Forumas > Ikimokyklinukas:... > 3-6 metai > Kieme - vienas vaikas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-11-12 22:18

Nuo kada drąsiai galite leisti vieną vaiką į kiemą? Gal tai priklauso nuo vaiko būdo, brandos? O gal ir nuo aplinkos, kur gyvenate - ar uždaras kiemas, kokie vaikas jame žaidžia ir pan.?
Labai įdomi visų mamų nuomonė šiuo klausimu, nes aš, bent jau šiuo metu, net baisiausiame košmare negaliu įsivaizduoti, kaip mano vaikis vienas keliauja žaisti į kiemą. Šiuo metu jis ir nesiveržia to daryti, tačiau žinau, kad kada nors išauš ta valanda. O gal vaikas pats pasakys, kad nori bėgti kieman vienas? Na, net nežinau, ką ir galvoti.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-14 18:56

Kadangi gyvename mažame mieste, o ir kiemas pas mus uždaras mano sūnus nuo dviejų metukų retkarčiais pabūdavo kieme vienas. Bet tada žiūrėdavau pro langą, neišleisdavau iš akių. Jis žaizdavo smėlio dėžėje ir turėdavo būrį "auklių", kaimynų mergaičių. Jos pačios ateidavo ir prašydavo, kad leisčiau sūnų su jomis į kiemą. Gyvename pirmame aukšte tai reikalui esant vis išeidavau į lauką.
Nors dabar sūnui penki metai, ir jis yra labai savarankiškas, kai išeina į kiemą, prisakyta, kad iš žaidimų aikštelės neišeitų, aš noriu bet kurią akimirką žvilgtelėjus pro langą jį matyti.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-15 12:38

Maniškiui jau greit ketveri, bet vieno į lauką neišleidžiu. O jis ir neprašo. Nors man atrodo, kad prie mūsų namų gal ir saugu, bet būtų baugu. Tikriausiai pastoviai prie lango lakstyčiau.
Lauke pribūna daržely, o kai būna namie, tai nebent su mumis iš namų išeina.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-15 13:43

Na, aš saviškio dar vieno į lauką neleidžiu. Jam tuoj bus 4 metukai, bet tikrai nesiryžčiau paleisti vieną. Man nesaugu atrodo. O ir kieme prie pat mūsų namų nelabai yra ką veikti. Supynės išlaužytos, smėlio dėžių nėra. Ir veikti jis ten neturėtų ką.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-15 15:46

Mano vaikas draugauja su daugeliu kiemo vaikų, ir tikrai niekada kieme nenuobodžiauja, sunkiai parsivedu iš kiemo namo. Savaitgaliais tik spėja prašvisti ir prasideda skambučiai į duris: draugai kviečiasi į lauką. Tik man nepatinka tas ištisas lakstymas lauke, norisi, kad ir ramiai kokį žaidimą pažaistų, todėl leidžiu vieną, kitą draugą parsivesti į namus.

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-12 15:46

Ech, gerai jums, jei galima vaikus paleisti kieman vienus, palakstyti, pasiganyti su kitais vaikais susidraugauti..o cia, kur gyvenu, Vokietijoj, nelabai imanoma tai...ir vaiku cia nera kieme...visi kazkur pasislepe, turbut kompiuteriais zaidzia namie uzsidare ar dar kuo..mudu i aiksteles zaidimu nueinam, pasilaksto..dazniausia vienas ir tebuna jose..na bet ir saugomi cia vaikai-juk daznai juos pagrobia cia ar dar baisiau...visokiu idiotu yra....ak, atsimenu savo vaikyste-laipiojimai po medzius, gaudynes, slepynes su banda vaiku.....mano vaikas to nepatirs, deja......

