Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų mityba > Ar duodate vaikams...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-10-27 14:04

Saldainius valgo ne visus.Mieliau čiumpa už šokolado.Torto visai neįsiūlau.Net savo antro gimtadienio torto neparagavo.Tik va pyragai kai kurie tinka.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-27 14:13

Torta valgo tik labai skanu. Va bajorkiemyje sestadieni gabaliuka suvalge.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-27 14:37

Aš kokį saldainiuką duodu, arba šokolado gabaliuką... Bet ne ištisai, o jis-jei sotus, tai nepasakyčiau, kad nori, net neįsiūlysi... Jis labiau mėgsta ką sūriau, ypač keptą duoną... tai stengiamės jos jam nerodyti ir nevalgom prie jo. Šiaip nepatinka anyta, jei ateinam pas ją ar su ja būnam kur svečiuose, tai vis kokių tortų, pyragaičių ar saldainių kiša... Vaikas normaliai pavalgo pietus ir nenori, o ji laksto iš paskos su šaukšteliu... Ir būten saldumynus ...

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-04 16:17

kadangi as baisi smalize ir pas mus namuose visada yra sokoladuku ar saldainiu,tai norom nenorom ir mazylis priprato smalyziaut.jis tai labai megsta ir dabar parduotuvej reikalauja

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-09 17:56

Mūsų situacija panaši. Aš buvau nusiteikusi prieš saldainius, kuo vėliau pradės dantis gadintis, tuo geriau. O vyro sesuo tokio mano požiūrio nesuprato, sako "vaikas iki metų turi visko paragauti, ir šokolado, ir kitokių saldainių, jei bus neskanu - ir taip nevalgys"... Nu nieko sau!!! Jos vaikai be visokių saldžių pakramtukų gyventi negali, bet tai nereiškia, kad ir manajai galima viską kišti ...
Anyta anksčiau ateidama sulčių, jogurto atnešdavo, o dabar irgi pradėjo šokoladinius kiaušus tempti...

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-11 11:14

Maniske tai nelabai valgo saldumynus, na kokia bambonke kartais suciulpia, o sokolado visai neikishi. Geriau surio, duonos, mesytes jai duok

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-13 11:12

Iki trejų metų išgyveno be saldainių. Dabar jau gauna.

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-21 15:41

Na o dabar kats nuo karto duodu šokolado gabaliuko

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-21 18:47

Kokia vaikystė be šokolado ar saldainio? Aš duodu net savo mažuliui, aišku, nedaug, šokolado trupinuką. Vyresnėlis gauna saldumyną kai pavalgo pietus ar vakarienę. Manau, kad viskas su saiku nėra blogai

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-21 18:53

QUOTE(dovilevabalas @ Feb 21 2006, 06:47 PM)
Aš duodu net savo mažuliui, aišku, nedaug, šokolado trupinuką.

Nesupratau: metų neturintį lėliuką pratini prie saldumynų?

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-22 12:23

Kodėl taip nusistebėjot? Juk košelės yra su šokolado gabaliukais (milupa), tai nemanau, kad darau kažkokį kriminalą, aš pabrėžizu, kad duodu nedaug TRUPINUKĄ. Gliukozė - energijos šaltinis.

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-22 23:03

Paragaut viską yra ragavusi. Tiek svogūnų tiek saldainių. Laaabai mėgsta kiaušinius šokoladinius

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-23 00:49

maniske jei negauna savo dienos normos (kazi, kokia ji???? jei nuolatos reikia issireikalaut ko nors su saldumynais

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-04 10:50

Maniške parduotuveje vis nusičiumpak oki šokolada, o tada tenka pirkti ir pradeti

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-10 22:48

Maniškė paragavo saldainių būdama apie 2 m. - Maximos čiulpinukų nevalgo, išspauna, nes rūgštūs, Iki saldainiukai , chupa chups patinka (mes patys čiulpinukų neperkam), o šokoladiniai, vafliniai ir panašūs tai visi tinka. Bet parduotuvėje tai tikrai nereikia iškart pirkt, jei pamato - negriebia. Paprastai paaiškinu, kad padėtų atgal ir viskas.
šiaip retai valgo saldainius (šskyrus šventes).

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-11 14:05

Mano dukra kazkodel nevalgo torto, siaip saldumynus megsta bet torto-ne. Manyciau kuo maziau tu saldainiu tuo geriau, mes jei jau perkam tai kokybiskus.

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-23 14:00

Saviškiui dabar kas dieną duodu po šokoladinį medaliuką- pinigiuką. Labai gražią atrakciją susigalvojom. Turim lesyklėlę. Ir zylutė atskrisdama palesti trupinukų atneša Martynui medalį. Pastuksena į langą ir palieka ant palangės. O džiaugsmo būna, kad zylutė nepamiršo

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-30 11:47

O mes dar nežinom kas yra saldumynai, nes alergiški, bet nemanau, kad jai nesant būčiau davusi.

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-30 13:58

Mudu su vyru pasigyrem,kad musu vaikas nezino kas yra saldainis ir tuoj jis suzinojo Kazkaip visai netycia,kol vyras gulejo ligoninej mums ji belankant visokie dedes ir tetos ji pavaisino.Ot ir zino dabar kas tai yra,bet ragauja labai ribotai,nes mes neleidziam per daug smaguriaut,juk mazas dar.

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-30 14:22

Na, mes kartais palepinam maziu, bet ne daznai...

2

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Vaikų mityba > Ar duodate vaikams saldainių?

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.