Forumas > Ikimokyklinukas:... > Darželiai > Renginiai darželyje

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-12-20 08:26

Na o šiaip renginiai nuo rugsėjo buvo 2-misteris Arkadas ir kažkokie klounai. Abu vaikui labai patiko, pasakojo įspūdžius, rodė, kaip šokinėjo, lipo ir pan. Kainavo vienas 2, kitas 2,5 Lt.

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-21 14:18

Pas mus irgi buvo siandien kaledine svente. Tik be teveliu. Taip sutareme, kad nesugadinti sventes, nes vaikiukai dar per mazi. labai norejosi pamatyti kaip ten tos kaledos.Nieko pamatysim nufilmuota medziaga

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-22 12:24

Skaitau ir pavydziu. Kaip grazu kai sitiek yra ruosiama ir daroma.Ir vaikasm daug smagiau. PAS mus padaro kartais kokiu svenciu. Bet tu svenciu paruosimas nei is tolo neprilygsta tiems kur Lietuvoje daroma. AS buvau jau taip pripratus,akd yra ruosiama daroma ir teveliai tikrai rturi ka grazaus paziureti. Pirmais metais,kol dar cia dirbo viena aukletoja,tai buvo nebloga svente.Tik ,kad taip Kaledoms pabrezta ta religija,kad ir vaikasm jau ten per daug ir teveliai ziovaut pradejo. O kai si auklejo isejo(ir deja niekada ir niekur ji nebedirbs)tai ir prasidejo nesamones. Tai aukletoja rodo skaidres ir pasakoja vel apie koki sventaji ilgiausia isltorija,o po to kavute geriam.Arba isviso nesuprasi kas ir kaip.Vaikai padainuoja daineles kelias ir svente baigesi. Simet jau vel kiek pasistenge,kai vioena mamyte pasisiule padeti.Buvo kiek geriau.APie tai,kad vaiaki mintinai mokytusi ka nors,tai niekas ir nekalba,o ir dar pasiziuri i mane kaip i nenormalia,kad galima butu eilerastuka ismokt.Bet simet siek tike dave vaikams pasimokyt dickiams,ir aukletojos aisku padejo,snibzdedamos teksta.Siek tiek vaikai grojo.Bet,jei joms pasiulo tevu komitetas,kad butu gerai tas ir anas,tai vedeja piestu stoja,kad ne,mes pacios padarysim,bus grazu. TAS jos beveik 60 metes grozio supratimas labai skiriasi kazkaip nuo visu kitu grozio supratimu.

Mama.lt

Mama.lt

2005-12-24 14:10

Pas mus šventė bus 30 dieną. Bus samdytas senelis su spektakliuku. vaikam paskutiniai metai darželyje, todėl nusprendėm tegul ir jie nors kartą bus žiūrovai, ne tik tėveliai. Po to parodys ir jie ką sugeba, dainuos, deklamuos.

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-03 18:07

Mūsų darželyje Kaziuko mugė bus ateinantį antradienį. Kviečia ir tėvelius, bet neisiu. Užgavėnes irgi šventė, kam kaukių mamos nepadare, aukletojos parūpino. Maniškis demonstravo, kaip ožiu bliovė... o ir šiaip įspūdžių jam daug.

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-04 11:19

Kaziuko mugė buvo mūsų darželyje vakar. Kadangi jau atostogauju tai ėjau, šiaip tai per darbus nebūna laiko.
Iš pradžių vaikai pasirodė su etnografiniu ansambliu,o paskui buvo galima vaikščioti po visą darželį ir apžiūrinėti, pirkti įvairiausius dirbinėlius ir skanumynus ( vaikų rankomis keptus riestainius, meduolius).
Kadangi mano vaikas koncertavo, tai man dvigubai malonesnė ta šventė.O dar vakare ir per miesto televiziją parodė, tai vaikui taip įdomu buvo stebėti.

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-27 00:38

Pas vaiką darželyje buvo Kaziuko mugė:patys vaikai savo darbelius pardavinėjo ir pirko:pinigėliai-saldainiai

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-27 09:23

O pas mus darželyje savaitę teatro šventė bus. Tikslios dienos dar nepasakė, bet kad viščiukus vaidins, jau seniai žinau. (ir didžiąją dalį dainelių)

Mama.lt

Mama.lt

2006-03-27 17:46

Pas mūsiškius šiandien buvo Gandrinės - paukščių sugrįžimo diena. Vaikai pasipuošė paukštelių kaukėm ir šoko dainavo

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-04 07:54

Šiandien pas mus darželyje bus mamyčių šventė. Maniškis jau tokius gražius eilėraštukus traukia visą savaitę Tai jaučiu ir šventė bus graži.

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-04 10:55

QUOTE(ivoinickiene @ May 4 2006, 07:14 AM)
O mes antradieni planuojam darzelyje svesti Skaistes gimtadieni, gal kas galite pasidalinti patirtimi - ka nunesti vaisems ant stalo ir t. t. 
[right][snapback]219465[/snapback][/right]

Esu dariusi ežį. Į didelį greifurtą smaigsčiau įvairiausius čiuba čiubsus. Labai spalvingai ir įspūdingai atrodo.
Taip pat esu dariusi saldainių medį. Didelį Coca colos butelį apklijuodavau saldainiais, irgi vaizdas super.

