Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Koks apėmė jausmas,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-10-08 10:28

Sveikutės, noriu paklausti, kokie apėmė jausmai, kai sužinojote, kad laukiatės. Kai pirmą kartą sužinojau, kad laukiuosi, tikrai gerai jaučiausi. Buvau labai laiminga. Bet jausmais, tai net negaliu apibūdinti. :? Aišku, džiaugiuosi. Juk ir planavome vaikutį. Bet kažkur giliai yra netikrumo, baimės jausmas. :cry: Ir nežinau, net iš kur. :?:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-08 18:56

Puikus jausmas ir kartu žinojimas, kad gyvenimas iš pagrindų pasikeis.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-08 19:54

Ali,labai labai sveikinu!!juk nuostabus jausmas buti mama...gyvenimas tau vel igyja nauja prasme atsimenu ta diena.buvo slapias ruduo...zmones gatvese guzesi nuo salcio,o as ejau pakelusi galva,tokia isdidi kaip niekad gyvenime...ir labai laiminga,nes zinojau DIDELE PASLAPTI! :wink: supratau,kad mane aplanke stebuklas,ir visa kita pries tai nublanko,virto nereiksmingomis smulkmenomis...
visada visi nesklandumai,abejones kazkaip issisprendzia, lieka didelis dziaugsmas :wink: :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 11:23

kol nezinau,o buvo tik itarimas,buvo kazkaip baugu.kai gydytoja mano nuojauta patvirtino,isejau apsiverkus,bet is laimes.tai kas,kad 17m,kad 12 klase.ir dziaugiuos,kad sugebejau tada but laiminga ir priimt tinkama sprendima.dabar netgi ilgiuos nestumo dienu...kazkas nepakartojamo

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 15:15

Nors labai labai laukiau, bet ištiko šokas. ir darbe kaip puskvaišė savaitę elgiausi.
Tik paskui niekaip negalėjau patikėti nei testu, nei dviem echoskopo tyrimais. Vis galvojau, o gal ten kokis kirminas ar jie žarnų nuo vaikiuko neskiria... :mrgreen:

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-24 02:32

Jausmas buvo toks:- na, va zinojau

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-18 19:34

o as kazko emiau pasikukciodama verkti, tikriausiai is laimes... ir is nerimo... kad viskas nuo sios dienos pasikeis, kad buciau bera mama, kad gerai issaukleciau savo atzalele, kad niekad nenuvilciau savo vaikucio , o pirmu pirmiausia kad viskas butu gerai...

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-19 08:35

Man tai buvo labai baisu,bet po kelių minučių baimę pakeitė didžiulis džiaugsmas:ir sypsojausi,ir verkiau

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-18 17:51

Ispradziu nepatikejau....pribloksta nuejau praustis ir galvojau ar sakyti vyrui ar ne :? Norejosi kaip dovanele padaryti, taciau liezuvi per ilga turiu
Tai jis nepatikejo Vakare dar karta pasidareme testa...ir vel dvi juosteles :* . Na vaiksciojau kaip sapne, o kita diena pas ginekologe su vyru nuvaziavome daryti echoskopijos ir kai pamateme ta maza :* buozgalviuka :* tada tik ir patikejome...Aisku mes vos neapsiverkeme :* :*

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-18 22:53

Net dabar išspaudžiau ašarą, prisiminus tą jausmą :,( :*
Gal kokią 5val ryto lėkiau darytis testo, o gryžau raudodama kaip kūdikis- KOKIA AŠ BUVAU LAIMINGA, net pati negalėjau patikėti savo laime :baby :*

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-19 08:42

Iš pradžių (4 val. ryto) apsidžiaugiau, o po to išsigandau, kad viskas pasikeis, ir vestuvės, ir darbas ir miestas :? , ir nebegalėjau užmigti

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-19 09:38

Aš vieną testą iš vakaro pasidariau neiškentus, tai neryškią juostelę pamačiau. Kažkoks keistas jaudulys apėmė, nors ir nujaučiau, kad galiu būti nėščia. Vyras tai nepatikėjo. O ryte jau tikrai dvi juosteles pamačius pradėjau tiesiog ant sparnų skrajot. :* Sėdėjau darbe, bet mintimis kažin kur nuklysdavau. :* O tądien buvau įskaitos vertintoja... gerai, kad ne viena vertinau, nes pusės kalbančiųjų net negirdėjau... :shock:

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-19 11:50

Pirmą kart testą dariau anksti ryte apie ketvirtą valandą,kadangi buvau pasiruošus jį daryt,tai net miegot ramiai negalėjau Kai pamačiau,kad testas teigiamas,svarsčiau ar vyrui leist pamiegot ar žadint.Aišku neiškenčiau,tai buvo pirmas sekmadienio rytas, kai prabudom ketvirtą ryto ir nebemiegojom,fainas jausmas :* O antrą kart testą darbe dariau,tai visą dieną kaip ant sparnų skraidžiau,o vyrui net į Kosovą skambinau,tai praplepėjom daugiau nei valandą,nes tai abiem siurprizas buvo :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-19 14:56

Pirmą kartą apsiverkiau, nunešiau testą dar miegančiam :* - o jis paklausė "Ružava tai ką reiškia???" Visą nėštumą skaraidžiau, nes labai jau laukėme savo mažulės.
Antrą kartą buvo viskas paprasčiau - pasidariau testą, pasakiau vyrui, kad "jau". O po to dar važiavau "patvirtinimo" pas gydytoją

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-20 19:41

O man nestumas buvo labai netiketas... As is viso is pradziu maniau, kad susirgau slapimo pusles uzdegimu, kas minute varinejau i tualeta :duda: ir tai dar viskas vyko sanatorijoje, kur mes su vyru nusprendeme pailset. Grizus namo, is karto ejau pas gydytoja, taciau niekas net ir netikrino ar as esu nescia... Prirase visokiausiu vaistu... :x Aciu Devui, namie mama pasiule padaryti nestumo testa (jaute jos sirdis, kad negalima man gert tu tableciu). Negalejau patiket, kad laukiuosi, todel testa dariausi 3 kartus!

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-20 23:18

Nuo to laiko kai testas parode dvi ryskias juosteles,labai laukiau kada pajusiu judesius Ir jauciausi keistai,nes koleges darbe labai saugodavo,vyras irgi rupinosi,kad saldytuvas butu pilnas tu produktu,kuriu karts nuo karto uzsimanydavau,ir dar daug ivairiu privilegiju turejau "apnestejus".

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-06 13:03

Kai as dariausi testa buvome kartu su vyru, nors as buvau visiskai tikra kad laukiusi ir be testo pagalbos, juk taip kruopsciai savo vaikeli planavau, nors apie tai niekas nezinojo net ir mano vyras, tada dar buvome nesusituokia nors ir senei planavome tuoktis bet visi atkalbinejo sakydami kad nera kur skubeti, tad as ir nusprendziau paskubinti ivykius. Nors ir visada svajojau susituokti ne is reikalo, bet dabar visiskai nesigailiu juk mano busimas vaikelis visiskai suplanuotas ir gims is dideles meiles. O mano vyras taip pat labai apsidziauge sia zinia, nors ji jam buvo ir labai netiketa!

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-06 13:50

Aš vieną kart po darbo užsukau pas pažįstamą,pakvietė arbūzu pasmaližiaut.O pas jį ant spintelės stovėjo "trilitriakas" marinuotų agurkų.Aš taip godžiai valgiau tuos agurkus su arbūzu,kad tą draugelį net šokas ištiko.O aš jam: "tau ką?Agurkų gaila?Geriau pameškeriok, man bus greičiau".Tai aš tuos agurkus ir sutvarkiau viena arbūzu užsikąsdama. :valio Net į tax'ą dar nešiausi agurką,o kitoj rankoj arbūzą.Kitą dieną atėjęs pas mane į darbą jis man bando aiškinti,gal aš ne viena,kad taip tuos agurkus valgiau :citata: Taip jis ir privertė testą pasidaryt,o man šokas.Bet nieko,greit nusileidau ant žemės. :D DD: O tokių skanių agurkų daugiau niekur negavau,nors ir kaip aš jų ieškojau... :kodel:

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-08 15:16

Kai nestumo testas pirma karta parode du bruksnelius jaudinausi. Taciau nuosirdziai dziaugiausi. Dabar kai vyras pasake, jog 2 bruksneliai, oj... nenorejau tuom tiketi. Kol nenuejau pas gyd buvo dar viltis, kad gal apsiriko.. Taciau kur tau. Nors dabar jau susitaikiau su ta mintimi ir dziaugiuosi matydama kaip auga pilvuzas ir jausdama kaip sportuoja Nestukas.

Mama.lt

Mama.lt

2006-02-18 14:32

man iš pradžių nerealus džiaugsmas. džiaugsmo ašaros. paskui kažkokia panika, trukusi gan trumpai. o paskui svaigimas, bemiegės naktys ir laukimas to kažko, kas gyveno mano pilvelyje...

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Koks apėmė jausmas, kai...

Šiandien gimtadienius švenčia (167)
Matas