Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Pasigirti - ne...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 22:39

...kai mama giriasi savo vaikučiais. Ir ne tik

Pradedu: buvau visai pamiršusi, gi mano Kamilė dalyvauja Krikštynų nuotraukų konkurse naujausiame "Mamos žurnale"

Prieš porą mėnesių vyresnėlis sąžiningai davė interviu "Lietuvos ryto" Vaikų savaitgaliui, kaip reikia žaisti kompiuterinius žaidimus

Toli eis :twisted:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 23:18

:roll: Hmmm, teko savo atvaizdą matyt pries n metų "Respublikoj" bei "Dialoge", dar teko nusifilmuot vieno lietuvių režisieriaus filme, na aišku nepagrindiniam vaidmeny

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 23:20

Aaaaaa, dar va prisiminiau : juk mano dukros nuotrauka šiame portale prie krikštynų temos buvo prikabinta
Audra, o tavo Kamilė ir šiaip buvo "Mažylio"žurnale taip pat demonstruojama

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 23:23

[quote=Audra]Inga, palauk palauk, o čia kokiam filme, a? [/quote]

O jei rimtai, tai vienam iš Banionio filmų

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 23:26

Inga, vaje, tikrai pamiršau. Ten ne nuopelnas, ten paslauga ten dirbančiai draugei buvo - fotosesija. Tik kad nuotraukas padarys negražias (na, ne visos ten gražios buvo, iš tiesų) ir jas metų metais publikuos, tikrai nenumačiau

Inga, o dėl Silvijos ir portalo iliustracijų, aš ir dar dvi nuotraukasturiu atsargai
Gal dar kas nori nekaltai dailius straipsnius papuošt?

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 23:27

Mano vaikų nuotraukytės visokiuose konkursuose ir prie laiškelių buvo ir "Mamos" ir "Tavo vaiko" ir "Mažylio" žurnaluose. Kiek jų iš viso neskaičiavau, bet tikrai virš 10 .
Štai ir aš pasigyriau :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 23:39

Bet kokia tu audra begėdė, juk tyrinėjau šiandien tą žurnalą, sunku buvo pasakyt kad ten yra Kamilė? Tai ne, nutylėjo :twisted:
Apie vieš...butį? Ne, o tu ten filmavais

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-14 00:04

Inga, aš iš viso stengiuosi niekur nesifilmuoti Šiaip man labai nepatinka žurnalų nuotraukų konkursai, kad ten nuotraukos taip sumažinamos, kad nebetenka 2/3 savo grožio ir išraiškingumo...
...Bet ir stora gi ta tavo kaladė...

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-14 09:15

Kazkada Daniele pozavo "Mazylio" zurnalo virseliui. Du dantukai buvo vienas is pagrindiniu kriteriju
Dar kazkada seniai seniai teko padirbeti serialo "Robinas Hudas" filmavimo aiksteleje. Netgi viename epizodiniame vaidmenyje suvaidinti Dar masinese scenose. Kelis kartus po to per TV save netycia "radau", net buvau pamirsusi apie anuos epizodus (ju buvo nemazai).

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-14 11:13

Mano ir mano mažiuko nuotraukyčių taip pat galima rasti "Tavo vaiko" ir "mamos žurnalo" puslapiuose. Ne viršeliuose, bet... :wink: Esame laimėję porą konkutsų ir gavę dovanėlių.Va ir mes pasigyrėm

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-14 12:35

O pankė irgi filme viename Banionio papankavo,
Be to, "Nomedoje" dargi nusifilmavo.
Na, o pankiukas LRT "vaikų klube" ne sykį dalyvavo,
Pankyte tai žurnalui "Tavo vaikas" nusifotografavo.

Moralė pasakėčios paprasta
Jau pankų šeimynėlė mėgsta būti dėmesio centre :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-14 13:03

Kad ko nepamiršt, reik matyt sunumeruot sąrašėlį :wink: ir pradėt paeiliui nuo pradžių:
1) Kai dukrai buvo 7 mėn, pas mus lankėsi "Mamos dienoraštis" (TV4), trumpai pristatėm savo dovaną (pientraukį, drabužėlius ir kt.) rubrikai "Dovanų skrynelė".
2) Prieš Kalėdas apsilankė LNK filmavimo grupė su eLeNKeniu ir Elfe (apdovanojo mus).
3) Vokiečių g-vėj interviu davėm TV3 vaikų klubui (Pijui ir Augustei) apie Vaikų gynimo dieną, kad eisim į kūdikių namus su dovanomis ir pan...
4) TV4 laidoje "Grietinėlė" birželio mėn. man pakeitė įvaizdį.
5) Rugpjūčio mėn. "Mamos žurnalas" (2004 m. nr.8) išspausdino mano straipsnį "Jauniausia sirgalė Turkijos ralio trasose". Mūsų nuotykiai - Psl. 34-35-36.
6) O šiaip labai dažnai pasirodo mūsų nuotraukėlės įv.konkursuose žurnaluose (Mažylis, Tavo vaikas, Mamos žurnalas)

