Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Darželiai Vilniuje
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
6
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2012-01-05 16:36

Sveiki!

Gal kas galite kokius kontaktus parasyti "Draugu Sodelio" Justiniskese? Forumuose randu gerus atsiliepimus apie si darzeli, bet kaip su juo susisiekti, tai taip ir nesugebu rasti...

Aciu ;)


 
 
Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247
 
2012-01-09 08:52

Labukas. labai neblogas darželis Baltupiuose yra "Boružėlės". Nedaug vaikučių, priima visai mažuliukus, gerai prižiūri, dirba jaunos pedagogės. Kiek teko susidurti, vaikai nenuobodžiauja - užimti visą laiką, tai muzikos užsiėmimai, tai joga, darbeliai ir t.t.... O be to ir kaina nėra baisi - kiek žinau, apie 600 lt.


 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4
 
2012-04-04 09:34

Laba, teveliui.

 

Labai domintu kontaktai tokio namudinio darzelio Pavilnyje. Mes lankeme toki darzeli Pilaiteje, bet dabar persikrausteme i Pavilni. Gal galetumet atsiusti kontaktus i AZ??


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7
 
2017-02-22 10:47

Sveikos mamos, 

Mūsų šeimoje susiklostė tokia situaciją, kad štai metų viduryje reikia savo mažylę išleisti į darželį. nes gavau dabo pasiūlymą kurio labai laukiau ir norėjau, tieisog negaliu atsisakyti, ne stai mano svajonių išsipildymas. kaip kiekviena mama nerimauju ir nenoriu savo mažučio palikti bet kur, o tik geriausiose rankose kur ne tik pažais bet ir edukacija užsiims. radau vieną darželį , kuris mums tiktų tačiau neturiu nei iš pažįstamų jokių rekomendacijų gal kuri iš jųsų čia savo atžalą vedą, norėčiau išgirsti astiliepimų ? http://www.vaikomedis.lt/ kiek pati bendradau su auklytemis ir administracija pasirodė nebloga įstaiga ir patalpos gražios sutvakytos , vaikučiai laimingi. Lauksiu Jūsų atsakymų ! 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7
 
2017-03-24 15:38

Sveiko mamytės, 

 

taip išėjo, kad greitai turėsiu tokiu metu išeiti į  darbą po dekretinių, nes gavau ilgai lauktą pasiūlymą. Teks savo mažylį atiduoti į darželį, nes auklės kažkaip nenorime samdyti. Gal ką nors teko girdėti apie šį darželį http://www.vaikomedis.lt/, norėčiau sulaukti komentarų ir atsiliepimų kaip ten viskas? vakar pati buvau užėjusi apžiūrėti tai visai patiko, draugiška aplinka atrodo ir tos pačios auklytės pakankamai kompetetingos darbui su vaikais. Tačiau vis tiek norėtusi išgirsti iš jau ten esančių kaip ar vaikas patenkintas lankydamas vaiko medžio darželį? 


Paskutinį kartą redagavo: klubonare (2017-03-24 15:44)

 
 
 
 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 8
 
2017-09-05 21:04

Matau, kad dar nėra šitas forumas visiškai miręs, tai galvoju pasiteirausiu. Nežinau, net nemoku paaiškint,kaip gera ant dūšios, kad va jau rugsėjis ir pagaliau mažąją neklaužadą į darželį išleidom. Tik va pirmosios dienos, tai kažkaip neramu. Gavom http://www.pelene.vilnius.lm.lt/ vieta ir pataikėm į Boružėlių grupę, tai jei kas nors ten irgi vedat savo pabiručius, tai būtinai pranešikit, o aš laikui bėgant pranešiu kaip tas darželis - vertas demesio ar nelabai :) Bet kokiu atveju, džiaugiuosi, nes pagaliau po ilgo laiko galima pradėti planuoti laiką sau: https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/t/savaitgalis-dviems suprantat apie ką aš.. :)  


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4
 
2019-02-23 23:41

Sveiki, gal yra koks nors tinklapis, kuriame būtų surinkti visi privačių Vilniaus darželių duomenys su kontaktiniais telefonais, adresais ir nuorodomis į jų svetaines? Ačiū.


Nuomos skelbimų katalogas nuo.ma.

 
 

6
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Augustė