Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Pasigirti - ne...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2004-10-16 12:25

Audra, ka tik paziurejau Kamiles nuotraukyte "Mamos zurnale". Tikra grazuole .
Na, mes galime pasigirti tik vienu - naujausiame "Mazylio" zurnale konkurse "Pirmoji meile" isspausdinta mano Liepos ir drauges Edenos nuotrauka . Bet nieko nelaimejom :? .
Beje, dar i "Mamos zurnala" pries trejeta men issiunciau keleta nuotraukyciu, bet dar ju neisspausdino . Tai gal isspausdins kita karta :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-16 12:41

mes esam laimėję abu "Mažylio" fotokonkursus ir "Pirmoji meilė" ir "Mudu abudu"

Mamux, nepergyvenk kad taip ilgai neišspausdina, mum yra buvę taip, kad "Mamos žurnalas" išspausdino po 7 mėn. o "Mažylis" po 6 mėn. nuotraukytes, kai jau buvom pamiršę jas visai - vat kokios ten eilės kartais. Bet ne visada taip, ne kartą spausdino ir tą patį mėnesį po išsiuntimo.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-16 16:27

O trivaike,as maciau tavo dukters kambario nuotraukas zurnale namie

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-16 16:29

Saulyte, tas tai teip, tikiuosi, kad į mano kreivą feisą neveizėjai...
Bet čia tai tik lašelis jūroj...kapt, kapt...
Nu psio, užsičiaupiu...o galinga pagunda, net šventieji suklumpa...kad tave velniai, Audra, už tokią temą... :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-16 17:27

O man tada labai geda,nes neturiu ka pasigirti :oops:

Beje,trivaike,tavo feisas visai nera kreivas

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-17 16:32

Neliūdėk saulyte, ateis ir tavo laikas. Kaip suprantu laukiesi, tad netrukus galėsi girtis ir girtis.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-17 16:49

Aciu,jolka,uz paguoda

O beje,vakar parduotuveje varciau mamos zurnala,bet taves ten,Audra, neradau

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-28 11:48

O beje,vakar parduotuveje varciau mamos zurnala,bet taves ten,Audra, neradau [/quote]

Aš irgi vakar jau nusipirkau naująjį "Mamos žurnalo" numerį ir radau ten net 2 mūsų nuotraukas (vienos tikėjausi, o apie kitą net nežinojau jog įdės kaip straipsnio iliustraciją - malonus siurprizas) Puslapiai 18 ir 39 :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-28 18:41

Aš jau pažiūrėjau, šaunuolė Jutta ir jos dukrytė.
Ir dar mačiau vienos mūsų narės vaikiukus, ievutės berniukų trijulę.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-03 15:40

Šio mėnesio "Mažylyje" visai netikėtai atradau savo dukrytės Danielės nuotrauką

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-05 10:52

niu jau kaip prisigirsiu dabar, tai Trivaikė mane tuoj pirštais užbadys

Šį mėnesį mes esam net trijuose žurnaluose ("Mamos žurnalas", "Tavo vaikas" ir "Mažylis" :!: )
"Mamos žurnale" - psl. 18 iliustruojame straipsnį apie žindymą, tiksliau nujunkymą. O psl. 39 - demonstruojam vaikišką madą.
"Tavo vaike" mes laimėjom rašinių konkurse - "Mano nėštumo nuotykis" psl. 14 mano istorija "Adrenalinas dviem" su nuotrauka. O tame pačiame numeryje psl.61 Juta demonstruoja žieminius baltus drabužiukus.
"Mažylyje" (dar nenusipirkau), bet parduotuvėj varčiau ir mačiau, kad konkurse "Mudu abudu" yra mūsų nuotraukėlė (sėdim abi jūroje susikibę rankom).

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-05 12:54

Chi chi chi...Jutta, nu ko tu pypauni, nei čia naujieną pasakei, nei ką. Viską mačiau ir visur važiavau, visam pasauly aš tik Juttos gražias nuotraukas mačiau
A kai mumi perspjausi, tada pasakysiu. Bėda ta, kad aš tave randu, o tu manęs - ne

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-05 14:55

Nu kur man ten. Va į "Vaikų šalies" parodą gal ir atvažiuosiu. Bet ne, su tavim nedraugausiu, tu man per graži ir per kūda :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-05 20:26

Šiandiena buvo tokia darbingai sėkmingai diena, kad bijau garsiai girtis..

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-06 17:04

As nelabai siuntineju vaiku nuotraukas.straipsniu visai nerasau,nes nemoku graziai imti ir isdestyti minciu ant lapo,kaip kiti tai sugeba. Tik viena karteli buvau nusiuntus vienai zurnalistei vaiku nuotraukele,kai buvo straipsnis apie misrias grupes vaiku darzelyje.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-10 18:46

O man įdomu kaip jūs žiūrite į tokius žmones, kurie eina ir ant kiekvieno kampo skalambija " Žinai, mano vaikas ten ir ten", ar " Mane rodė tada ir tada", na tiesiog skalambija tam, kad girtum jį labai labai "Oooo,kokia/-s tu,šaunuolis/-ė"?

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-10 20:59

Grazus visi vaikai. Bet graziausi savi . Tiesa sakant visiskai nera idomios svetimu vaiku nuotraukos. Apninka panasus jausmai, kaip vartant koki sena svetimos seimos albuma.Idomu pirmos pora- penketa nuotrauku ir (jei tai nuzsitesia) belieka zvilgteleti i laikrodi ir "primesti", kad pats laikas namo :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-10 21:06

O man gražios svetimų vaikų nuotraukos, ypač jei tai pažįstamų ar draugų. Pavyzdžiui mes darbe visą laiką atsinešame naujas nuotraukas ir apžiūrime viena kitos nuotraukėles. Ir šio portalo albumus aš mielai apžiūriu. Ir žurnaluose man mažylių nuotraukėlės labai gražios.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-10 21:07

Na, virtualiai bendraujant ir nerodant savo nuotraukų internetinėje erdvėje visi pranešimai "esameten ir ten" - labai smagi galimybė susipažinti su žmonėmis, kuriuos kasdien matai "neakivaizdžiai". O tokie, kurie saugo kiekvieną žurnalą su vaiko nuotrauka tam, kad kiekvienam svečiui parodyti... Net nežinau - tiesą sakant, nesu tokių sutikusi...

Man asmeniškai nutinka dažniau atvirkščiai: ne tik kad neskelbiu kas kur, o pažįstami patys randa, užpila smsais ir skambučiais... o būna ir susipažinus su kokia mama, ji žiūri, žiūri ir sako "ar ne apie jus skaičiau pačiam pirmajame "Mamos žurnale?"

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-18 21:14

Aš pati labai labai mėgstu žiūrėt nuotraukų albumus, o svetimų vaikų ir, na vistiek jie man tokie fainuoliai, bet tai darau savo noru, tiesiog paprašau svečiuose pažiūrėt foto

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Pasigirti - ne nuodėmė...

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Benediktas