7)Ir pabaigai - mano dukrytes pasiekimai:
Pradejo fotografuotis įv. fotosesijose, reklamuoti drabužiukus ir batukus (žurnalas "Stilius", "Ieva", "Tavo vaikas", "Mamos žurnalas") sudalyvavo per pastarasias 2 savaites 4 fotosesijose

na ir prisigyriau :oops: ... bet kaip tema skelbia - "Pasigirti - ne nuodėmė" :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-14 14:20

[quote=Lina]Oho kokios jūs šanuolės

Jutta, o tavo mažutė patenka į fotosesijas per jūsų kanalus ar dalyvaujate modeliukų agentūrose?[/quote]

Iš pradžių ieškojau internete adresiukų kokių nors Modeliukų agentūrų, bet arba nemokėjau ieškot, arba neradau :oops: tokių pypliukų agentūrų, kiek radau, tai tik nuo 3 metukų pradeda priiminėt. O poto darugės firma pasiūlė darbelių keletą :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-14 19:10

Mano vaikinuko nuotraukėlių taip pat galima rasti žurnaluose "Tavo vaikas" ir "Mamos Žurnalas", ir vaikams skirtame žurnaliuke "Penki". Taip pat tris kartus yra "patekęs" į mūsų miesto laikraščio puslapius (viną kartą kaip greičiausias važiuotojas su paspirtuku savo amžiaus grupėje).
Nedideli tie pasiekimai, bet vis tiek malonūs, visą krūvą žurnalų sudėjau gal ateity vaikui bus įdomu matyti save spaudoje. Dabar kai naujo žurnalo numeryje būna nuotrauka ir kviečiu Edviną pasižiūrėti, tai jis jau be jokios nuostabos sako : -žinau ir vėl aš čia esu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-14 21:22

Ocho, kokios čia žvaigždės lankos, super
Va prisiminiau, juk aš su dukra ir "Tavo vaiko" žurnaliuke šmėžavom
Nors tiesą pasakius, norėčiau kad dukra va taip tik kokiuose žurnaliukuose tik ir būtų afišuojama, filmavimo aš jai nepalinkėčiau, o ir abejoju ar sutikčiau kad ji filmuotusi

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 08:09

Migle su Emiliu buvo Tavo vaiko rugsejo nr, straipsnis " i darzeli nuo vieneriu".
Dar vestuviu diena buvom iamzinti ekstra paneles.
Emilis yra laimejes Tako vasaros nuotrauku konkursa (priza gavau as) ir sename mama.lt portale "idomiausios vardo istorijos" (jei tiksliai pavadinima pamenu) konkursa.
Mielai sutinkame visiems pozuoti.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 10:51

Man tai nėra kuo labai girtis. Ypač palyginus su kitų pasiekimais 8) Na, mano Daliukas su tėčiu buvo kelis kartus "Tavo vaike", kai buvo mažiukas.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 17:46

Oho, kiek čia visi pasiekę :!: Išduokit paslaptį, kaip patenkat į žurnalų puslapius. Siunčiat nuotraukas į Modeliukų konkursus ar turit šeimyninių ryšių? :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 19:53

Aš siunčiu nuotraukas į daugumą "Tavo vaiko" ar "Mamos žurnalas" skelbiamų konkursų. Beje siunčiu nuotraukas elektroniniu paštu, nes pačių nuotraukų gaila.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-16 12:00

[quote=jolitukutis]Oho, kiek čia visi pasiekę :!: Išduokit paslaptį, kaip patenkat į žurnalų puslapius. Siunčiat nuotraukas į Modeliukų konkursus ar turit šeimyninių ryšių? :roll:[/quote]

Tai kad nereikia jokių ypatingų ryšių - reik tik netingėt pagaudyt įdomesnių kadrų, mimikų ir pan. Dažnai siunčiu ir būna kad nuotraukėlės pasirodo tai vienam tai kitam konkurse kas mėnesį. Ypač nesudėtuinga laimėti Anketų loterijoje ("Mamos žurnale"), užpildai anketą žurnalo paskutiniame puslapyje, išsiunti ir laimi - knygų, kojinaičių ir pan. Per šiuos metus net 4 kartus važiavau atsiimti prizų.

O nuotraukas aš siunčiu paprastu paštu.

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Pasigirti - ne nuodėmė...

Šiandien gimtadienius švenčia (167)
Glorija