Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Nuojauta... Ar ji jums...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2004-10-11 21:08

Ką ką, o kad vaikis susirgs nujaučiu... Ir dažniausiai nuojautos pasitvirtina :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-12 14:43

Kai tik aš pagalvoju, ne, nepagalvoju, tiesiog, einu gatve ir staiga ateina mintis į galvą " taaaaip senokai duktė nesirgo" po 3 dienų ji būtinai suserga. Arba,- kokie geri mano batai, taip seniai nešioju ir dar neplyšta, akurat, po 2 dienų jie jau buna tinkami tik šiukšlių konteineriui. :roll:
:twisted: :twisted:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-12 14:54

Aha,chianti,man tokie mastymai ir primastymai labai jau artimi sirdziai

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 19:33

Man su ta nuojauta kuo toliau tio įdomiau:įsivaizduokit pvz.apie ka pagalvoju ir nepasakau taip būtent ir atsitinka.Arba būna,kad sėdžiu ir žiūriu į telefona ir galvoju apie kokį nors žmogų gal jam paskambinti paklausti kaip sekasi ir staiga pradeda skambėti telefonas ir paskambina tas žmogus apie kurį galvojau.Bet taip atsitinka tik su labai artimais žmonėmis.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 23:26

Aha, ir mes su vyru dažnai telepatiškai susiskambinam

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-13 23:45

Chi, aš kažkaip jau net ir nepastebiu tokių telepatoskambučių... Tikriausiai visi mes tą turime, tik ne visi kreipiame į tai dėmesį
Tiesa, prieš porą metų paeksperimentavau ir šiek tiek pastiprinau telepatines galias. Oi kaip man tai 'suveikė' :shock:
Telefonas dar tik suskamba, o aš jau visa bambėdama neinu ir kalbuosi: "na labas, ir ko gi skambini? Taip, žinau, negrįši iki vėlumos šianakt, vėl įrašas..." Ir tik tada pakeliu ragelį.

Trumpai - smagu. Vėliau tampa tiesiog neįdomu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 17:15

Vava,Audra,zinok man irgi taip su vyru daznai buna,kad kai skamba telefonas,jau zinau ka man jis pasakys )))

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-15 22:26

Oho,kiek čia ekstrasensių susirinkę.

O mano telefonas paskutiniu metu daugiau tyli, nei skamba. Et tas internetas, skype, ICQ, el.laiškai...

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-16 15:17

Loreta,turbut daugelis musu gyvena su nuojauta pasoneje

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-12 22:12

ir mane į ekstrasensių būrelį priimkite :)
Beveik visada žinau, kada suskambės telefonas ir šiaip visokių visokiausių nuojautų turiu daugybę. visada jaučiu, ką turėčiau daryti, kaip pasielgti, ką sakyti, o ko - ne. tik, kaip ir Loreta - ne visada paklūstu tam jausmui, imu ir padarau savaip. O rezultatai tuomet ne patys geriausi...

O labiausiai mano nuojauta nepatenkinta vyresnioji - dar jai prieš grįžtant iš mokyklos jau žinau, kas nutiko. O blogiausia, kai galiu pasakyti, ką prisidirbo būdama viena namie - tik įžengiu pro duris ir klausinėju. siunta baisiausiai vaikas :)

Mama.lt

Mama.lt

2004-11-13 18:10

as labai nemegstu,kai uzeina bloga nuojauta. Tada zinau,kad kazkas nutko mano brangiausiam,o padaryt nieko negaliu. Slykstus jausmas

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-09 23:12

mano nuojauta dazniausia ilsisi ir manes nekankina blogom mintim, o blogu dalyku prisigalvojimas yra lb blogas dalykas ir jei zmogus isikala sau i galvyte kazka blogo arba gero tai dar nereiskia kad tai yra nuojauta o ne prisigalvojimas, kartais siuos du dalykus atskirti buna sunku ir ne kiekvienas zmogus turi sugebejimu juos atskirti.

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-10 01:52

Man tai atrodo,kad aš išvis nuojautos neturiu

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-10 02:07

O as tai turiu nuojauta.Kartais mane vadina ragana.Daznai pajuntu,kai kam is artimuju yra blogai.Pvz,kai tevui nakti kviete greitaja,tai viduri nakties jauciu,kad turetu greitoji atvaziuoti.Prabundu ir sakau vyrui,kelkis pas teva greitoji atvaziavo.Nuejau prie lango paziureti,o ten tikrai stovi masina.Isejau i lauka,atveze teva ant vezimelio.Jis sako zmonai,kam Lilei pasaket(mat buvau nescia paskutini menesi),o ji sako,kad niekas jai nesake.Ir tevas mano toks pat.Matyt tai paveldima.Bureja sake,kad turiu stipriu galiu,galiu burti ir rankomis gydyti,bet deja to nemoku.

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-10 02:17

na jei kada prireiks susijusio su burtais zinosim kur kreiptis.
o tavo nuojauta mano nuomone turi ir teigiamu ir neigiamu pusiu.

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-10 02:20

QUOTE(dinariukas @ Sep 10 2006, 12:17 AM)
na jei kada prireiks susijusio su burtais zinosim kur kreiptis.
o tavo nuojauta mano nuomone turi ir teigiamu ir neigiamu pusiu.
[right][snapback]318008[/snapback][/right]

Kartais teigaimos,bet kai buna neigiamos tai jau man baisu darosi paciai.Net kitiems nesakau,jei ka blogo nujauciu.

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-10 10:44

QUOTE(lilia @ Sep 10 2006, 02:20 AM)
Kartais teigaimos,bet kai buna neigiamos tai jau man baisu darosi paciai.Net kitiems nesakau,jei ka blogo nujauciu.
[right][snapback]318009[/snapback][/right]

na bet savyje irgi negalima o tiksliau yra negerai tokiu dalykus laikyti nes gali pakenkti tavo sveikatelej o jei dar tuo momentu laukiesi tai tada jau is vis yra blogai.

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-10 14:28

Nemegstu nuojautu

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-10 18:23

nu ne aš kažkaip ramiai,aišku buna kad važiuoji kažkur ir labai keistai jauties..na žiuri namas dėga,arba avariją ir taip pastovei...

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-03 16:05

Šeip aš nesu labai tikinti burtais, sapnais ir kt., bet vieno atsitikimo negaliu pamiršti. Mano dukra laukėsi pirmagimio. Vieną naktį aš pašokau iš miego, man pasidarė neramu, negera.Pagalvojau:dukra gimdo.Ryte paskambino žentas ir pasakė, kad aš jau močiutė.Dukra gimdė labai

2

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Nuojauta... Ar ji jums padeda?

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Doroteja