Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Koks apėmė jausmas,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-27 17:59

Geras jausmas buvo,atsimenu suzinojau kad laukiuosi gruodzio viduri,tai norejau paslapti issaugoti iki kaledu ir vyriskiui dovanele padaryti,bet neislaikiau ir anksciau pasakiau,teisingiau pats atspejo,pamate kad visa svyciu,tai kai paklause,negalejau sumeluoti ir visa tiesa pasakiau,o seneliams tai padovanojom zinia per kaledu vakariene,labai apsidziauge gera zinia,sesuo net apsiverke is laimes

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-21 21:03

Pirma karta,kai dariausi testa...suklaidino!mane ir mano meile..Kalbejom graziai apie leliuka atsigulle,planavom ir se tau susirgau mm...Dabar dariausi elektronini testa ir parode kiek sav laukiuosi.Apsidziaugiau ir kiek isigandau..bijojau vel suklaidinti meile.Bet dabar viskas gerai.Tik man sunkios pirmos nestumo savaites

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 29

2009-11-15 12:15

as ta ryta kai pasidariau testa , ir pamaciau teigiama rezultata, pasijutau begalo laiminga is kart apsiverkiau   jausmas buvo neapsakomas!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-02-01 14:56

Man jau velavo. Kasdien po skaiciavimo pagalvodavau, nu, jei ryt neprasides menesines, tai darysiuos testa;
bijojau nusivilti, tai ir delsiau. Pagaliau nezinia ir laukimas uzgrauze, pasidariau testa ir negalejau patiketi... Padaviau vyrui testa (is pradziu nesupratos ka as jam daviau). O jis skaito ant testo: teigiama/ neigiama, ziurineja tuos buksnelius ir susunka: TEIGIAMA!!! Abu apsikabine taip dziaugemes o as net apsiverkiau. Is kart nuvarem pas ginekologa uzsirasyti, tai po 2 dienu ejom ziureti echoskopija. Gydytoja patvirtino, kad esu nescia!!! Ir vel apsizliumbiau, jau kelios savaites kaip esu nescia, bet vistiek dar negaliu patiketi!! Labai keistai jauciuosi, jokiu nesciosios pozymiu neturiu, na nebent, kad dingo menesines ir krytys labai jautros pasidare... Gal del to ir negaliu patiketi??

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2010-03-04 16:49

Man jau velavo. Kasdien po skaiciavimo pagalvodavau, nu, jei ryt neprasides menesines, tai darysiuos testa;
bijojau nusivilti, tai ir delsiau. Pagaliau nezinia ir laukimas uzgrauze, pasidariau testa ir negalejau patiketi... Padaviau vyrui testa (is pradziu nesupratos ka as jam daviau). O jis skaito ant testo: teigiama/ neigiama, ziurineja tuos buksnelius ir susunka: TEIGIAMA!!! Abu apsikabine taip dziaugemes o as net apsiverkiau. Is kart nuvarem pas ginekologa uzsirasyti, tai po 2 dienu ejom ziureti echoskopija. Gydytoja patvirtino, kad esu nescia!!! Ir vel apsizliumbiau, jau kelios savaites kaip esu nescia, bet vistiek dar negaliu patiketi!! Labai keistai jauciuosi, jokiu nesciosios pozymiu neturiu, na nebent, kad dingo menesines ir krytys labai jautros pasidare... Gal del to ir negaliu patiketi??

Kaip faina!!!!!Sveikinu is visos sirdies,skaitau cia ir verkiu kaip faina yra suzinoti kad tavyje auga gyvybe!!!

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-03-16 22:23

oi,kokie tik jausmai neapėmė...kai sužinojau,kad laukiuosi trečio vaikiuko-apėmė panika-ką?vėl?trečias?negali būti?kodėl dabar?.....po to gryžo blaivus protajau pamažu džiaugiausi

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2010-03-18 17:00

Kai pamaciau testo rodoma teigiama atsakyma apeme sokas , nes nestumas buvo visiskai neplanuotas  bet kai paskui apsiraminau tai uzpludo neapsakomai geras jausmas lauktis mazylio  pats nuostabiausias dalykas koks gali buti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2010-03-19 12:59

