Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Nuojauta... Ar ji jums...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 13:58

Po eilinio karto, kai pagalvojau "ir šį kartą nuojauta neapgavo", pasidarė įdomu paklausti, ar turite šį šeštąjį jausmą? Tikriausiai kiekviena turi (stipresnį ar silpnesnį), nes moterys juk tokios jautrios būtybės.
Man nuojauta labai padeda bendraujant su žmonėmis, su sūnum.
Kaip jūs draugaujat su savo nuojauta? Ar ji padeda ar dažniau apgauna?

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 14:29

Mano nuojauta pasitvirtina visada, tik nevisada ja is pradziu suprantu. Pvz, kazko pries savaite norejau is darbo lekt namo, nors skambinau i namus, aukle sake, kad viskas gerai, bet grizusi radau vaika su sloga ir labai raudona gerklyte :cry: . Mano mazius labai daznai serga ir sloga jam yra visko pradzia, jei speji nutvert tada greit pagyjam, jei ne ilgai kankinames. Ir neviena kart manes nuojauta nepaveda, labai jauciu kas vaikuciui negerai.
O gal kas zino kaip vaikuciui imuniteta padidint? Maniskiui 1,2 metuku

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 16:25

maciau forume atskira tema apie imuniteto stiprinima
Neturiu nuojautos del zmoniu. Nors kartais jauciu, kad kitas zmogus nenuosirdus, meluoja, gudrus. Kartais uzeina baimes jaumas, lyg kazkas atsitiks. Buna negaliu visa nakti uzmigti, nerimas dauzo krutine. Is nieko. Man kartais pildosi sapnai. cia prie nuojautos?????

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 20:47

labai skeptiskai pasisakiau temoje apie ekstrasensus,bet,kaip bebutu keista,pati truputi esu "ekstrasense'...
labai daznai zinau,kas tuoj pat atsitiks :?
kartais net isgirstu fraze,kuri tik pries kelias sekundes nuskambejo mano galvoje... :? t.y.,as pagalvoju,ir iskart tai pasakoma.tokiu atveju mano gyvenime labai daug.nezinau,kas tai,ir ka su tuo daryti.nes,garbes zodis,kartais tai jau pradeda nervinti. :evil: na,tiesiog nejauku pasidaro,ir tiek...kazkaip pastebejau,kad po tokiu atsitikimu pradedu bijoti pati saves :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 21:26

Ar jums nepasitaiko tokių momentų gyvenime, kai atrodo "šią akimirką aš jau mačiau", "šioje vietoje aš jau buvau" (nors esate pirmą kartą gyvenime), "šį žmogų aš pažįstu" (nors matai pirmą kartą) ir pan. lyg ir matyti momentai.
Man tai pakankamai dažnai įvyksta. Net šiurpuliukai perbėga, nes žiūriu į visą aplinką ir veiksmus, klausau žodžių, o visa tai jau buvo..

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 21:52

Lina, tai vadinama deja vu (tariasi tai dežavu, bet ar tiksliai taip rašosi - nežinau). Taip, tas "aš jau tai išgyvenau" man būna dažnai.
Tačiau šiaip nuojautos aš nė velnio neturiu. Tačiau kartais (labai retai) užvaldo keisti jausmai. Net dabar prisimenu, kaip prieš vieną eilinę chemijos pamoką mokykloje... Tiesiog nežinau, aks pasidarė. Išpylė šaltas prakaitas, ėmė krėsti drebulys, širdis daužosi kaip pašėlusi, nors esu sveikut sveikutėlė. Tiesiog nepaaiškinamas nerimo priepuolis, kažkokia nesuvokiama baimė. Ko - galas žino. Bet jaučiausi tikrai kaip ant adatų. Kol tiesiog dar prieš skambutį pašokau ir pabėgau iš pamokos. Tačiau tas nerimas, kažkokia nuojauta dar porą valandų neapleido. Laukiau kažko labai baisaus, grėsmingo. Tik nieko taip ir neįvyko. Iš kur staiga kilo tas jausmas - ligi šiol negali paaiškinti. bet po to karto ėmiau visai netikėti nuojauta. Išgyvenimai buvo tokie stiprūs, ir še tau - nieko, visiškai nieko, ėjo ir praėjo.
Nors, aišku, kita vertus, gal tąkart tas jausmas mane nuo ko nors išgelbėjo? gal jei nebūčiau pabėgusi iš tos pamokos, einant namo valanda vėliau kokia plyta ant galvos nukristų ar mašina ant manęs užvažiuotų?.. bet, štai, prasmukau valanda anksčiau, ir nieko - man skirtoji plyta nukrito ant grindinio, o kokią nors nežinomą mašiną sumėtė, užlėkė ant šaligatvio, bet ten niek nebuvo, vairuotojas nusikeikė ir nuvažiavo toliau :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 22:14

