savo kieme. O berniukas paskui sesę visuomet - net neatsimenu, gal irgi nuo 4? Tik liepdavau jai visur su juo tampytis ir už rankos vedžiotis :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-04-16 15:42

Na nezinau,mes gyvename nuosavamename,savas kiemas,ispradziu nenoredavo buti vienas lauke,bet po truputy iprato.Sunui dabar 2.7 m.Nemanau kad jei gyventum daugebutyje,leisciau viena i lauka.Nes maniskis labai landus,jam patinka automobiliai,tai leikia kur akys veda

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-04-16 16:47

Manau, kad šis klausimas daugiau aktualus daugiabučių gyventojams :)

Nes sodyboj, giliai miške, mano vaikai nuo ryto iki vakaro tik kieme ir būna :D Dar akių neprasikrapštę ir be pusryčių, su pižamom sėdi kaip katinai ant saulutės vos tik išmoko vaikščioti

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-04-16 18:36

iki šiol nelabai leisdavau. paranoja man, nemėgstu, kai vaikas vienas... išeidavo, bet trumpam.

dabar gyvenam name, kur yra vidinis, uždaras kiemas, tai jau drąsiai keliauja viena pati. periodiškai apsižvalgau, patikrinu. dažnai meškafoną įduodu- seneliai šalia gyvena, tai praneša, kad eina pas juos, kad nuėjo. man iškart ramiau :) ai, tiesa, dabar penkiametė jau

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-04-22 17:25

mes gyvename name ne daugiabutije,bet vienos palikti kieme bijau,kadangi kiemas neaptvertas ir netoliese yra upelis ir ji ten megsta eiti,tai viena dar bijau palikti kad nenubegtu prie to upelio,jai dabar 2.9m.

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-05-18 15:39

pas mus yra tokia mamyte, kuri sedi smelyje ir zaidzia su 6 m. sunum, nes bijo ji viena kieme palikti. gyvenam daugiabutyje, kaime, kur visas kiemas kaip ant delno, visi vieni kitus pazysta. atrodo ji juokingai.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-03-01 14:28

Mano vaikinas vienas eiti i lauka pradejo tik nuo 6,5 metu,nes savam name nera nei kur pazaisti,nei tu vaiku matosi.Bet kai savivaldybes pradejo steigti zaidimu aiksteles...va tada ir parupo jam ten pasisupti nebegti.Aisku visko buvo,ir verkdamas gryzo ir piktas,bet viskas praeina...Dabar tai jau turi viena pagrindini drauga,bendraamzi,visur laksto,kartais man net nejauku ir neramu pasidaro,pradedu moralizuoti,kad toli niekur nebinzinetu,nes visokiu zmoniu siais laikais pilna...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-03-01 18:32

Mes gyvenam ir nuosavame name, bet prie kiemo yra prudelis, be to turim tokia kaimyne , kuri pastoviai paleidzia savo suni palakstyti nors mato, kad vaiku yra kieme. Pora kartu uzbambejau, tai jos pasakymas, kad suo nieko nedaro, bet juk negali garantuoti uz suni. Be to man bent jau kol kas ramiau paciai su juo buti kieme, o vasara ir siaip darbelio atsiranda-gelytes, darzas ir t.t. manau nuo kokiu 5-6 met gales ir vienas pabuti, aisku tai priklaus kiek bus savarankiskas ir jaus atsakomybe.

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-01 20:19

na mes ir nuosavam name gyvenam, bet kadangi nera tvoru tai ir vaikas kieme nebuna vienas, tikslaiu as jo neleidziu...jis smalsus nerami dusele jam ir i kelia reikia islekti ir sunis patikrinti.... jam kol kas 3metukai...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-03-04 10:35

labutis,mes savo vyrely padejom leist nuo 3su biskiu,gyvenam daugiabuty ir pirmam aukste,tai per langa ir uzmesdavau aky.pasakydavai kad but prie kiemo,tai ir budavo,zaisdavo su kitais vaikais.daba jau 5,tai drasiai kieme varines vasara.ziema kazkaip kartu einam ant kalno su rogutem ar pasikniuku

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2010-09-20 13:04

Jau nuo praeitu metu(mazajai buvo 2,5m,o didziajai 5,5m)eina vienos i kiema Pro langa pastoviai zvilgcioju,bet kazkaip per daug nebesijaudinu,jos su draugais ir i darzeli uz keliu namu nueina pazaisti ir i parduotuve nubega.

2

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > 3-6 metai > Kieme - vienas vaikas

Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Nedas