Kaip faina!!!Kolkas su vyru nepavyksta mums to dziaugsmo patirt,bet buvau pas gydytoja tai sake prolaktino kiekis siek tiek per didelis tai israse prefemin ir kompleksa moterim su magniu ir B6 ,po 3menesiu ir vel sake apsilankyt ...tikiuosi viskas susinormalizuos ir galesim ir mes dziaugtis :)

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-07 01:29

Ir apsidziaugiau ir isisgandau.net apsiverkiau..galvoju kaip viskas bus nors ir planuotas lelius musu

Manau kiekviena mama su tuo susiduria.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-08-07 01:55

nu pasitaike temute ir as ymesiu savo istorija,tas yvyko beveik pries tris metus,vyras buvo darbe,as greit su dideliais ytarimais y vaistine uz testuko,gryztu namo teigiamas,valio sedziu vonioje ir verkiu is laimes,bet dideles laimes,nes zinojome,jog sito labai norime,vel greit y vaistine,nuperku sesis vaikiskus ciulptukus (papkius) tris rozinius ir tris melynus,nes nezinojau kas gims,vyras gryzta is darbo,klausia kas yra jog visa svyti,sirdis lipa lauk sakau jog gera nuotaika ir kad jy labai myliu.patiki,zinoma tai tiesa... man nuotaika 10-ies balu,visi sugule,as isejau paruosti vyrui pries pietiniu sumustiniu y darba,y kekviena sumustiny ysukau po melyna,ir raudona papky,sudejau paruostus pietus ir y taperi ir vel ydejau 2-ieju spalvu papkius,na ir galutinai is vakaro paruosiau vyrui pusrycius ir salia ju padejau likusius du papkiu,raudona ir melyna,vyras gryzta is darbo anksciau nei yprasta,ylekia visas isprakaitaves,susijaudines,akys svyti ciumpa mane y gleby,ir isbuciavo nuo galvos iki pilvo,sustojo ties pilvu,ir sako na va pilieti,ar piliete,tetukas jau namie,ir siandien y darba jau nebeis,ir vel apsikabinimas asaros,dziaugsma, paskui pasakoja,pamaciau prie stalo salia pusryciu papkius pagalvojau,jog siaip vaikai ar tu radai ir padejot ant stalo,paskui darbe,atvynioju sumustiny keista vel papkis,antram dar vienas,jau sako sirdis kazka ne taip sneka,minciu kokiu tik nelindo y galva,nu sako jau kaip su vyrais susedome valgyt pietu,ten vel papkiai,sako jau viskas aisku,tik staigiai y masina ir namo,paliko ir visa maista darbe ir dokumentus,tase,nu vienu zodziu isleke tusciomis rankomi.         va stai tokia musu istorija...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 250

2010-08-07 18:03

oi BABY grazi istorija tavo,zinojau jau ja is jusu anksciau,jau as tiek visko siurprizu primastau,pridarau savo seimai,beeeeeeeeeeeeeeeet  sitaip nebuciau niekad sumascius, FANTASTISKA 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 23

2010-08-07 19:37

oij,jausmas tai neapsakomas..., vos keleta dienu nesulaukiau savo dienu,kilo itarimas kad kazkas jau gali but rimciau..,su kiekviena diena kaip ant adatu ir galiausiai nusprendziau pasidaryti testa,nors jau tikrai jauciau kad kazkas ne taip,kad greiciausiai jau bus(turbut vaikutis is vidaus snibzdejo kad jau-as esu-),kaip tik buvau darbe ir nulekiau i vaistine,greit nesulaukus kada grisiu namo lekiau pasidaryti testuko-silpnai bet isryskejo abi juosteles,o laimes!!!!!! galvojau pakilsiu iki dangaus bendradarbe is kart suprato ir jau net negalejau tinkamai dirbt nes tikraja ta zodzio prasme skraidziau...,paleido mane ,,skrist namo" pirmiausia nulekiau pas sese,ten irgi is naujo emocijos liejosi per krastus.tada nupirkau mamai(busimai mociutei) gelele ir nuejom su sese pas mama i darba,..,mama is laimes i asaras... grizdama namo nusipirkau dar viena testuka,aisku vel teigiamas - gerai laukiu vyro griztancio po dienos darbu-jau atsigulem miegoti o as jam i delna tuos du testukus,vargsas nesuprato visai ir ji lyg zaibas trenke..,nors abu planavome ta vaikeli bet pati zinia kad jau pagaliau-pritrenke tiek mane tiek mano vyra..,labai labai dziaugemes ir laukeme savo mazylio.. po to iki kol laukiau griztancio savo gydytojo,dar pirkausi du testus,nes galva kazkaip neisnese kad nejau tikrai..,po kiekvieno testo pasikeldavau nuotaika visai dienai.. kai nuejau pas gydytoja buvau jau 6 savaites ir 3 dienos kaip nescia,neapsakomas jausmas visa nestuma...o dabar sveiki ir laimingi jau augame.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 30