Pažįstu žmogų, kuriam nepasisekė patekti į Maskvoje esančio Nord - Ost teatro vaidinimą tą lemtingą vakarą.. Čia buvo ne nuojauta, tiesiog lemtingas likimo pirštas.. Kaip jis liūdėjo, kad nepateko dėl susiklosčiusių aplinkybių, taip 100 kartų labiau džiaugėsi po to. :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 22:19

Oi, tokių "Angelų sargų" darbelių yra ne vienas... Kaip tik teko neseniai žiūrėti rusišką talk-show šia tema...
Lina, Lazarevo Karmos diagnostika Tavo aprašytą atvejį traktuotų taip (čia aš labai grubiai parašysiu): žmogui dėl tam tikrų priežasčių buvo lemta patekti į tą spektaklį, bet jis padarė kažką, ar pakeitė savo mąstymą kažkuriuo klausimu, ir likimas pasikeitė

O nuojauta... Ji visada padeda. Tik kartais būna labi sudėtinga į ją įsiklausyti... Paprastai 100proc. nesuklystu tik dėl vieno - kiaurai permatau žmones

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-28 22:30

Lina, panašiai kaip su Nord-Ost, tik šiuo atveju su Niujorko Twin-Tower buvo geras bajeriukas. Vėliau per Ameriką nuskambėjo kaip įspūdingas skyrybų bylos teismo procesas.
Gyveno sau žmogelis, dirbo tame Pasaulio prekybos centre, rytais skubėdavo į darbą... O tądien susitarė, kad ateis į darbą vėliau. Atsibučiavo kaip visada ryte su žmona ir patraukė į kitą miesto galą pas meilužę. O kas gi pas meilužę būdamas žiūri TV ar klauso radijos? Yra ir malonesnių užsiėmimų.
Malonumus pertraukia suskambęs telefonas. Persigandusi žmona klausia: ar tau viskas gerai? Ar tu nesužeistas?
O vyriškis labai nustebęs nesuprant:
- O kas atsitiko? Kas mane gali sužeisti? va sėdžiu savo kontoroj prie kompo...
Taip ir išlindo yla iš maišo. Mayt jo karmai buvo lemta pasirinkti, žmona ar meilužė

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-29 14:57

Na, mano atvejis labai panašus į freestyler, savo nuojautą visaip neigiu ir veju, bet viens ir nutinka tai, apie ką prieš kelias minutes buvau pagalvojusi :roll: Labai dažnai nujaučiu, ką, koks nors asmuo pasakys, -taip ir būna, - anas išsižioja ir pasipyla tekstas, kuris jau buvo "prasinešęs mano galvoje... :shock: O apie sapnus aplamai tyliu, - susapnuoju visas nelaimes ir t.t. Geriausia buvo, kai susapnavau, kad mano draugė pateko į avariją, bet realiai aš to nežinojau, - kai ji paskambino, aš iškart paklausiau, ar jai nieko blogo nenutiko, ragelyje "nuskambėjo" ilga pauzė"
Taigi, mano nuojauta "šuniška" 8)

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-29 19:25

QUOTE(Lina)
Man tai pakankamai dažnai įvyksta. Net šiurpuliukai perbėga, nes žiūriu į visą aplinką ir veiksmus, klausau žodžių, o visa tai jau buvo..

