Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Koks apėmė jausmas,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2008-10-04 19:17

Tai buvo netikėta,nes kai maniškis pasipiršoplanavome vestuves birželio mėnesį,bet kaip jau taip nutiko po sužadėtuvių dvi savaitės sužinojau kad laukiuosi, tai vat dabar mažylis ateis birželio mėnes, o vestuves teks planuot anksčiau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2008-10-11 00:31

Man tai buvo kaledine dovana nes suzinojau per kucias.. pirmos kelios minutes buvo soko, laimingo soko... Kai sugrizau i realybe ,t.y. po 10min kazkur graziai supakavau testuka, uzrisau kaspineli ir iteikiau vyrui dovana.. nerealu..

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-11 10:50

Raimute 2008 10 11    

Man tai buvo kaledine dovana nes suzinojau per kucias.. pirmos kelios minutes buvo soko, laimingo soko... Kai sugrizau i realybe ,t.y. po 10min kazkur graziai supakavau testuka, uzrisau kaspineli ir iteikiau vyrui dovana.. nerealu..

originali dovana

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2008-11-09 17:06

Kai suzinojom apie dukryte,tai ir dziagemes labai,bet ir baisu buvo,nes nezinojau kaip viskas bus. O kai apie suneli suzinojom ,buvo tik dziaugsmas Beja apie suneli suzinojau per savo gimtadieni

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2008-11-09 17:19

As itariau kad laukiuos, jau velavo menesines, krutine skaudejo.... bet vis nesiryzau pasidaryt testo.... tai nesiryzau gal koki puse menesio, nes bijojau nusivilt neigiamu atsakymu.... taip istempiau iki kucio (praeitu metu) ryte pries ruosiantis is svecius greit pasidariau testa.... tos min kol laukiau bruksniuku buvo kaip ilgiausios valandos, toks nerimas, nes labai norejau teigiamo... kai tik pamacisu teigiama atsakyma nuskubejau pas vyra ir pakisau jam testa, tas ziuri ir klausia kas cia?  :) o as apsiverkiau is laimes, nebegalejau nieko pasakyti, neapsakomas jausmas apeme... tai buvo mums kaledine dovana abiem....

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2008-11-09 23:10

man pirmosios minutes tai buvo soko, nes tuo metu dar studijavau ir pavasari turejau gintis diploma, tai net nezinojau ar dziaugtis ar verkti, bet kai pasakiau sia zinia savo busimam tuo metu vyrui, tai jis labai apsidziauge, tai jau tada ir as nerealiai apsidziaugiau. Aisku vestuves teko suplanuoti anksciau, nei kad norejom.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2008-12-03 12:13

Tuo metu dar draugas pasakė, kad norėtų jau vaikelio, pasiūliau pirmiau apie vetuves pakalbėt, o ne apie vaikus :) Bet likau labai nustebinta ir skraidziau padebesiais, nes pati buvau bepradedanti norėt kurt šeimą :D pradėjau po biskuti planuotis, vakarėliuose maziau kokteiliu gerdavau, visai nerūkiau net vakarėliuose nė cigaretės, nesulaukiau artimiausiu menesinių ir iškart pagalvojau kad laukiaus :) testu jokiu nesidariau, toliau negeriau, draugui irgi nesakiau ir jau sikart labai bijojau nusivilti, kad gal tik siaip koks velavimas :D pralaukus koki mėnesiuka ir pasiguodus kelioms draugėms buvau nusiusta pas ginekologe :) ejau su ta mintim, kad pasitarsiu pas daktare ka reiktu daryt, gal folio rugsti pradet gert ir pan :) pas daktare vizitas atrode mazdaug taip: mano atsakymas i kl kuo skundziuos tai buvo mazdaug toks, noreciau pasiplanuoti nestuma, ko tureciau atsisakyt, ka pradet vartot tik pries tai reikia pasitikrint ar nesilaukiu nes veluoja men :) aisku mano dvejones buvo patvirtintos ir nestumas buvo jau 6 su puse savaiciu :) tai is klinikos neisejau, bet iskridau ant sparnu :D ir mazyle vis delto gavos neplanuota :) nes nesisaugojom nuo menesio pabaigos o pastojimas yra menesio pradzios :)

vat kaip tie vaikuciai megsta daryt staigmenas :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2008-12-13 22:53

Na as tai kai atlikau testa ir jis buvo teigiamas, tai apsiverkiau. Nors vaikelio jau labai seniai noriu. bet issigandau, tiksliai nezinau ko? Gal issimusimo is ritmo, is kasdienybes? Dabar buvo viskas normaliai, viskas teka pastovia vaga, o kaip bus toliau? Kartais prasiverzia dziaugsmas, bet dar nebuvau pas daktare, tai kazkaip baisu labai tuo tiketi, dziaugtis. Kol kas dar niekas nezino, tik as ir draugas, ir kai kur nors einu ar bunu darbe atrodo kad zinau tokia didziule paslapti 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 32

