Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų mityba > Ar duodate vaikams...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2006-05-30 14:39

Na musu sunelis turbut kaip ir daugelis vaiku ( o taip pat kaip ir tevelis

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-30 15:37

Mia irgi jau zino kas yra saldainiai - kazkada davem sokolado paragaut - patiko,tai dabar pamato popiereli ir praso

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-11 17:14

na o aš kažko nedrįstu lepinti saldumynais savo mažiaus..... o šiaip neduodu ir stengsiuosi kuo ilgiau išvengti....

Mama.lt

Mama.lt

2008-01-11 19:06

Palepinu tikrai mažoji gauna, bet kad nedažnai.

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-05 22:20

MUSU MAZIUS JAU RAGAVO SALDAINIU IR LEDU NES VYRESNIS BROLIS VIS PAVAISINA

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-06 11:42

aš neduodu, neprašo dar, tai gal tegu ir neragauna.
ateis laikas, kas nors pavaišins, ir tiek.

dukrai 3 metai

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-08 15:57

mano vaikams labai greitai atėjo laikas "kai paprašė"

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-08 19:22

mano leliui menesiai kartais duodam pasmalyziaut o jis dievina saldzius patiekalus

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-08 19:58

Nemanai, kad ankstoka smaližiaut dar jam

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-08 20:53

bet mes jam duodam tik kartais ir tikrai po truputi

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-08 20:57

aha, viena jau taip rašė apie "coca cola" metų vaikui- mat jis reikalauja. paaiškinkit jūs man, kaip metinukas gali reikalaut?

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-08 21:02

bl jei tau taip atrodo tai ka zinau vaikas tik saldaus nori o as jam duodu truputi cia nereiskia kad prasys mergu ar dar konors nemegsti manes tai tilek

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-08 21:08

visų pirma- prašau nesikeikt taip kad geriau dabar bandyt persilaužt, kol neturit problemų su dantim, skrandžiu ar dar kuo nors. o juk saldumynų ir viso kito brudo spės prisivalgyt ateity.

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-08 22:35

Mano dukra apie saldainius sužinojo 2 metų su trupučiu. Scenarijus - kaip visada: giminės balius, vieni giminaičiai po čiupačiupsą vaikams padalino, kiti, vyresni vaikai mažesniems parodė, kas su juo daroma - ir pošlo pojiechalo.

Šiaip nebuvau nusistačiusi konkrečiai, kiek būtent vaikui saldumynų neduot. Cukrumi arbatėlę jau seniai pagardindavau per pusryčius. O toliau - laukiau to "pareikalavimo". su dukra jis atėjo vėliau, bet sūnui, įtariu, nuskils anksčiau - juk pašonėje sesė, kuri tikrai ne visada susižiūri, kur kokią bombomkę, pasiekiamoj vietoj paliko. O dar ir gyvas pavyzdys čia pat, kas su tom bombomkėm daroma

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-09 07:15

O as vakar konstatavau fakta kad saldainiu uzteks

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-09 09:50

Su tais "jokių saldumynų" tai kai kada tikrai perlenkiama lazda. Pvz. man gaila vaikų, kai tėvai dėl savo nuostatų apskritai neduoda nieko saldaus į burną paimt. Balius, krūva vaikų, visi ragauja torto, saldainių, o štai vienam kokiam nabagėliui pasakoma griežtas NE, ir šventa. Aš čia kalbu ne apie 1-2 metukų vaikus, o tokius, kurie jau puikiai suvokia, ką likusi bendraamžių kompanija daro, 3-5 m. va čia tai man žiauru. Esu tikra, kad netgi su savo protu būdama to vaiko vietoje daug mieliau pasirinkčiau kombinaciją "kariesas+saldainis" nei "viso gero, skylutės, viso gero, malonumai"

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-09 10:20

mano mergina aciu dievui nera megeja saldainiu

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-09 10:22

Aš kol kas kaip mažiausią blogį traktuoju kinderius - vis dėlto šokoladas savaip bent kruopelytę naudingas, o iš jo dar ir žaislą gauni...

Bet, sakau, dabar jau už savus pinigus mergina ekstremumų pradėjo ieškotis, tai kraupu. Net neįsivaizduoju, kaip ji nenusitručina prisipirkus purškiamų saldainių - man tai prilygsta kone dezodoranto purškimu į burną

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-09 10:36

mes irgi jei perkam tik kinderius,daugiau nebent atnesa ka nors sveciai

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-09 10:47

man, sakyčiau, tada pasisekė. gal dar pas mano tėvus įprato- visad yra didelė "vaza" su daug visokiausių saldumynų. iš pradžių kaip katinas apie lašinius kamilė ten sukdavos. paskui atsibodo- koks įdomumas, kai gali bet kada gaut? taip ir praėjo saldumynų manija. ir dabar pas mus visad yra saldainių, šokolado, bet stovi dažnai niekieno nejudinami. skatinu geriau riešutus valgyt.

3

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Vaikų mityba > Ar duodate vaikams saldainių?

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Linute