Ne tau vienai, taip, Lina, ne tau vienai... :roll:

O nuojauta. Būna ji.. Net dažnai.Tik.. kartais jaučiu,kad nereikia eiti, nereikia daryti, nereikia sakyti, bet.. Sveikas protas nugali, ir visada po to tenka pasigailėti, kad nepaklusau vidiniam jutimui, pirmam impulsui. Deja,kol kas vis nepasimokau... :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-29 22:09

QUOTE(Lina)
Ar jums nepasitaiko tokių momentų gyvenime, kai atrodo \"šią akimirką aš jau mačiau\", \"šioje vietoje aš jau buvau\" (nors esate pirmą kartą gyvenime), \"šį žmogų aš pažįstu\" (nors matai pirmą kartą) ir pan. lyg ir matyti momentai.  

Būna, Lina, būna... Ir visada toks keistas jausmas apima...

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-29 22:45

jei jau kalbeti apie deja vu...su juo irgi pakankamai daznai susiduriu,todel man labai isimine filme "matrica"isgirsti zodziai,kad deja vu pojutis-irodymas,kad "matricoje ivyko pakeitimai" nemegstancioms fantastiniu filmu ir nemaciusioms "matricos" turbut sunku suprasti.tai va,pagr.filmo ideja-zmones gyvena sukurtoje dirbtineje realybeje,o is tikruju ji anaiptol ne tokia,kokia ja mes matome.tai,ka mes matome-matrica... :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-29 22:59

O aš apie deja vu skaičiau, kad... mokslininkai jau atrado, jog tai - ne išties kažkur matytas ir dabar besikartojantis vaizdas (būta teorijų, kad būtent tokį vaizdą esame sapnavę, tik neatsimenam), o tiesiog tam tikras laikinas smegenų darbo ypatumas. Susijungia ten kažkokie neuronai, ar kas ten per galas, ir smegenys tiesiog priima naują informaciją kaip jau girdėtą. Na, įsivaizduoju, panašiai, tarsi savo pašto dėžutę atsidarytume, ir rastume naujitėlaitį laišką, kurio neskaitėme, tačiau jau pažymėtą kaip perskaitytas, nors būtume tikros, akd be mūsų į pašto dėžutę niekas nebuvo įlindęs. Beliktų kaltinti netobulus kompus, kuriuose kartkartėmis kas nors susiklibina. Tai čia analogiškai susiklibina smegenėlės, ir tiek. Juk tai tetrunka akimirką. Ir jei ji staiga sustotų, labai abejočiau, ar bent viena atspėtume, kas bus toliau. Paprasčiausiai akimirką pasirodo, kad žinome, kaip bus, nors realiai - nė velnio...

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-29 23:28

o gal ir zinome?..juk zmogaus potencialios galimybes yra l.dideles...ir kiek dar ju neatskleista... :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-29 23:37

Beje, dar apie nuojautą... Vis dėlto teko įsitikinti, kad mintys, nors ir nėra materialios, kažkaip sugeba sklisti, persiduoda neaiškiais impulsais ir pan.