2010-08-08 17:59

Kai as supratau kad laukiuosi tai buvau tikrai laiminga...mano veide pasyrode sypsena.Jug mes su vaikinu laukem jo 1metus.O mano vaikinas tai tik iskarto jau pradejo planuoti ,koki vezymeli lovyte pirksim jau pradejo ziurynetiir dbr vaiksto po namus ir sako:bus berniukas bus berniukas tiek jam laimes...stai su tokia laime priemem ta zynia

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 99

2012-04-11 14:22

Pamenu, išvydus NT du brūkšnelius, apsiverkiau iš laimės, kadangi buvo darbo diena vyras dirbo. Aš jam parašiau sms:" Kada šiandien grįši, būsimas tėveli? " , praėjus vos minutei sulaukiau skambučio nuo jo, jis taip pat verkdamas iš laimės pasakė, kad mane labai labai myli.   Po 2 mėn. pasakėm tėvams apie leliuką, jie buvo labai laimingi   :)  

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Premature Baby tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-04-11 14:54

Uzmaciau temute ir nutariau papasakot apie savo dziaugsmaTurejau didziule vilti, bet nesitikejau, kad JAU... Tiesiog pernai nauju metu proga pasidariau testuka (2d anksciau nei laukiau mmm), kuris po keliu valandu pasidare itartinas (atsirado kazkoks plemas vietoj antros juosteles) po dvieju dienu testas vel tik po keleto valandu parode vaiduokliuka... sausio 5 jau per 2min pamaciau vaiduokliuka, o sausio 7 tekinom begau ieskot gydytojo, nes vaiduokliukas teste tapo labai ryskiugavus patvirtinima vyrui padovanojau maza zaisliiuka su pritvirintu testuku ir atviruka su savos kurybos eilerastuku (kuri sukuriau dar tik pradejus planuot angeliuka)... Kai jis pradejo skaityt ir pradejo verkt supratau, kad musu gyvenime tikrai STEBUKLAS... verkem abu ir buvo taip gera butent tada ir apeme tas neitiketinas jausmas verciantis skraidyti padebesiais iki tol pilve drugeliai skraide, o jauciausi lyg pries egzamina 

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-04-11 23:48

mes irgi planavom savaji kleckas. nors daktare sake, kad pradet nuo treciadienio, pradejom nuo pirmadienio visa savaite :D ir sake, kad testa pasidaryciau po poros savaiciu. bet as ji pasidariau jau kita savaite i savaites gala, nes is ryto, kai rengiausi rubus, labai suskaudo spenelius. diena pries pykino visa diena. ziaugciojau tiesiog. nu man ir itarimas, kad uzkibo, todel anksciau laiko ir pasidariau :) ir ne po 3 min, o po geru 15 min pamaciau vaiduokliuka  pasidariau testuka ir palikau ji ant kriaukles krasto :) o kai prisiminiau ir radau ta vaiduokliuka, vyras kazka virtuveje pasakojo man, as ateinu su testu rankose uz nugaros, sakau, gal dar ir per anksti, bet kad rodo... net nereikejo parodyti testuko - iskart suprato apie ka kalba eina :) sako baby? :D vyras uzsienietis :) teip, sakau :) tada dar kelis pasidariau, kol isryskejo vaiduokliukas, nuejom pas daktare ir ten patvirtino :) abudu buvom laaabai laimingi :)  

4

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Koks apėmė jausmas, kai...

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Joris