Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Nuojauta... Ar ji jums...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2006-11-03 17:46

Ech,manęs nuojauta irgi neapgavo: perkant šią vasarą naują penkiavietę mašiną kilo mintis, kad dar dviejų vaikų ji nebesutalpins. Nugi teisi buvau: teks ieškotis jau septynvietės.

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-03 19:08

nu gal ir yra kažko tokio,kad va na pagalvoji ir panašiai ir buna,bet kad visai sakyti kad nuojautą mane neapgauna negaliu...

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-17 14:15

Taip, padeda. Tik kartais pamirstu pasinaudot. Po to gailiuosi.

Mama.lt

Mama.lt

2007-01-17 20:27

Nuojauta kartais išgelbėja gyvybę, kartais išgelbėja nuo milžiniškų nuostolių. Svarbiausia patikėti savo jausmais, jei jie tave pačią stengiasi įspėti. Vadovautis vien jausmais būtų kvaila. Bet jutimas, nuojauta, nerimas - tai ženklai.

Mama.lt

Mama.lt

2007-03-08 08:34

o man nuojauta kartais padeda, o kartais ima ir apgauna ir ziauriai. cia jau zakon podlosti, jei tik tu ja nepatiki butinai pasitvirtina, jei tik patiki butinai nepasitvirtina.

Mama.lt

Mama.lt

2007-03-25 21:09

visada padeda kai ji neuzmiega arba nedingsta

Mama.lt

Mama.lt

2007-06-24 17:39

pasitaiko tokiu situaciju padeda o bet pasitaiko ir tokiu situaciju kai tik pakenkia, zodziu reikia dar ir galva naudotis

Mama.lt

Mama.lt

2007-07-25 15:33

Nekenčiu, kai mane kankina bloga nuojauta... Gal dėl to, kad ji būna ne be pagrindo...

Mama.lt

Mama.lt

2008-04-04 18:05

Maniškė nuojauta dabar darbe nerealiai išlavinta - tiesiog jaučiu, kada viršininkas ateis pasiteiraut, kaip sekasi

Mama.lt

Mama.lt

2008-07-01 12:41

Aš tai džiaugiuosi, kad turiu "šeštą" jausmą. Tikrai gerai sakoma, kad reikia tai lavinti.
Iš pradžių man reiškiasi sapnais - labai stebiu jų reikšmes ir savijautą po jų.
O tada žiūrėk - bac ir yra ir atsitinka, kas ir turėjo būti. Jei būtų ne tokia jautri nervų sistema, jaučiu, nieko panašaus nejaustum ir neįtartum.

Nes aš kaip draugei savo pasakau, kad "kažkas bus" (nebūtinai blogo), jai tiesiog plaukai šiaušiasi - sako, negąsdink, man baisu, kad tu kažką jauti. Aš, sako, tuomet jaučiuosi nenormali, nes aš neturiu jokių nuojautų

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-09-30 16:34

Tikiu ir padeda nuojautą ir dar tiesą sakant neapgaavo..

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2009-04-15 14:58

2004 09 28     Po eilinio karto, kai pagalvojau "ir šį kartą nuojauta neapgavo", pasidarė įdomu paklausti, ar turite šį šeštąjį jausmą? Tikriausiai kiekviena turi (stipresnį ar silpnesnį), nes moterys juk tokios jautrios būtybės.
Man nuojauta labai padeda bendraujant su žmonėmis, su sūnum.
Kaip jūs draugaujat su savo nuojauta? Ar ji padeda ar dažniau apgauna?

Nuojauta mane gelbsti nuo daugybės galėjusių mane ištikti negandų.Tikriausiai niekuo taip stipriai nepasitikiu, kaip savo nuojauta...Ir va dabar bandau išspręsti dilemą - būti ar nebūti - nuojautos pagalba...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-04-15 15:27

Be nuojautos aš kaip be rankų Draugės kartais bijo, kai aš pradedu apie tai kalbėti, bet man pačiai ji labai naudinga :)  Svarbu išmokti įsiklausyti, ką šneka mūsų sąžinė, protas ir visos juslės - tada bus paprasčiau gyventi

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2009-04-15 15:41

Sveikos... Mano nuojauta man labai daznai kuzda tiesa, bet buna kad kartais ir suklysta. Esu pastebejus, kad kai padarau koki sprendima paklausius savo vidinio jausmo kuzdesio, niekada nenusivyliau pasekmem. Bet beda ta, kad nevisada as klausau to vidinio balso, kartais elgiuos spontaniskai, va tada ir pasigailiu 

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-04-15 15:49

Manęs dažniausiai neapgauna šeštas jausmas aš tiesiog kartais ji vadinu kaip mano angelu sargu, pakužda kartais jis man kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, o kartais tyli nieko nesako. Va taip mes ir kartu draugaujam.

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-16 16:55

Buvo ir man taip ne kartą tokių situacijų, "čia jau buvau,šitą mačiau ir net žinau,kas bus po kelių minučių".Iš tikro ne koks jausmas.Poto galvoji,ar dar kam nors taip būna,nes kalbėt tokiom temom ne su visais gali,palaikys"kitokia".

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-16 16:59

Bet ar ji padada?iš tikro reikia mokėt gerai įsiklausyt į save,ko nori,ar man to reikia,ar tikrai gerai elgiuosi...bet nuojauta kartais ima ir apgauna,jei su ja nelabai turi "ryšį"

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-16 17:11

na man kai mokiausi,daznai budavo taip-jei mokytoja koki kalsuima uzduoda ir man kyla atsakymas,bet bijau sakyti,nes abejoju ar jis teisingas.o paskui pasirodo kad jis teisingas.na dabar labai daznai buna taip-pagalvoju kad draugas siandien galetu geliu nupirkti man,na ir taip buna-grizta su gelemis!!ar siaip labai su draugu sutampa mintys.tai draugas net juokiasi kad nebeidomu bus taip gyventi kai viska nujauciu :D   :D kad staigmenu nebebus :D  

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-17 20:53

labai dažnai nuojauta manęs neapgauna,keletą kartų yra pavedusi,o šiaip mes -draugės

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2010-09-27 15:00

Turiu nuojauta, bet ne visada ja patikiu.  kai buvau kokiu 14 metu,  su pusbtoliu vezem siena, ant priekabos uzsilipe.  I sonus nesizvalgem, vaikiskai selom. Tarytum mane kas pastume, as atsiguliau ir pusbroli parverciau...... tuo momentu mums pro galvas praskriejo elektros laidai. ( mano tetis, nepaskaiciavo priekabos aukscio). Nezinau kas tai buvo, nuojauta ar angelas sargas.

3

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Nuojauta... Ar ji jums padeda?

Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Nedas