Forumas > Ikimokyklinukas:... > Vaikų mityba > Ar duodate vaikams...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-10-08 14:15

Musiškiui 1m+4mėn, bet jau žino kas yra saldainis. Abu tėveliai tokie smalyžiai, kad... :oops: Aišku, leleidžiame vaikui piknaudžiauti saldumynai, bet po vieną saldainiuką į dieną tai dažniausiai suvalgo. O kaip jūs, ar saugote savo mažiukus nuo saldumynų?

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-08 15:02

manasis taip pat zino kas yra saldainiai. Seneliai kazkada pavaisino ir dabar jau tik uztenka pamatyti spalvota popieriuka ar isgirsti slamant popieriuka jau ziurek tiesia rankas, kad duotum. o kai gauna tai visas svyti. Nenoriu vaiko kankinti o tuo labiau sau nervu gadinti tai ir duodam koki saldaini, kai jau neisvengiama. bet ne daugiau kaip po 1 i diena.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-08 15:08

Mes patys labai labai dideli smaližiai, taigi vaikas jau seniai paragavo saldainių. Ir dabar be saldainių visi trys nei dienos neišgyvenam.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-08 16:07

Mes patys labai labai dideli smaližiai, taigi vaikas jau seniai paragavo saldainių. Ir dabar be saldainių visi trys nei dienos neišgyvenam.

Pas mus ta pati situacija. Gal organizmuose kokio cukraus trūksta?

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-08 18:19

Mano vaikas iki kokių dviejų metų saldainių kaip maisto iš vis nepripažino, nereikėjo slėpti galėdavo būti padėta ant stalo. Pagrindiniai saldumynai buvo sausainukai arba glaistyti varškės sūreliai.
O vėliau valgydavo tik ledinukus. Jeigu būdavo padėta šokaladinių ir čiulpinukų tai rinkdavosi tik ledinukus.
Mes su vyru valgydavom šokaladą tai jei vaikui kokį gabalėlį įkišdavom burnon spjaudavo lauk.
Net torto ar pyrago iki penkių metų nevalgydavo. Per visus savo gimtadienius tik stebėdavo kaip svečiai valgo jo gimtadienio tortą.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-08 18:36

Mes visi esam smaližiai ir saldainius ryjam pilna burna, bet tik tada kai sūnus nemato, todėl jis gauna jų minimaliai po 0.5-2 šokoladinio saldainio per savaitę. Bet kasdien gauna razinų ir sausainių, tai manau cukraus porikį patenkina :wink: .

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-11 13:33

Mano vyrai įsigudrino savaitgalį mane apgauti, patys po šokoladą (pienišką, bet visą) kiekvieną kartą prie kavos (vaikas arbatos) suvalgo... O vakar vyras nupirko saldainių ir nespėjau paslėpt - valgyt dariau. Vaikas pasisukiojo man už nugaros ir staigiai pabėgo į kambarį. Aišku, supratau, kad kažkas ne taip. Atlekiu iš paskos - taigi vaikis spėjo jau saldainį išsivynioti ir į burną susikimšti. Nu ir ką man daryt, kai tą dieną tas saldainis jau koks 15-tas...

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-11 15:17

O gudruoliai tie vaikai Maniškis kažką panašaus taip pat bandė suorganizuoti. Vienas šokolado gabaliukas burnoje, kitą laiko rankoje, o dar vieną gabalėlį maža rankytė dar siekia paimti :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-11 15:25

Duodam ir mes saldėkiukų. Bet labai ribotai, kad dantukai ir pilvukas nekentėtų. Šiaip tai ir jis pats jų daug nesuvalgo - ledinuko truputį pačiulpia ir numeta, šokolado irgi tik porą gabaliukų teįveikia. Tikriausiai cukraus pas jį pakankamai žanduose sukaupta (žandukai kaip pas burbuliuką)

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-11 23:14

QUOTE(Vilmukas)

Pas mus ta pati situacija. Gal organizmuose kokio cukraus trūksta?

vilmukas, ne cukraus, o chromo trūksta.