2009-04-02 20:04

na visus 3 kartus verkiau is dziaugsmo.

prekiauju FABERLIC kosmetika

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2009-04-02 20:18

kol pilvas neislindo, tol negalejau patiket tuo dziaugsmeliu

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-26 11:31

kadangi mudu su vyru leliuka planavom, tai man viena ryta isejus is vonios nieko net nereikejo vyrui sakyti... jis suprato (kaip veliau sake, is akiu) nekalbejom gal kokia 10 min. o tik stovejom apsikabine. ir taip buvo man gera, taip ramu ir saugu man nereikejo nei sukavimu is dziaugsmo nei kitokiu emociju - viskas buvo aisku be zodziu... ta testuka su teigiamu rezultatu turiu issaugojusi... o kai pasakiau savo mamai - tai abi apsiverkem (is laimes, is jaudulio...)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 414

2009-05-18 09:31

mes taip pat galvojom apie antraji leliuka, o kai gydytoja patvirtino jog laukiuosi, tai apeme tokia laime jog net nebegirdejau ka gydytoja be kalbejo. Sirdis buvo pilna dziaugsmo ir silumos....

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-05-18 09:41

sis jausmas neapsakomas ir nepakartojamas.as neturiu zodziu apsakyti tokiai busenai.kai planuoji,pasidarai testa ir pamatai tuos du lemtingus bruksnelius,tiesiog supranti,kad gavai pacia didziausia dievo dovana.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 35

2009-05-19 18:05

man didelis dziaugsmelis apeme .. po to asaros nezinia ar is laimes ar is ko.. o siandien kai daktaras parode sirdutes plakima tokia palaima buvo..  ir dar girdziu tuos sirdutes duziukus

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-19 19:09

As verkiau ziauriai, nes neplanavau, dar nenorejau,atrode kad pasaulis sugriuvo ta minute.Bet vyras buvo labai patenkintas, dar tik spejau kad galiu buti nescia parleke namo su didziule puokste geliu. O dabar esu be galo laiminga kad turiu savo maziuka. Ko gero dar ir daba rnenoreciau tureti vaiku, jei ne sis atsitiktinumas. Aciu likimui.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 21

2009-05-25 14:00

sveiki, rasau diplomini darba,apie AVENT jei butu nesunku gal galetumet atsakyti i kelis klusimus, kurie patalpinti
http://apklausa.lt/answerform.php?form=19654
Aciu is anksto

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-07-27 16:28

Pirmos pas mane dvynukės buvo. Kai sužinojau, kad esu nėščia, vyrui tai pasakiau nedelsiant. Jis labai apsidžiaugė. Kai nuėjau pasitikrinti, sužinojau, kad turiu 2 vaikučius. Gimė- greitai ir lengvai.  Vyras sakė, kad užteks ir dviejų panelių, tačiau išėjo taip, kad pasijutau vėl nėščia . Taip. Tai buvo Nojus. paauginę jį sulaukėme Ryčio. Visų vaikelių laukiant mes labai džiausėmės ir buvome laimingi jų sulaukę.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-27 17:11

as jau galima sakyti kad zinojau jog pastojau,praejus savaitei pasidariau testa,buvo teigiamas,dar po sav nuejau pas ginekologe kuri irgi patvirtino kad esu nescia..pas mane emocijos labai daug kartu keitesi-ir dziaugiausi ir liudejau kad nescia.bet dabar esu labai laiminga kad nedariau jokiu valymu

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-27 17:18

Jausmas NEREALUS neapsakomas, tokį jausmą tik galima išreikšti jausmais, o dar jei lauktas ir planuotas džiaugsmas dar stipresnis, jei neplanuotas tai yra  tylos pauzė, toks truputėli šokas ir tada jau pradeda trykšti džiaugsmas, o jei planuotas na tai šypsena  būna nepakartojama

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-07-27 17:46

mes tai planavome vaikeli,taip kad kai velavo menesines nusipirkom testa buvo teigiamas,vyras su mano broliu verke apsikabine,buvom labai laimingi,nes jau kelis menesius kai stengemes susilaukt vaikelio.mano uosvis irgi ,kai pasakem apkabines mane apsiverke.o dabar pasidariau testa vel teigiamas ,bet dar pas daktare nebuvom.jei ir daktare patvirtins  busim labai laimingi,nes ir sis vaikas planuotas.

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Koks apėmė jausmas, kai...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)