Studijuojant man pasisekė. Įstojau į vieną kursą ir bendrabuty apsigyvenau su labai gera savo drauge, su kura ir mokykloj viename suole sėdėjom. Sutarėm labai puikiai, tikrai.
Tą vakarą drauge ruošėmės egzui. ji sėdėjo ant savo lovos su konspektais, aš ant savo. kartkartėmis vis paplepėdavome viena su kita. Na ir kažkaip pasisuko kalba apie vieną tuo metu populiarią reklamą. Alaus. Reklamos šūkį prisimenam. Tačiau ajme minio alaus pavadinimo- na niekaip :? Skiemenų skaičius - viskas aišku, tolimesni žodžiai - viskas aišku, bet tas pavadinimas sukasi ant liežuvio galo, bet niekaip nesiverbalizuoja ir gana.
Ką gi, nusprendėme nebesukti galvų ir toliau mokyti - juk dėstytojai tai nepaaiškinsi, kad užuot konspektus skaičiusi apie alaus pavadinimą galvojai. Taigi pritilome. Geram pusvalandžiui. bet, kaip visada tokiais atvejais ka būna, abiejų galvoje vis sukasi tas reklaminis "rolikas" - vaizdas, žodžiai ir... kažkoks dviskiemenis pavadinimas, bet koks. Tik staiga abi idealiai vienu metu pašokame ir duriam viena į kitą pirštu:
"Tuborg - wherever you are!"
Pasakėme choru, nė viena ne anksčiau už kitą. Kas tai, jei nesimaterializavusi mintis?
Taigi gal ir nuojautas ar dejavu paaiškinti galima tuo, kad smegenys kažkiek sugaudo kitų žmonių, aplinkinių, artimųjų nuojautas, sapnus, mintis? Gal kokie fluidai priverčia ir mus apsigalvoti, susilaikyti nuo kokio veiksmo, ar, atvirkščii, paskatina veikti, daryti? Gal tai ir vadiname nuojauta? :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-30 13:45

Įdomų reiškinį paminėjai,Corida.

Pasak ezoterikų, mintys kaupiasi minčių banke ir mes , suderinę savo vidinius imtuvus,jas gaudome. Juk ne kartą istorijoje buvo,kad tuo pačiu metu tik skirtingose pasaulio šalyse padaromi tie patys atradimai. Arba vienu metu ta pati mintis dingteli drauge būnantiems žmnėms. Ypač įsimylėjimo būsenoje esantiems. Dar draugystės pradžioje su vyru vaikštinėjame Ąžuolyne ir staiga užsinorėjau gerti. Jis ima mane už rankos ir veda iš parko. Kai paklausiau,kur einame,atsakė: "juk gerti nori,tai ir einame ieškoti klavinės ar parduotuvėlės". Va taip būna... Tiesiog mintimis keičiamės net neįtardami.

Įdomus reiškinį pastebėjau šeimoje.Jei dėl kažko pykstu ant vyro,bet tik viduje,o išoriškai stengiuosi būti rami, to neparodyti,kažkokiu būdu jį vis tik pasiekia mano vidinis,o ne išorinis nusiteikimas ir konfliktas garantuotas.

Vaikai mūsų būseną irgi puikiai jaučia...

Štai ir įrodymas,kad esame daugiau,nei tik fizinis kūnas.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-30 15:24

Oi,as su nuojauta gyvenu kiekviena diena. Kaskart jauciu kai kasnors gero,ar dar blogiau/geriau(priklausio nuo situacijos) blogo nutinka ar gali nutikti mano vyrui. Visada toks neramumas sirdy uzeina. bet tiksliai zinau kada kas gero,o kas blogo nutiks. Bendraudama su pazystamais zmonemis,labai daznai zinau kaip jie pasielgs pasakius ta ar ana ir t.t.

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-30 15:30

mintys tikrai daznai persiduoda.beje,as pastebejau,kad kuo glaudesnis kontaktas sieja zmones(kaip loreta minejo,isimylejeliai,artimi draugai),tuo geriau tos mintys "persiduoda"...stai tau ir posakis "skaito vienas kito mintis"!

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-30 15:35

Taip,as savo vyrui i klausima visa atsakau,dar pries tai,kai jis ji uzduoda

1

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kažkur anapus... > Nuojauta... Ar ji jums padeda?

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavuncia