Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetikos mėginukai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3
Mama.lt

Mama.lt

2009-10-24 23:13

Dulke 2009 10 24    

Mėginukų iš žurnalų nenaudoju jau vien todėl, kad tai būna ne tos firmos gaminiai, kuriuos aš naudoju. Kadangi esu atsirinkusi kosmetiką, kuri man tinka ir patinka, tai netepu ant kūno bet ko, kas pasimaišo po ranka :)

Butent ta ir turejau omenyje

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-09 09:16

As tokius meginukus metu i siuksliu deze...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-08-13 16:45

as perku zurnalus bent pagrindinius tris kas savaite,ir kas savaite buna koks nors meginelis,viska konkreciai metu lauk,isskyrus ,kvepaliukus ar dezodoranta,nes tada kazka isbandau naujo,bet pudras,kremus ,sampunus kategoriskai y siuksline,yra buve ir prezervatyvu,tai vyras padurnevimui pripyle lauke y jy vandens ir isteske vidury kiemo.na jai buna kokia sakute ar saukstelis zinoma pasilieku,pora kartu jau net teko nusipirkt su mini vibratorium,tai jie  pamate siukslines dugna.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 34

2010-08-13 17:16

As visada randu,kam atiduoti tuos meginelius.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-13 17:48

nu as kvepaliukus tai pasiuostau drug patiks kremukus pagal amziu dar ziuriu ir mamai atiduodu.ir pasibandau jei man toks tinka.o sampunu meginukai lb pravercia kur isvaziuojant.vietos mazai ir gerai.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-08-13 17:52

neperku zurnalu ir meginuku neturiu. kai pirkdavau tai ka kai panaudoji kai ak simeti ziurint kas.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 129

2010-08-13 19:46

kartais panaudoju tuos mėginukus,kartais išmetu...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2016-02-25 18:10

perkami kvepalai internetu be jokių mėginukų, bet užsukus į parduotuvę, galima paprašyti visada !  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2016-03-01 01:41

Visada žinoma smagu pabandyti, tuos mėginukus. Nors aš dažniausiai, tiesiog nueinu profesionaliai ir kai pamatai rezultatus, pagalvoji, ne tiek ir daug kainavo tas veido modeliavimas. Ypač, kai yra svarbi proga. Vis dėlto nelabai mes galime padaryti taip, kaip padarytų profesionalai :)

3

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetikos mėginukai...

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Emilijus