Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Renginiai darželyje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 14:08

Mūsų darželyje šiandien buvo spektakliukas vaikams "Seku seku pasaką". Dar neklausiau mažojo, kaip ten kas buvo, bet sprendžiant iš auklėtojos pasakojimo, turėjo būti labai įdomu: vaidinimas su dainelėmis, o ir patiems mažučiams leidžia pabandyti pagroti. Įspūdžius aprašysim, kai mažasis grįš ir nupasakos .
O jūsų vaiko lankomam darželyje ar rengiami spektakliukai, koncertukai. Teko girdėti, kad vienuose šventės būna labai gražios ir pačių renginių daug, o kituose beveik nieko nevyksta.
Papasakokit

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 18:27

Mūsų darželyje renginių ir švenčių būna tikrai nemažai. Tokie spektakliukai bent du du kartus per mėnesį būna, ir kainuoja po du litus.
Artimiausia šventė bus šį penktadienį tai Dėdės Derliaus šventė. Vaikus reikia pakaišyti lapais ar dar kuo nors. Ir dar reikia sukurti kokį nors "meno kūrinį" iš įdomesnių daržovių ar vaisių, žodžiu rudens gėrybių. Būna paroda, kur šie kūriniai eksponuojami, kiekvienos grupės atskir
ai.
Kita greitu laiku ruošiama šventė bus mokytojų diena, jau ruošiasi programėles. Maniškis mokosi keturių stulpelių eilėraštį.
Vėliau būna Madų šou. Mažuosius reikia kuo įdomiau aprengti, irgi vyksta konkursai tarp grupių. Praeitais metais savo vyrukui prie liemenės ir kelnyčių buvau prisiuvusi 160 sagų, buvo metalistas. Taip ir žvangėdamas ėjo per miestą, nes niekaip nėjo įkalbėti, kad nusirengtų.
Paskui būna pliušinio žaisliuko diena, reikia atsinešti mylimiausią žaisliuką ir jie ten su jais įvairias programėles švenčia.
Būna grupės vardynos, sveikatingumo diena ( reikia neštis vaisių, daržovių, kokių nors įdomesnių mišrainių), rengiamos įvairios varžybos ( dviratukų, paspirtukų)
Žodžiu renginių ir švenčių būna daug ir įvairių, tik spėk jiems paruošti vaikus. O kur dar tradicinės velykų, kalėdų šventės.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-11 20:02

Šiandien mano sūnaus grupė ėjo į kino tetrą žiūrėjo animacinę pasaką Nykštukas nosis. Įš darželio į kino teatrą vedėsi pirmą kartą, tai įspūdžių labai daug. Nors aš taip pat esu vedusis, bet su grupės draugais daug įdomiau.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-12 19:29

Pas mus jau praėjo derliaus šventė, iš cukinijų padarėme lėktuvą. O patį tai visą buvau apsiuvusi lapais.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-12 20:07

mūsų darželyje irgi renginys po renginio, beveik kiekvieną dieną.
aš derliaus šventei dariau ir patisono skraidančią lėkštę

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 19:45

Maniškį šiemet atrinko į etnografinį ansambliuką, tai dabar ruošia programėlę važiuos aplankyti vaikų į vaikų namus.

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-12 21:35

Vakar mūsų vaikučių grupė važiavo į sporto klubą. Įspūdžių be galo daug. Tikrai mano vaikis pirmą kartą iš arti pamatė įvairius treniruoklius. Treneris parodė kelis savigynos triukus. Su jais buvo žaidžiami įvairūs sportiniai žaidimai, visiems įteikė po pagyrimo raštą, kiekvienam buvo suruoštas vaisių krepšelis. Patenkintas nerealiai, tik iš to smagumo ir didelio noro viską išbandyti grįžo mėlynu smakru.

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-16 18:46

Mūsų darželyje Kalėdų šventė bus šį antradienį ryte. Vaikučiai padainuos, pašoks, o po to visi eisim į grupę pasivaišinti :valio
Tik niekaip nesugalvoju, ką auklėtojoms padovanoti. Biudžetas nedidelis, tai labai sunku kažką sumąstyti :? Gal galit padėti?