O šiaip tai visada nešu šakotį, nes pas mus tortų nešti neleidžia.

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-05 09:45

Noriu papaskot apie vakarykštę mamyčių šventę. Nu labai gražiai auklėtojos buvo surengusios šventę.
Iš pradžių vaikučiai salėje parodė programėlę, dainavo, šoko, deklamavo. Įteikė mamytėm po gėlių mažuliuką vazonėlį. Vazonėlį savo rankytėm apglaistę modulinu.
Paskui ėjome į grupę čia buvo padengti stalai. Degė žvakės. Vaikai buvo iškepę obuolių pyragą. Kaip faina buvo klausytis kai jie čiauškėjo kaip ką darė, kuris ką darė.
Ant sienos kabėjo vaikų piešti mamyčių portretai. Mamytės turėjo atpažint save ir nusikabint savo portretą.
Dar kiekviena mamytė užrištomis akimis turėjo iš vaikų būrio išsirinkt savo vaikutį.
Nu man labai patiko, kažkaip net toks graudulys širdį suspaudė matant kaip šauniai vaikai pasiruošę.

Mama.lt

Mama.lt

2006-05-21 16:03

Vardinu toliau,kas vyko vaiko darželyje:atšventėme mamyčių šventę,paskui darželio gimtadienis buvo:Lėlių teatre,vėl vaikučiai buvo paruošę programėlę,ir Didžiųjų lėlių šou pažiūrėjome,padainavome,palingavome drauge.Praitą savaitę buvo spektakliukas- programėlė vaikams apie (kiek supratau iš vaiko pasakojimų) žemdirbystę

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-11 14:14

QUOTE(JURYTE @ Nov 11 2006, 02:08 PM)
O jei rimtai tai bepigu:nuperki tuos velniuko ragus,aptrauki kokia medžiaga,ar oda ir štai tau ragiukai,drabužėlius gali tiesiog baltai aprengti su balto kailiuko priemaišom+uodegėlę.Ir uolia-Ožiukas 
auksas tu, ačių už patarimus. Galvojau dar paieškot tokios plaukuotos medžiagos, į kailį panašios.

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-11 14:22

Pas mus gruodzio antra - St. Nicolas. Pyplys bus dovanu gavejas. Ot gera kauke - reikia pasisiuti va tik tooooki diiiideli maisa

Mama.lt

Mama.lt

2007-02-16 15:15

Pas mus Užgavėnės bus šį antradienį. Reik vaikui žydo kaukę pagaminti ir vaišių priruošti, tik bėda, kad nelabai įsivaizduoju, kaip iš jo tą žyduką padaryti...

Mama.lt

Mama.lt

2007-02-16 15:27

Dukros darželyje visada švenčia Užgavėnes, taigi perrenginėti tenka kasmet. Bet aš kaukių nedarau- rengiu saviškę čigonėle, taigi apmuturiuoju plačiu sijonu, skarų visokių priraišioju, karolius vienais metais su ja kartu suvėrėm - iš plastmasiukų visokių kelių eilių. Ir praeina šventė super

Mama.lt

Mama.lt

2007-05-05 07:54

Buvau ketvirtadienį mamyčių šventėje. Jau paskutinė darželyje. Taip gražu buvo. Vaikai jau taip paaugę, Auklėtojoms jau mažai reikia ir bepadėt vaikams per pasirodymą. Šiemet buvo sugalvotas vaidinimukas. Visi vaikai buvo žvėreliais ir ėjo sveikint mamyčių. Ir eilėraštukai atitinkamai pritaikyti. Labai smagiai praėjo šventė.
Dabar jaučiu, kad mums liko vienintelė šventė - atsisveikinimas su darželiu

Mama.lt

Mama.lt

2007-05-06 14:06

Pas mus šįmet mamyčių šventės nebus - bus Šeimos šventė - ir mamoms, ir tėčiams kartu, kad tėčių nediskriminuoti. Tai jau girdėjau pagrindinį repertuarą

Mama.lt

Mama.lt

2007-05-31 08:47

Pas mus vakar buvo paskutinė darželio šventė - išleistuvės į mokyklą. Buvo vaikų programėlė. Mes dovanojom dovanas auklėtojoms. Paskui visa grupė važiavom į "Žiogą". Tai ten vaikai 3 val. dūko, žaidė. Visi net šlapi buvo. Vaikams tai aišku svarbiausia buvo šventė. Bet man tai taip gaila palikti darželį. Kažkaip visi tėvai su nedideliu nerimu laukia, kaip ten tiem vaikams bus mokykloje. Vienu žodžiu, ir vaikai gerai prisidūko, ir tėvai pabendravo Šiandien maniškis paskutinę dieną iškeliavo į darželį.

2

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Gabija