Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Koks apėmė jausmas,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2006-02-18 17:36

Labai buvau laiminga, nezinojau ar verkti ar juoktis, po to kazkaip pasidare baisu, netikejau, tik kai jau pajutau judesiukus, apeme mane palaima

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-18 17:42

Labai puikus jausmas. Tikejausi kad laukiuosi, bet kai testas parode taigiama

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-19 22:48

Neapsakomas jausmas buvo, ypac kai laukemes pirmojo, vis laukdavau nerimastingai menesiniu ir galvodavau, gal si karta jos nepasirodys... Ir nepasirode

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-23 22:18

Vaikas buvo planuojamas ir specialiai gaminamas, tai, kai pirmą mėnesį nepastojau, labai nusiminiau, bet užtat pastojau iš antro karto. Jausmas... fantastiškas ir nepakartojamas. Kai vyrui parodžiau nėštumo testo juostelę su dviem brūkšneliais, tai apkabinus jį iš džiaugsmo net apsiverkaiu...

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-01 01:00

Kai pasidariau testa ir pasirode 2pagaliukai,l.nustebau buvau lengam soke ir negalejau tuo patiketi,nusipirkau antra testa ir kita ryta vel pasidariau.Ilgai laukt nereikejo du pagaliukai pasirode praktiskai iskart.Buvau pasimetus ir negalejau patiketi tuo,kad mano pilvelyje auga mazas lialiukas.Nuejau pas ginekologe,ji paziurejo echoskopu ir patikino,kad yra nestumas.Per visa kuna,perejo svelnus sirpuliukas,siek tiek dziaugsmo ir baimes-kas dabar bus.Pamaciau ta maza kruopelyte ir negalejau patiket,kad tikrai laukiuosi...
Pagimdziau nuostabia mergyte :)

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-01 13:12

As kai dariau nestuma testa kazkaip nujauciau kad as nescia, nors pas man paskutiniu metu menesines vis uztrukdavo ir uztrukdavo. Tai va kai pamaciau tai taip ramiai atreagavau, kad tipo taip ir turi but. Tik veliau supratau koks dziaugsmas gyvena mano pilvelyje.

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-01 13:19

Kadangi musu vaikelis yra planuotas. Kai nusipirkau testa ir parode kad laukiuosi tai labai apsidziaugiau ir kartu labai nustebau, kad is 1 karto pastojau.

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-01 16:02

Kai sužinojau, kad laukiuosi, labai apsidžiaugiau. Dariausi testą, bet kad ramiau būtų nuėjau pas ginekologę. Kai ir ji patvirtino šią gerą naujieną, tai net apsiverkiau iš laimės. Toks keistas geras šiltas jausmas-TU MAMA

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-01 19:31

Pirmieji jausmai - pasimetimas, abejones, nerimas nors ir nebuvo nepalnuota. Taciau po siai dienai jauciuosi isprievartauta laiko, palankiu aplinkybiu bei artimuju perdetu noru ir linkejimu.

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-02 10:16

Na,kadangi mes planavome savo pirmagimi,tai suzinojusi iskart pasakiau vyrui,kuris kiek pasimete,o as grizusi namo po vizito pas ginekologa ir galutinai jau itikejusi begau vaistinen vitaminu nesciajai pirkt

Mama.lt

Mama.lt

2006-08-22 09:28

Mes ilgai bandėm vaikelį pasidaryt, o kai pagaliau išėjo prasidėjo kažkokia painiava. Pirma, neštumo testas nieko nerodė, nors jaučiau kad pastojau. Nuėjus pas ginekologę išgirdau kad neštumas gali būti ne gimdoje... bet reikėjo savaitę laukti kol jis pasimatytų. Tą savaitę nenorėjau laikyt savęs nėščia kad nenusivilčiau. Po savaitės paaiškėjo kad neštumas vietoj! Vieną dieną džiaugiausi, o naktį prasidėjo kraujavimas Tą naktį sužinojau kad tokio mažo neštumo kai manasis LT nesaugo, atseit jis gali nutrukti dėl "natūralios atrankos". Teko pasikliauti Dievuliu, gerai kad nukreipė pas gerą gydytoją, kuri mane paguldė į ligoninę ir laikė tol kol pavojus vaikučiui praėjo. Buvo jau 8 savaitė, kai galėjau be baimės sakyti kad esu nėščia. Pagaliau galėjau džiaugtis, labai džiaugiuosi kad turėsiu vaikelį!

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-24 21:30

na sveikutes,as kai suzinojau kad laukiuosi,pirmiausia pajutau pilvo apacioje raizyma,ir tai kelias dienas o dar mm veluoja,mes su vyru labai laukem,na ir ka pamaciau pliusiuka,buvo 4ryto kai pasidariau testa,nes neislaukiau,tai pradejau verkt is dziaugsmo,vyras miegojo tai net nesuprato kas vykstta ,stai tokia mano istorija

Mama.lt

Mama.lt

2006-10-26 18:05

as kai suzinojau kad laukiuosi, iskrat nybegau pas drauga ir pasakiau, tas biki pasimtete pradioje, bet paskui abu vrekem is laimes, tai tai didelis stebuklas, kurio laukia kiekvienas... ir uz ta stebukla turime dekoti vyrams

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-21 12:53

na tiesa sakant as vos neikritau i vonia

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-30 21:35

Pamacius teigiama nestumo testa is pradziu issigandau

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 25

2008-09-27 18:26

Sokas man buvo, bet gal tik 5 min, kadangi man tik 17 metu... po to soka aplanke dziaugsmas :) visada svajojau apie vaikuti, bet buvom su draugu suplanave ji tik po 5 metu :) bet dievas dave ji man dabar, ir padare mane pacia laimingiausia moterimi pasaulyje :)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-09-29 11:31

nestuke 2008 09 27  

Sokas man buvo, bet gal tik 5 min, kadangi man tik 17 metu... po to soka aplanke dziaugsmas :) visada svajojau apie vaikuti, bet buvom su draugu suplanave ji tik po 5 metu :) bet dievas dave ji man dabar, ir padare mane pacia laimingiausia moterimi pasaulyje :)

Šaunuolė, kad džiaugiesi savo būsimu lialiumi Svarbu tavo įsitikinimai, o patirtis ateis su laiku, kai vaikutis gims :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-29 13:59

Baisu ir pasimečiau, bet paskui aprimau, na ir begalinis džiaugsmas. Supratau, jog gyvenimas pasikeis kordionaliai.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-09-29 18:59

mes su vyru to taip laukeme bet as ilgai nepastojau ir kai tai ivyko as dariausi nestumo testa trecia karta nes pirmi du parode neigiama rezultata o trecias teigiamas,dziaugemes labai abu bet tik pamacius rezultata sunku buvo patiketi

Lilypie Pregnancy tickers

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-04 19:00

Pirmiausiai trupuciuka nustebom, nes buvo tik pirmas bandymu menuo, tai galvojom, kad ilgiau uztruksim, o siaip tai neapsakomas dziaugsmas, begaline laime, nes vaikucio jau labai norejom

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Koks apėmė jausmas, kai...

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
Nojus