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-16 19:12

na va o mes jau po kaledu darzelyje

Nagliui buvo antradieni 9 val ryte :? Samdem seni, nugi visai nieko, tik per ilgai tokiem maziams dar per sunku. Tiesa Naglis nusivedziau su temperatura maza bet negalejom praleist tokios sventes tokio senio, kurio jis taip lauke. Patiko vaiku nerealiai, kai isejom sako "mamyte buvo toks senis kaip televizoriuje"
Na o maziui buvo kita diena, ir as tundru tundra nepasislepiau, manaiu jau didelis, o jis pamate mane ir paleido dudas, jokiu :punk: pas mus nebuvo, kriokem visa laik ant keliu, nu tiesa dovanos nuoejo pasimt :-E Tiesa kas apie seni, kazkur rasiau kad pas mazaji rengesi aukletoja, tai va grizom su mazuliu namo, sakau pasakok broliui ka gavai kas tanese, o jis sako 'man aukletoja dave :shock: " Pasirodo jaunoji karta nebe tokia naivi, o Nagliui per nai nors jis buvo didesnis nei brolis dabar kad buvo, ne motais kad ten ne TIKRASIS senis :-E

Kitais metais senis pas abu bus samdytas. Geras biznis tam seniui :br

Mama.lt

Mama.lt

2004-12-16 19:19

Pas mus irgi samdo - kainuos po 7 Lt. Prasidės šventė 9 val. ryto, nes mažiukai visada pirmi pradeda. Tikiuosi, kad Justui patiks :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-04 18:42

Kažkuriame Mamos žurnale perskaičiau apie keliaujantį žaislą darželyje. Šią idėją pasiūliau auklėtojoms. Nupirkau pliušinį šuniuką ir prasidėjo jo kelionė pas vaikučius, kartu su dienoraščiu, kur aprašomi nuotykiai.
Žavėjausi savo vaiko begaliniu naivumu. Atrodo ne toks ir mažas, bet taip šventai tiki, kad šis svečias kažkoks išskirtinis. Šuniuko nepaleido iš rankų, jei valgė - tai sodinosi šalia, miegojo apsikabinęs, žaidė irgi kartu

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-03 20:36

Rytoj mūsų darželyje kaziuko mugė. Vaikis laukia nesulaukia. Vakar visą vakarą kepėme grybukus, dažėme juos. Galės ryt prekiauti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-04 08:03

Pas mus tai vakar buvo Kaziuko mugė darželyje. Visi darbeliai buvo daryti vaikų su auklėtojom. Tai visi ten prisipirko tų darbelių.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-04 08:40

Pas mus darželyje šiandien Kaziuko mugė, bet mūsiškiams nieko nereikėjo daryti. O šiaip renginių gal rečiau nei pas jus, bet taip pat vyksta (ir derliaus šventei eksponato reikėjo, per kalėdinį renginį renginį vaikai parodė tėveliams ko išmoko. Tiesa, buvo pora tokių, kurie nuo mamų nesitraukė...)

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-04 17:47

Na šiemet į Kaziuko mugę ėjo tėvelis, nes mamytė tuo metu kirpykloj sėdėjo
Darbelių gausybė, ir aišku neišparduotų gausybė liko.
Maniškis lanko etnografinį antsamblį, tai jie ten dar savo programėlę parodė.
Vaikui tai smagu, patenkintas, mamai krūvą gėlių pripirko. O tėvelis tai bamba, kad buvo tik kaulų laužymas (nes labai daug žmonių) ir dar vaikis neklausė.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-28 16:45

Na, mamytės, ar jau buvo darželyje mamyčių šventė. Juk smagu, kai vaikučiai pasveikina Jau matyt paskutinė (ar viena iš paskutinių) šventė šiais metais iki rudens.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-28 20:07

Vakar buvo, bet mano vaikis dar tik pirmą mėn į darželį eina, tai daugiau pirštas burnoj buvo nei pasirodymas, bet vis tiek fainai. O va už mėnesiuko tėvelių šventė bus, gal tada jau bandys parodyt ką moka?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-28 20:59

Pas mus rytoj mamyčių šventė bus.
O šeštadienį taip pat teks vesti į darželį, nes atvažiuoja darželio rėmėjas iš Vokietijos. Tai mūsų mažieji šokėjai rengia pasirodymą.

Mama.lt

Mama.lt

2005-05-10 13:05

Pas mus šiandien 10 val. buvo Šeimos šventė, vaikai dainavo, šoko, bet dar nedrąsūs. Pabaigoje ir tėveliai buvo pakviesti šokti, įteiktos auklėtojų surištos knygelės su vaikų piešiniais.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-15 14:14

Per paskutinį susirinkimą direktorė informavo, kad darželyje spektakliukai vyks 2 kartus per mėnesį. Vaidina ir koncertuoja tik turintys licenzijas, patikrinti kolektyvai, saviveiklininkai iš gatvės nepriimami. Programa sudaryta jau visiems metams.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (160)