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-09 09:28

Mieste nežinau kada savo dičkį vieną išleisiu į lauką O kaime pas mamą,nors ir daugiabutyje gyvena,vos atsikelia ir lekia į lauką žaist-vienas.Aišku,per langą vis pasižiūriu ir nueinu pakalbėt,ar jam nieko netrūksta,bet ramiai ir pats ten jaučiasi vienas.O namuose ir pats dar bijo lauke vienas pabūt,tarkim žaidžia ant smėlio,o man prireikia trumpam namo parbėgt,niekad nepasilieka ir eina kartu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-09 09:38

Mano dičkis jau koks pusmetis vienas būna lauke Beje, save kiek prisimenu ir nuo kokių 4 m. viena būdavau kieme.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-09 11:33

Vieną kartą norėjau trumpam palikti kieme su didesniais kaimynų vaikais,bet sūnus nenorėjo be manęs kieme būti user posted image O kai nuvažiuojam į kaimą į kiemą gali išeiti kada nori.Aš tik retsykiais pasižiūriu, kad ko nors nepridirbtų.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-13 00:45

Kadangi gyvename sename name, kuriame yra vos 4-i butai ir uždaras kiemelis, tai kieme mano panos vienos todėl jei norime žaisti su vaikais, tenka eiti į kitą pusę gatvės į daugiabučių kiemus... ir apie palikimą kolkas negali būti nei kalbos, nors vyresnė gal mielai liktų, bet...

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-13 09:46

Na mano Rokas prieš keletą dienų buvo vienas išėjęs į lauką. Pamatė vaikus žaidžiančius ir pasiprašė. Tai liepiau nuo namo niekur neit ir vis pro langą pažiūrėdavau.

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-16 01:08

Mano mergina, rodos, kuo didesne, tuo labiau mamos reikia, taip pat ir kieme: mazesne ir viena i kiema isbegdavo, ir prie vaiku pati prieidavo, dabar jau greit astuoneri - i lauka varu varau, o viena neina, turiu pati ant suolo sedeti ir knygas skaityti(ne pats blogiausias variantas, bet...)...

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-12 00:01

[B][COLOR=purple]Sveiki , na mano sunelis i kiema buvo leidziamas vienas , keliolikai minuciu jau budamas dvieju su puse metuku,nes turime tevus kurie gyvena kaime,beto tenai saugu .Beje tenai jo niekas taip nedomino kaip tik didele smelio deze.

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-18 18:58

Man mieste ir baisu palikti viena kieme, namu daug visi panasus. Gali vaikuciui ir galva apsisukti.Nezinau, bet kol kas nepalieku vienos

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-07 12:23

kai pries menesi atsikraustem i gargzdus, mano dukra iskart susirado draugu, tai dabar viena kieme laksto

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-13 14:16

Kai kiemas yra savas, t.y. tik mūsų, tai kieme vienos pačios nuo ryto iki vakaro

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-17 13:21

O maniškei jau tuoj bus 7 ir eis šį rudenį į mokyklą, bet dar vieną į daugiabučių namų kiemą išleisti prisibijau. Buvau porą kartų išleidusi, bet akių nuo lango nenuleidau. Šiais laikais nežinia kokių biesų pilna. Na, bet gal vėliau, kai įsieis į mokyklėlę, gal drąsesnė aš pasidarysiu, juk vistiek reiks išleisti

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-07 22:12

palikti vieną kieme, kažkaip nesiryžtu, per daug judėjimo ir bomžų...o 4,5 bamblys ne itin ir pasisaugos, ypč jei užsižais....kitas reikalas kai kiemas savas...

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-07 23:37

Mes taip pat gyvenam mažam miestely, todėl išleisti sūnelį į kiemą čia nėra problema. Name 8 butai,kiemas uždaras,bet kaimynų arba vaikų vis prašau pasaugot,kad neišeitų į gatvę (mūsų langai ne į kiemo pusę). Mes daugiau susiduriam su problema kaip bendrauti su žmonėm: kada aš nematydavau, manasis prisigalvodavo kaimynus palinksmint, pvz. įkąst į nugarą

Mama.lt

Mama.lt

2007-02-06 00:31

Vieną išleidau beveik penkių metų, bet pro langą vis pasižiūrėdavau.

1

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > 3-6 metai > Kieme - vienas vaikas

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
EMA