Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Renginiai darželyje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2008-03-23 15:26

Negi vaikučiai nelanko darželių Ta proga ir vėl pasisakysiu vaikai buvo Švaros įmonėje .kurioje pasakojo,apie perdirbamas šiukšles,ir t.t.

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-24 11:46

(jolitukutis @ Mar 24 2008, 09:50 AM) [snapback]585278[/snapback]

O kas pas jus tokias išvykas organizuoja? Pats darželis, ar tėvai iniciatyvos imasi? Ir kokiu mąstu? Ta prasme - važiuoja viena grupė vaikų ar kelios?
Šiaip tai vaikams turėjo būti labai įdomu

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-26 13:03

Kad ne. Tiesa, Kalėdos buvo, bet tėveliai nedalyvavo. Lyg vieną kartą buvo kažkoks spektaklis. O daugiau dar jie mažiukai niekur nedalyvauja.

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-27 09:06

Pas mus jau taip yra, kad mažiukams šventės būna be tėvelių. Nes dažniausiai gaunasi, kad vaikai sulipa tėvams ant kelių ir šventė tuo baigiasi. Jau kai jie būna apie 3 metukus, tai pradeda kažką rimčiau organizuoti. O užgavėnes gal ir stebėjo. Kai vaikas dar nelabai gali papasakoti, tai ne viską ir žinom, kas ten būna.

Mama.lt

Mama.lt

2008-03-27 10:46

Pas mus kitą sav. paukščių diena. Vaikus reiks apvilkt gandriukais.

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-03 12:34

Na va grįžom iš pakuštelių šventės. Maniškis buvo gandriukas. Vaikučiai padeklamavo eilėreštukų, padainavo, pašoko. Buvo mėgdžiojami paukštelių balsai, rašomi paukštelių norai. Salėje buvo surengta vaikų piešinių ir darbelių parodėlė

Mama.lt

Mama.lt

2008-05-14 19:21

Pas mus šeimos šventė rytoj irgi 17 val. Matyt čia daugumoje palankiausias laikas visiems. Vaikis prisaikdino, kad būtinai pasirodysim, nes pernai pražiopsojom mamyčių šventę (ne dėl savo kaltės, bet vistiek labai liūdna buvo).

Mama.lt

Mama.lt

2008-05-15 08:48

O musu vaikai ruosia programele iseidami is lopselio i darzeli.Bus isleistuviu popiete darzelyje,kuria pratesime vaziuodami i mini zoo soda.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-28 11:04

na pas mus dar nebuvo juokių renginių. Mes kai sirgom tai buvo teatras atvažaves

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2008-10-16 09:50

Sveiki, pas mus darželyje nusimato darželio švente 20 metų, tai reikia rasti palinkejimą darželiui, reikia pasiouošti pagal grupes pavadinimą pvz mes pielikai, tai kaikes pieliukų, na ir žadejo vaikučiam gražia švente.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2008-10-17 16:38

Nekūriau naujos temos apie rengini darželyje kaip Rudenelio švente, ns rašysiu čia, labai domina mane šitą tematiką, bus pas mus kitą savaite, tai padariau rožites iš nuorodos, man atrodo Wioleta daranksčiau rode, aš vis sakiau, kad manneišeis o išejo ir labai gražu :)
Renginiai darželyje

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2008-10-17 16:42

Man gražu tos rudeninės gėlės :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2008-10-17 16:46

Man irgi labai gražu,nors pavasari rekiau čia jog manneišeis ir nemoku, o vakar pririnkau su vaikų lapų ir padariau, tai stovi dabar :) galvoju ar čia vaikui i darželi nešti, nes dar noriu padaryti paveiksla iš lapu su peliukų, nes vaiko grupe "Peliukai" ar užteks tik puokštes..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2008-10-20 23:40

mano dukters darželyje ir buvo rudenelio šventė

2008-10-21 09:13

:) tai  kaip sekas šventei?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 21

2008-10-21 13:06

oi drugeli tikrai labai gražiai atrodo, pas mus irgi buvo šventė tai auklėtoja sugebėjo pasakyti tik vakare kai vaiką atėjau pasiimti, sako rytoj atnešti reikia ką nors iš daržovių padaryta. bet aš nieko nebedariau, jau laiko neturėjau, bųtš pasakiusi prieš porą dienų tai irgi būčiau ką nors padariusi

2008-10-21 16:00

Na taip reikia tokius dalykus anksčiau sakyti, bet vel gi padariau tą puokšte o švente penktadieni tai jau labai išdžiuvo lapai ir negražu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2010-04-20 11:49

Keliu temą į viršų, nes man labai smalsu, ar jau ruošiamasi darželiuose Motinos dienai? jei taip, tai kaip? ;)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-04-20 19:06

Taip, jau ruosiamasi motinos dienai.bus sventinis koncertas mamoms su paciu vaikuciu pagamintomis vaisemis mamoms ir aisku dovanelemis. ir zinoma, iskilmingu sutikimu.o siaip sia savaite musu darzely dar viena svente,, Skrybeliu paradas".apie pasakas. ir vaikai, ir sveciai, ir tevai irgi bus ileidžiami tik su skrybelem.gal bus idomu. nors jau girdet is teveliu kai kuriu ,kad per daug sventiniu renginiu darzely- kiekviena menesi po dideli rengini. o tevam vis kazka paruost reik...bet juk viskas musu vaikuciams.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-04-27 20:42

Mes dar nesenai lankome darzeli,tad daug ko pasisakyti negaliu.Bet si penktadieni bus minima mamos diena.Vaikuciai parodys kazkokia programele,ir mamytems ruosia atvirutes.

3

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
laurynas