O mūsų mažiui saldumynus seneliai "parodė". Pykau be galo už tai. :evil: O senelių argumentas buvo: taigi visi vaikai valgo saldumynus ir labai jų nori. Negi vaiką kankinsi.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-12 08:31

O aš buvau labai negera mama ir iki 3 metų jokių saldainių nedaviau. Vaikai žinojo,kad ten ne vaikų saldumynai. Jie gaudavo saviškių: džiovintų vaisių, medaus (nėra alergiški), javinukų ir pan. "vaikiškų" saldumynų.
Seneliams ir draugams buvau pasakiusi griežtą NE saldumynų davimui. Klausė.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-12 10:39

Maniškei 1 m. 9 mėn. bet saldainių neduodam. Mes jų sau niekad neperkam. Namuose saldainių dėžutė atsiranda tik tada, kai žinom kad netrukus ateis draugai pasisvečiuoti. O tada mažylė ima kaulyti - todo pirštuku į dėžutę ir prašo "Šitą! šitą!" O aš nulekiu virtuvėn paimu morką ir duodu ją graužt vietoj saldainio Kartais, kai labai ilgai važinėjame lauke ir vaikas praalksta, o iki namų dar lieka gabaliukas kelio, tada kioske nuperku jogurtinį javainį ir duodu pagraužt. Bet nesuvalgo nei pusė jo, šiek tiek ragauja. Gaila, kad džiovintų vaisių nepripažįsta kažkodėl

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-12 10:43

Saviškiam aš kuo ilgiau stengiausi neduoti saldainių, bet pabandyk su seneliais susišnekėti. :evil: Pasakai, o jie daro vis tiek savaip. Mane tai labiausiai nervina anyta, kuri priperka visokių ledinukų ir kiša vaikui. Aš kažkaip su ja nenoriu labai pyktis, tai pasakėm, kad geriau jau piktų kokius nors šokoladinius, o ne čiulpiamus. Jūs galvojat ji paklausė :? Vis tiek perka visokias "bambonkes" :shock:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-12 12:26

Va va ta pati problema su seneliais, ti kas vargstu su savo tevais, anyta kazkaip duoda bet ne taip kad nori nenori IMK. O del bonbonkiu tai as pati mieliau vaikam duodu ciulpinukus o ne sokoladinius, nes po ju buna "grazus" ir vaikai ir visa kita aplink jei nespeji laiku nusipraust :evil: O mazasis mano alergiskas tai sokolado stengiames vengti, taciau ne visad pavyksta :x Ypac seneliu deka, kas mane piktina laai, sakai 100 kartu NEGALIMA ir vis tiek kisa :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-12 13:05

Jau po truputį, labai palengva pradėjome duoti saldainių. Tiesą sakant, tas davimas greičiau sąlyginis, nes gauna pvz vaflinį saldainį per pusę kiekvienam

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-12 15:34

Seneliai manęs truputį prisibijojo, tai bent jau prie akių neduodavo. Tik jautė begalinę pareigą šerti saldainiais, kai nematydavau :evil: Siutau nerealiai :!: O jie turėjo puikų pasiaiškinimą - "visi vaikai valgo, mes anūko neskriausim". Bet bent jau iki 2-ojo gimtadienio valdėsi. Dabar jau vis dažniau mažojo burnoje atsiranda saldainiai. Gerai, kad jis pats nelabai juos mėgsta - truputį pačiulpia ir pameta (tik ne šokoladinius - tuos sumaumoja iki galo ).

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-20 13:01

as po biski duodu, bet kad jis labai juos valgytu tai nepasakyciau

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-02 13:59

Maniškis kol kas tik sausainiuko paragavo, bet tikriausiai grei ir saldainio norės, nes nuolat mato kaip mamytė juos kemša Mūsų tėvelis taip mylėdamas mamytę tempia ir tempia saldumynus namo, nes mato, kad man be jų lomkės prasideda :shock:

Mama.lt

Mama.lt

2005-01-02 14:32

Dabar naujausias bumas - suvalgoma kramtoma

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-27 13:48

Na musiškei teko ragauti tik torto, jai jis laaabai patiko

1

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Vaikų mityba > Ar duodate vaikams saldainių?

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.